טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
קול גאי: סילי בדרך לעוד עונה חלומית?


   06-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב שידע לנצל בצורה מצוינת את הפרישה והתקלות של יתר הרוכבים בעונה הקודמת, ינסה להוכיח שהוא לא היה סתם רוכב חולף באליפות הסופרקרוס

בשקט בשקט בלי ששמנו לב הגיע קול סילי לקטגוריה הבכירה בעונת 2015 ולקח את המקום השלישי באליפות, בואו נהיה כנים, סילי הוא אחת מההפתעות הכי לא צפויות של עונת 2015.

לא הרבה חושבים על או מעריכים מספיק את קול סילי, אשר לא סתם רוכב עבור קבוצת המפעל של הונדה, אך מאחורי הרוכב הזה אשר ניצח מרוץ אחד ולקח חמישה פודיומים בעונת 2015 יש לא מעט אי ודאות. סילי הוא רוכב מאוד טכני, מאוד מדוייק ולכן קל לו יותר להסתגל לאליפות הסופרקרוס מאשר לאליפות המוטוקרוס.

נכון שבעונת 2015 היו הרבה תקריות מסלול שנתנו לסילי יתרון, דוגמת הפציעה של בן קבוצתו טרי כנארד, ההשעיה ממרוצים של ג'יימס סטיוארט וגם עצם העובדה שרוקזן לא היה במיטבו בעקבות פציעה, ולמרות כל זאת מקום שלישי באליפות, נצחון אחד וחמישה פודיומים הם לא מעט. אנו צריכים לזכור שהשנה יש לסילי עוד לא מעט מתחרים חוץ מאילי טומאק, שסיים במקום השני באליפות וריאן דאנג'י שכמובן לקח אותה.

חלק מהמתחרים הקשים של סילי הולכים להיות קן רוקזן שמגיע רעב לאליפות סופרקרוס ראשונה, מרווין מוסקין שעולה לקטגוריה הבכירה ורוצה להרשים במיוחד כאשר יש לו את ריאן דאנג'י כרוכב המוביל של הקבוצה וכמובן שגם ג'יימס סטיוארט חוזר, ג'ייסון אנדרסון יהיה שם וכן, גם טרי כנארד אשר מגיע להוכיח שהוא עדיין מסוגל לנצח.

אל תהיו מופתעים אם תראו את סילי מסיים גם השנה במקום השלישי באליפות, צריך תמיד לזכור שסילי הוא רוכב עקבי מאוד וטכני מאוד וכמו שאנו יודעים, עקביות ותוצאות הם שם המשחק ולא נצחונות פה ושם. נצחונות הם מאוד חשובים, אך לא כמו עקביות. אז עד שסוף השבוע יביא איתו את המרוץ הראשון של העונה קבלו את דעת הממוחים על קול סילי ומתחריו בוידאו שמסכם את הרוכבים שלהם זו השנה השניה באליפות ושאמורים לפרוח, סילי כמובן ביחד עם ג'ייסון אנדרסון הם שני רוכבים שעל הנייר אמורים להיות בין המובילים לאורך רוב העונה.

צילום מסך: יוטיובתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 01:59-24.