טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הטוב, הרע ומה שביניהם


   22-12-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

שני סרטים מרתקים, בצילומים יוצאי דופן, ליוו את ריאן דאנג'י (הילד הטוב) וג'סטין בארשה (הילד הרע) לקראת פתיחת העונה. הרגעים הטובים, הקשים ומה ששאר הרוכבים חושבים עליהם כאן בפנים. באיזה מחנה אתם?

עונת הסופרקרוס כבר עוד רגע כאן ולקראת פתיחת העונה מצאנו לכם שני סרטוני וידאו של שני הרוכבים הללו שמציג אותם באור קצת שונה מבדרך כלל.

ריאן דאנג'י נחשב לאחד מהרוכבים הטובים והעקביים בעולם אך לא תמיד זה היה המצב. אנחנו כבר כל כך רגילים לראות רוכבים נפצעים על ימין ועל שמאל, אך ריאן דאנג'י הוא רוכב שנשאר בריא כשור לאורך רוב הקריירה שלו (אמא שלו בטח תדרוש שנעשה עכשיו טפו, טפו, טפו)...

העקביות של דאנג'י הביאה לו שתי אליפויות סופרקרוס ושלוש אליפויות מוטוקרוס, אך לא הכל תמיד היה מושלם ולאורך הקריירה של דאנג'י ישנם לא מעט רגעים קשים. הווידאו הזה מכיל גם את הרגעים הקשים וגם את הטובים. בניגוד לתדמית הרוכב השקט של דאנג'י ישנם לא מעט מקרים בהם הוא צולם עצבני.

ההפך הגמור מריאן דאנג'י הוא ג'סטין בארשה. בארשה הוא רוכב מוכשר עד מאוד, לא יציב במיוחד ונוטה להיפצע די הרבה. בארשה הצליח בעונת המוטוקרוס האחרונה להרים את עצמו בחזרה לעמדת המלחמה על הניצחונות ולכן נראה שהוא ביחד עם רוקזן וטומאק הולכים לעשות לדאנג'י חיים קשים העונה.

בארשה ידוע בכינויו "באם באם" וזאת מכיוון שמדובר ברוכב אגרסיבי, שגם רוכב מלוכלך מאוד לפעמים כאשר אחד מטכניקות העקיפה שלו היא כניסה ישירה בקו של מי שמוביל עליו, מה שמוביל להרבה התרסקויות. אם זה חיתוך באוויר או אם זה חיתוך של רוכב באחת מהפניות, מה שבטוח הוא ש"באם באם" מגיע ואם יצליח לשמור על עצמו מפציעות אז ישנו גם סיכוי שנראה את בארשה נלחם על ניצחונות.

חלק מהרוכבים לא מתים על בארשה בלשון המעטה. רוכבים כמו ריאן דאנג'י, שחושב שלבארשה אין הרבה שכל בראש, אילי טומאק, שלא מצליח להבין למה את ההתנהגות של בארשה, וגם אומר זאת שבצורה מנומסת בווידאו, וכמובן שיש את קן רוקזן, אחד מהרוכבים היותר פופולריים ואהובים בארצות הברית, למרות היותו גרמני בכלל. וגם אם הוא משחרר כמה מילים לא נעימות לכיוונו של בארשה, שמצידו רק אומר שככל שיבלבלו לו את המוח יותר, ככה הוא ירצה להמשיך ולרכוב כך. וידאו שווה צפייה.

אז באיזה מחנה אתם?תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:20-24.