טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
עונת הסופרקרוס על קו הזינוק


   07-01-2016, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המון רוכבים מועמדים לקחת השנה את התואר הנכסף, מה שמבטיח לנו תחרות יוצאת מן הכלל. טל דשא עם סקירה לקראת הסיבוב הראשון באנהיים

זהו, הגענו לרגע המיוחל, הרגע בו עונת הסופרקרוס 2016 מתחילה. הסבב הראשון של העונה ייערך, כהרגלנו כבר כמה שנים טובות באצטדיון איינג'ל באנהיים. זהו המירוץ הראשון באנהיים מתוך שניים. יריית הזינוק תהיה בסוף השבוע הקרוב.

450

הקטגוריה הבכירה פותחת את העונה עם לא מעט רוכבים בעלי פוטנציאל ניצחונות, כאשר כולם רוצים לנצח את הרוכב מספר אחת באליפות, ריאן דאנג'י. דאנג'י מגיע לעונה זו בתור האלוף של עונת 2015 כאשר אל תואר הסופרקרוס השני שלו הצטרף גם תואר אליפות שלישי באליפות המוטוקרוס שנערכה בקיץ. לזה, חברים, קוראים שנה מושלמת.

השנה הזו הולכת להיות הרבה יותר קשה ועם תחרות הרבה יותר אגרסיבית. חבורת האריות שעומדת מול דאנג'י ורוצה לקחת ממנו את תואר הזכר השולט מתחילה מקן רוקזן ואילי טומאק החריפים, כאשר טומאק מגיע לעונה חמוש באופנוע קאוואסאקי חדש ורוקזן מגיע עם הסוזוקי בעונתו השנייה בקבוצתו של ריקי קרמייקל. אל שני אלו מצטרפים גם ג'סטין בארשה, ג'ייסון אנדרסון, ג'יימס סטיוארט, קול סילי, דייבי מילספס (אל תוציאו אותו ממשוואת הניצחונות עדיין), מרווין מוסקין שעולה השנה לקטגוריה הבכירה, וכמובן שגם טרי קנארד ועוד כמה חברה טובים אחרים ומוכשרים שמחכים לפרוץ קדימה.

שימו לב, לא פחות מעשרה רוכבים בעלי פוטנציאל נצחונות, עשרה, מתי בפעם האחרונה קרה כזה דבר?? על פניו מחכה לנו עונה מושלמת. את מי כן שכחנו? צ'אד ריד, בלי לגחך בבקשה, ואל תספידו את הרוכב הוותיק הזה שעוד יכול להפתיע פה ושם אם איזה פודיום או ניצחון.

250 מערב

הקטגוריה הזו תמיד מפתיעה וכמעט תמיד ישנם קרבות עזים בין לא מעט רוכבים על כתר האליפות. הרוכב שהכי הרשים בעונה הקודמת הוא קופר ווב והעונה הוא מגיע עם מספר 1 על האופנוע שלו ולא סתם. ווב הוא רוכב מדהים, אחד האהובים עלי ולפי דעתי הוא כשרון אדיר, אליפות הסופרקרוס שלו מוכיחה זאת אך למרות היכולות שלו העונה ארוכה ואי אפשר לדעת איזה רוכב יפרוץ קדימה העונה - אפשר רק לנחש.

רשימת הרוכבים שמסוגלת להילחם עם ווב מתחילה עם רוכב פרו סירקיט קאוואסאקי ג'ואי סאבטג'י אשר הראה יכולות מאוד גבוהות והרבה מאוד פוטנציאל בשנת 2015 ותחושת הבטן היא שהוא מבשיל לאט לאט ואולי יצליח לאיים על ווב. אליו מצטרפים גם כריסטיאן קרייג , זאק אוזבורן , ג'סי נלסון, כריס אלדרידג' ואולי גם ג'ורדן סמית', הכל תלוי בעד כמה הוא יבשיל העונה, אך הפוטנציאל לפודיומים קיים אצלו.

הסבב הראשון של העונה כמובן לא מהווה אינדיקציה לגבי שאר העונה וכל רוכב אשר יבריק וינצח במוצאי שבת יכול גם להיפצע או פשוט לאבד מומנטום לאורך העונה בת ה-17 מרוצים, עונה ארוכה בה רק הרוכבים בעלי הכושר הגופני הטוב ביותר והחזקים ביותר מבחינה מנטאלית מסוגלים להיות שם בחמישייה הראשונה לאורך כל העונה, אך בואו לא נקדים את המאוחר , מקווה שגידלתם ציפורניים כדי שיהיה מה לכסוס בלילה שבין שבת לראשון.

רוצה לשחזר את העונה הקסומה. קופר ווב. צילום: cooperwebbmx.comתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:18-24.