טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פאולר ומקגיל ראש בראש עד הסוף


   15-10-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב ה-GNCC מתחיל לרתוח, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים. הפעם מגיעים לאוהיו לקרב הגדול

סיבוב אחד לפני סיום התחרות, כש-14 נקודות מפרידות ביניהם לאחר התחרות הקודמת, מגיעים ווקר פאולר ואדם מקגיל לאחד מהקרבות העזים של העונה בסבב ה-GNCC, כשאחריו אולי נוכל כבר להכריז על האלוף, או שנדחה את זה למירוץ סיום שיילך לפנתאון.

לפאולר יש שישה נצחונות, כולל האחרון, אבל גם מקגיל עומד בכבוד עם שלושה נצחונות וחמישה פודיומים, אשר מציבים את שניהם במצב מעניין מאוד.

לקטגוריית ה-GNCC

"אני מגיע ל-POWER LINE מוכן מאוד. אני הולך לרכב בצורה חכמה ולא לתת לפאולר לברוח. אני עדיין מנסה לצוד את התואר הזה, ואני לא רחוק ממנו כל כך", אמר פאולר. מקגיל מבחינתו אותת: "יש סיכוי ואני אוהב את המקום שאני נמצא בו עכשיו. אנסה לעשות את הכל ולצמצם עוד את הפער לקראת הסיום". הרוכב השלישי שירצה להרוויח ניצחון בעונה הזאת הוא ג'ארוד מקלור, שנמצא במקום השלישי בטבלת האליפות. מקלור החל מחצית שנייה מופלאה של העונה ורשם הרבה מאוד נקודות זכות, מה שככל הנראה יעזור לו להקדים את בוריץ'.

טבלה כללית:

1. ווקר פאולר (265 נק')
2. אדם מקגיל (251 נק')
3. ג'ארוד מקלור (201 נק')
4. כריס בוריץ' (183 נק')
5. ניל ברייסן (174 נק')

XC-2

קול ריצ'רדסון הצליח לנצח (שוב) בקטגוריית ה-XC2, וכבר דוהר קדימה בלי לשים לב לאף אחד. המירוץ הקודם היה בבואה של כל העונה, כאשר הרוכב המצוין אמר יפה שלום לכולם, וחתך לגמרי מהשאר. ריצ'רדסון סיים וזכה בתחרות הכללית, כשאף אחד אחר לא ממש יכול לעבור אותו באף קונסטלציה.

ריצ'רדסון, שיתחרה בסוף השבוע הקרוב ב-XC1 PRO, אותת אולי לקראת העונה הבאה כשאמר: "אני יכול להיות באותה הרמה של ה-XC1 ברמה המקומית כרגע, אבל ברמה הארצית זה כבר משהו אחר לגמרי".

ההיעדרות פותחת את האפשרות לשאר המתחרים לנסות ולקחת את המקום הראשון. כריסטופרסון ישמח לחזק את האחיזה שלו במקום השני, בעוד שקודי קולייר ינסה לגנוב הוא את האפשרות לסיים ראשון.

XC2 טבלה כללית:

1. קול ריצ'רדסון (303 נק')
2. מרטין כריסטופרסון (240 נק')
3. קודי קולייר (226 נק')
4. רנדי המילטון (197 נק')
5. תומאס קונץ ( 127 נק')
6. בלייק טורנס (123 נק')
7. ג'יימס הירוק (121)
8. ברייסון חומר הממוסס (119)
9. מיכאל לנקסטר (111)
10. בראד אמן (98)תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:54-24.