טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יום מנוחה ראלי דקאר: צפו בסטייג' החמישי והשישי


   10-01-2016, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

במהלך הסופ"ש המשיכו המתחרים את המסע הכמעט בלתי אפשרי. המשאיות נכנסו גם כן לתמונה

הסטייג' החמישי והשישי של ראלי דקאר, התקיימו בסוף השבוע האחרון והביאו איתם בעיקר שיפורים אסטרטגיים עבור הרוכבים והנהגים המשתתפים במירוץ. רבים מאלו שהחלו חזק את המירוץ, נחלשו מעט, בעוד שהוותיקים והמנוסים יותר, החלו לנגוס לאט לאט בתוצאות ולהתחיל לצמצם פערים.

יום המנוחה שהגיע היום, הוא אחד מהחשובים ביותר במרוץ. בימים האחרונים הגיעו הרבה מאוד מהמשתתפים למצב שבו רק הם יכלו לטפל בכלים שלהם, כיוון שמדובר היה בשלבי מרתון. הם החלו את הטיפוס על הרי האנדים, אך כעת הם מתכוננים לקטעים הקשוחים יותר והמהירים פחות.

קרלוס סיינז הצליח להביא בסופו של דבר ניצחון, לאחר שלקח את הסטייג' השביעי של ראלי דקאר 2016. זהו הניצחון השישי ברציפות של פג'ו, שלא הצליחה לקחת את המקום הראשון רק ביום הפתיחה. סבסטיאן לואב נאבק כדי לזכות מחדש בהובלה, אותה איבד לפטרהאנסל, ובגזרת האופנועים, אנטואן מיו רשם את ניצחון הבכורה שלו בסוף השלב המקוצר של הדקאר.

היום יהיה יום המנוחה הרשמי, לאחר שבוע של מירוץ קשוח. הרוכבים היחידים לא יתחרו היום, אבל הרבה מאוד יבלו את השעות האלו במרוץ נגד השעון, על מנת לתקן את הכלים שלהם. לקבוצות רשמיות יש צוותים טכניים, שישמחו לקבל לידם את הכלי ולהחזיר אותו לכשירות, עד כמה שניתן.

בינתיים, תוכלו להתפנק במספר תקצירים מהאירועים האחרונים.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:23-24.