טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
השרה רגב: "2016 - שנת הפריצה של הספורט המוטורי בישראל"


   01-12-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תיקוני חקיקה משמעותיים אושרו לענף הנהיגה הספורטיבית בישראל. כל הפרטים בפנים

בעקבות פנייתה של ח"כ מירי רגב, שרת התרבות והספורט, התכנסה אמש ועדת החינוך, התרבות והספורט של הכנסת, בראשות ח"כ יעקב מרגי, ואישרה תיקוני חקיקה משמעותיים להמשך פיתוח וקידום ענף הנהיגה הספורטיבית בישראל.

התיקונים שאושרו נועדו לפשט את ההליכים הבירוקרטיים למאות פעילי הענף המוטורי וכן מתן הקלות בקבלת רישיונות לעוסקים בענף. בנוסף, צפויים התיקונים להפחית עלויות לספורטאים (אגרות ובדיקת בוחן של מאות שקלים לכל ספורטאי), לייעל את הפעילות בענף, לעדכן ולהרחיב את סוגי הכלים התחרותיים שיתחרו בישראל, לעודד הגדלת כמות העוסקים הפעילים בתחום ולהמשיך לפתח ולטפח את הספורט המוטורי.

"בשנה האחרונה ביצענו צעדים משמעותיים לקידום ופיתוח הענף המוטורי, אם באמצעות קידום החקיקה והגדלת התקציבים והמשאבים לענף ואם בייעול פעילות התאחדויות הענף", אמרה שרת התרבות והספורט, ח"כ מירי רגב והוסיפה: "אני רואה ב-2016 כשנת הפריצה של הספורט המוטורי בישראל, לאור זאת החלטתי להכפיל את התקציב לספורט המוטורי בשנה הבאה על מנת לסייע להתאחדויות לצאת לדרך חדשה.

"עלינו להמשיך ולפעול במרץ ובנחישות להקמת התשתיות הראויות לקיום תחרויות בארץ ואירוח תחרויות בינ"ל בהשתתפות מיטב הנהגים מהעולם. אנו נפעל להגדלת כמות הספורטאים ההישגיים בתחום על מנת להציב את ישראל על מפת הספורט המוטורי בעולם. ברצוני להודות לראש מנהל הספורט, ד"ר אורי שפר ולמר יוסי ניסן, מנהל הרשות לנהיגה ספורטיבית על מחויבותו ודבקותו במטרה לקדם את תחום הספורט המוטורי".

את כל סעיפי השינוי בחקיקה תוכלו לראות במסמך המצורףתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 13:23-24.