טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תמיד יש פעם ראשונה


   27-12-2015, בן בניזרי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בן בניזרי השתתף בפעם הראשונה בקריירה שלו ברכיבה במירוץ והצליח להפתיע את כולם. בטור מיוחד הוא מספר על החוויות למגזין NAZZIMA

אליפות ישראל באנדורו התקיימה בסוף השבוע האחרון ועשתה לנו יופי של סיום לשנת 2015, עם המירוץ הראשון של העונה הנוכחית. המירוץ התקיים בקצרין כחלק משבעה מרוצים שיתקיימו במהלך העונה הנוכחית.

בן בניזרי, בן 24, מעכו כתב למגזין nazzima על החוויה שלו מהאירוע, ועל הדרך בה עבר:

"קיבלתי בשורה משמחת- הספורט המוטורי חוזר למפה. בתקופה האחרונה נכנסתי לשגרת אימוני רכיבה וחיכיתי בקוצר רוח למירוץ אנדורו. עם ההודעה הרשמית לגבי פתיחת הליגה, החלטתי שאני לוקח חלק באירוע ומשתתף במירוץ הראשון בחיי. במשך השבוע שלפני התחרות, בזמן הפנוי אחרי העבודה, יצאתי לאימונים כדי להגיע מוכן למירוץ.

"ביום המירוץ, שבת בבוקר, קמתי מוקדם. הגעתי למקום מלא בחששות ותהייה לגבי מה יהיה, אבל המחשבה שליוותה אותי לאורך כל היום היא שבאתי ליהנות. עומד על קו הזינוק, מזניקים את המקצועית, ואנחנו הבאים בתור. לוקח לעצמי כמה שניות, חושב איך לפתוח נכון ואיך לשמור כוח ועדיין להישאר מהיר. אנחנו מחזיקים את זנבות האופנועים ומחכים לשריקת הזינוק.

עם השריקה כולם קופצים על האופנועים. אני מפתח מהירות וממקם את עצמי במקום השני. דיוויד מוביל בפתיחה, אני נדבק אליו, מבין שהתמקמתי שני ולא מרפה. מחכה להזדמנות לצאת לעקיפה. ברגע שאני קולט פינה פנויה, אני יוצא להקפה ומתחיל להגביר קצב. יש לציין שהמסלול מלא בסלעים ואבני בזלת צפופות מאוד וקשה מאוד לפתח מהירות ולשמור על קו ישר.

בראש שלי עוברת מחשבה שאני נמצא במקום הראשון. ממשיך ככה את שלוש ההקפות ההבאות ומתחיל להרגיש מותש. שומע את דיוויד מאחוריי, ואז מתחילה מלחמה ביני לבינו. הוא עוקף בחצי ההקפה הבאה, אני מתעורר לחיים, נדבק לו לזנב ונלחם. בשנייה הראשונה שהוא איבד ריכוז, עקפתי אותו שוב. המשכתי וסיימתי את המירוץ בהרגשה שאני במקום הראשון.

לרגע חשבתי שאני מדמיין - אני, יושב על הדשא, מזמינים מתחרים להענקת גביעים ואז מקריאים "בקטגוריית מתחילים, דניאל לייזרוביץ' במקום השלישי, דיוויד במקום השני ובן בניזרי במקום הראשון".

מחיאות כפיים, חיבוקים וצעקות סביבי. אני רוצה לומר לחבר'ה הרוכבים, שעדיין לא השתתפו במירוץ- אל תיבהלו. זה כיף חיים, זה הדבר האמיתי.תגובות לכתבה
1.אריה 27-12-15
מקום 3 דניאל לזרוביץ, לא קלנר
2.uzi 27-12-15
תודה, טופל
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:51-24.