טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מועדון המוטוקרוס – אלופי 2007


   28-08-2008, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

באסיפה כללית של חברי עמותת מועדון המוטוקרוס, הוחלט לסיים את עונת 2007. הבוס שומר על התואר.

הבוס של הקרוס, שלום אוחיון, שומר על התואר בקטגוריה הבכירה לאחר עונה צמודה במיוחד עם הטוען לכתר אליקו אוחנה, כרמון מסיים במקום השלישי.
נמרוד דור קוטף כצפוי את אליפות הלייטס לאחר עונה משכנעת במיוחד, חיים אוחנה במקום השני ואסף בן אהרון במקום השלישי.
בר לוי לוקח את תואר האליפות בקטגוריית המתחילים, אייל כהן מסיים במקום השני ואפי שטיינבויים סוגר את את העונה במקום השלישי.
לפני כשבועיים, ב 12-08-2008, התכנסו 17 חברי עמותת מועדון המוטוקרוס לאסיפה כללית בה דנו בהווה ובעתיד ענף המוטוקרוס.
לאור אירועי המירוץ השביעי וביטול המירוץ השמיני בעונת 2008, קיימו החברים הצבעה באם לסגור את העונה עם שבעה מירוצים בלבד ולא שמונה כפי שתוכנן. ברוב קולות מוחץ הוחלט להודיע על סגירת העונה עם שבעה מירוצים בלבד. מהלך אשר קבע את התוצאות הסופיות. טבלת הליגה המלאה באתר עמותת מועדון המוטוקרוס.

 • במהלך האסיפה נבחר ועד חדש המורכב מהחברים הבאים:
  ירון גולדשטיין, מישל בן-אהרון, תמר נתנוב, גיא כתב ואורן כפיר
  לועדת ביקורת נבחר גיא דנינו.


 • ועד העמותה קיבל את המנדט לפעול למציאת מסלול מוטוקרוס, להשקיע בו ולהכשיר אותו למגרש אימונים / מירוצים. נושא בעיית המים במדינה עלה אף ונלקח בחשבון כחלק מהקריטריונים שכן בכדי להחזיק מסלול כהלכה יש לקחת בחשבון שימוש של כ- 50 קוב' מים בשבוע מעבר להוצאות הכלכליות הנוספות שכרוכות בכך.


 • ועד העמותה החליט שבראש סדר העדיפויות שלו ניצבת הוקעת האלימות מקרבנו. כחלק מהתהליך, הוחלט כי לכל רוכב יוכן "תיק" ובו יימצא כל המידע הרלוונטי לגביו- החל מתוצאות המרוצים וכלה באירועים התנהגותיים. עותק מתיק זה ישלח להתאחדות.


 • תגובות לכתבה
  1.לא יקום ולא יהיה !!! 28-08-08
  ממציאים חוקים לפי הנוחות שלהם!
  העונה הזו שייכת לאליקו שום החלטה כזו לא מתקבלת על הדעת
  בטח שמי שישב בקבלת ההחלטה הזו מקנא בכשרון הזה!
  2.אין על שלום !!! 28-08-08
  הבוס של הקרוס עושה זאת שוב, גם אחרי שהיה פצוע במירוץ הלפני האחרון
  ככל שהוא עולה במשקל ככה עולים הגביעים!
  3.תמר נתנוב 28-08-08
  ל-1. ועד העמותה אינו "ממציא" שום חוקים. אין שום נוחות בלבטל מירוץ, נהפוך הוא- יש הרבה מרמור וחוסר ברירה ולראייה- ניסינו לקיים את המירוץ השמיני בכל דרך- מה שעלה בזמן וכסף וירד לטמיון.
  ההחלטה התקבלה (כמעט) פה אחד ע"י חברי העמותה- כן, גם כאלו שלא היה להם שום אינטרס אישי ואתה יודע מה? אפילו ע"י כאלו שנפגעו מההחלטה, אך הבינו כי אין אופצייה ממשית אחרת.
  4.דודי צמח 29-08-08
  תקשיבו טוב טוב , אני קורא את הכתבה וכולי חלחלה , לא יאומן מה שאני קורא פשוט ב י ז י ו ן , אם כבר אז שתדעו כולם, מי שצריך לקבל את המקום הראשון זה כרמון. כי הוא הוביל במקצה האחרון ואליקו ושלום לא סיימו אותו .... ( אליקו נחת בלי כוונה על שלום אוחיון ) ופסלו אותו ולאחר דין ודברים אדון גולדי היה מעורב בהחלטה השנויה במחלוקת והחליטו במקצה בשני לפסול את אליקו, כי שלום נפצע וכך אליקו לא יוכל לקבל ניקוד מעל שלום ... אם ככה אתם קובעים אליפות לאנשים, אז תבינו לבד למה רק 17 איש הגיעו לבחירת הוועד החדש... שבת שלום לכולם .... אליקו אין עליך במוטוקרוס לך תמכור את האופנוע כי אין עתיד במוטוקרוס .
  5.מלך העולם 29-08-08
  איזה קינג הדודי צמח הזה
  אומר את הכל בפנים גם אם הוא מדבר שטויות
  6.עמי א 30-08-08
  סתם קשקוש
  הייתם עורכים עוד מירוץ אחד וסוגרים את הפינה בלי לגרום למרמורים
  עכשיו תתמודדו עם אי ודאות וחוסר אמון לכל אורך העונה הבאה

  שיהיה בהצלחה
  7.מוישה זוכמיר 30-08-08
  לכל חובבי המוטוקרוס למיניהם.הגיע הזמן להתבגר,להוקיע את החוליגנים שמצליחים להדביק מזה שנים תדמית אלימה פיזית ומילולית לספורט הנהדר הזה.צריך לזכור שמתוך העמותה יצאו האלימים והמתלוננים למיניהם אשר הצליחו לבטל את המירוץ האחרון תוך גרימת נזק כספי לעמותה של כולנו.כאלו שלא הופיעו לאסיפה הכללית.אין בהם צורך,הם מיותרים כל עוד לא ישנו את דרכם,יש לכולם תחליף.צדקה בהחלט האסיפה הכללית כשהוקיעה אותם,תהא רמת רכיבתם אשר תהיה.הספורט נועד לספורטאים לא לחוליגנים.גם התגובות כאן הם מהסוג הנגוע.
  .

  8.=] 30-08-08
  אופנועים לא מלהיב אותי .. רק טרקטורונים !
  9.למוישה 30-08-08
  מה כל - כך נגוע?
  אם נשים את הקלפים על השולחן, הרי מה שעשו לאליקו זה עוול(למרות שגם הוא לא בסדר)
  ובתור אנשי תרבות, נראה לי שיש לך קצת בעיה לקיים תרבות בלי מורשת
  אחרי הכל דני אוחנה, שמרבה לירות לעצמו ברגליים, הוא זה שהקים את הממסד הזה, לא ?!
  10.מויישה אופניק 31-08-08
  בואו נסכם לרגע את מה שקורה פה ונבהיר מס' דברים:
  1. אם למישהו יש ספק- מש' אוחנה היא הפה (ושגיאות הכתיב) של דודי צמח.
  2.הפסילה של אליקו הייתה מהמוצדקות שבפסילות ישראל. מי שלא מקשיב לתדריך- שלא יתמרמר על עונשו.
  3. המירוץ השמיני קרם עור וגידים עד שמשפחת אוחנה החליטה לשים רגליים/ מקלות/ משטרה.
  4. אם כ"כ רע לכם- מדןע לא החלפתם את הועד? כמדומני הוא נשאר זהה לזה של שנה שעברה (או שהגיע הזמן ללכת לרופא עיניים?...).
  11.דודי צמח תגובה למויישה האשכנזיייי 31-08-08
  תקרא טוב את מה שכתבתי ותלך לחפש...
  12.גיא כתב 31-08-08
  למען הסר ספק אני (מתוקף תפקידי כשופט המרוץ) ורק אני קבלתי את ההחלטה לפסול אל אליקו אוחנה מהמרוץ.גם אמרתי במפורש (בטלוויזיה)שאני בטוח שהוא לא ביצע את עבירת הבטיחות בכוונה ואני עדיין מאמין בכך! לירון גולדשטיין לא היתה שום אימרה בנוגע להחלטה! אליקו פשוט עשה טעות והוא צריך להבין שעל טעויות משלמים! אני מפנה את כל הקוראים למה שקורה בארה"ב שם הורחקו רוכבים לכל העונה רק בגלל שהשתכרו בערב המרוץ (ושם מדובר על המון כסף) מי שלא מבין כי אנו עוסקים בספורט כדאי שילמד קצת דרך ארץ ולמען ההגינות הרבה רוכבים השנה התנהגו בצורה פשוט מחפירה! אני מקווה שבעוד כמה חודשים נוכל לפתוח בדרך חדשה וספורטיבית יותר! בהצלחה למתחרים הישראלים ב-ISDE
  13.לגיא כתב שלום מדודי צמח 01-09-08
  אני לא מכיר אותך אבל אני חייב להגיב בגלל שמדובר באליקו אוחנה , קודם כל אני רוצה שתדע ששלום אוחיון ואליקו אוחנה עם הם לא השתתפו בתחרות אין טעם בכלל לפתוח את הליגה ובלי לפגוע ברוכבים האחרים ... דבר שני בתחרות האחרונה שאליקו נחת על שלום ואני מבין מדברך שאתה גם לא מאמין שאליקו נחת על שלום בכוונה , אז איך פסלתם את אליקו למקצה השני ואת זה אני לא מבין עד עכשיו , דרך אגב הניקוד של אליקו ושל אלי אוחיון היה בתחרות האחרונה הפרש קטן מאוד ששלום מוביל על אליקו ולכן היה לך נוח לפסול אותו וחבל כי מה שנהיה מכל זה ששלושה רוכבים טובים ממשפחת אוחנה כבר לא יופיעו וחבל .. אז ביי לבנתיים
  14.גיא כתב 01-09-08
  דודי שלום,אני אסביר שוב למה הייתה פסילה של אליקו במקצה השני-הוא עבר עבירת בטיחות חמורה שהודגש שאין לעבור אותה בתדריך של לפני המרוץ! הוא לא עשה את זה בכוונה אבל הוא כן ביצע עבירה והוא טעה.אנו חייבים ללמד את הרוכבים שחוקים לא נקבעים סתם וזה ספורט שאנשים יכולים להיפצע קשה או אפילו להיהרג.לכן הם חייבים לשמור על כללי הבטיחות ואי ציות לכלללים אלו יגרור עונשים כבדים.בנוגע לאי השתתפותם המרוצים הבאים-זו החלטה שלהם אבל בטח ובטח אנו נפתח את הליגה והיא תצמח להיות שוב מה שהיא הייתה וכמובן שניהם מוזמנים להתחרות בכפוף לחוקים מתי שיחפצו.
  15.האוחנות לא אמרו כלום 01-09-08
  אבל שתיקתם רועמת !!!
  וכנראה שכולם יודעים ומרגישים את זה
  השאלה היא מה אפשר לעשות בכדי להחזיר עטרה לישנה
  אני חושב שהם מבינים את הטעות שלהם, אז למה הם לא חוזרים לליגה?
  16.תגובה למס' 15 01-09-08
  אני רק רוצה לחדד ולומר לך שאין שום טעות שלהם ופשוט זה לא צריך היה לקרות כל הסיטואציה הזאת שאנשים חיממו את שלום אוחיון ודאגו להגיע למגרש המשחקים של אליקו בגו'ליס ולהפריע לו להתאמן וזה הקש ששבר את גב הגמל , טוב זה כבר לא משנה הכתירו את שלום שוב פעם למס' 1 במוטוקרוס ואני מאחל לו רק בהצלחה כי באמת הוא רוכב טוב ואין ספקות בכך , אבל שלום אם היה מספיק בוגר ומחליט שהוא לא מקבל את התואר כי הליגה לא נגמרה . עכשיו אני שואל אותך אדון כתב מי החליט לתת את התואר ? רק שתדע שבתחרות האחרונה כרמון סיים את המקצה והוא לפי הניקוד במקום הראשון כי אוחיון לא סיים את המקצה וגם אליקו לא סיים ופסלו אותו , תבדקו כולכם טוב טוב ואחר כך תכתירו את המלך שלכם ... ( אני מקווה שתהיה הגינות ואחר כך תוכלו לראות את "האוחנות חוזרים" ובגדול ) .
  17.גיא כתב כתגובה למס' 16 02-09-08
  שלום לך (חבל שאתה לא מזדהה) ראשית אני רוצה להבהיר שההתנהגות של שלום אוחיון והאלימות שהוא נקט כנגד אליקו היא לא מקובלת (ימים לאחר המרוץ) והיא פסולה לחלוטין וראויה לגינוי.החל מהעונה הבאה רוכבים יתחילו להיענש על התנהגות שלא ביום מרוץ. לשאלתך מי החליט לתת את התואר לשלום- התשובה היא חברי העמותה שטרחו והגיעו לאסיפה (שהיא נושא הכתבה) ובה הוצבע בדרך חוקית ודמוקרטית על סיום העונה וכתוצאה מכך על הכתרת האלופים בקטגוריות השונות.לגבי המרוץ האחרון אתה מוזמן לעיין בתקנון המרוצים של העמותה וגם בתקנון ה-AMA ולראות שבמקרה של דגל אדום התוצאה הנחשבת היא זו שהייתה בהקפה לפני הוצאת הדגל האדום כך שלמעשה גם שלום וגם אליקו סיימו את המקצה עם נקודות. יש הגינות במוטוקרוס אך הבעיה שהיא לא מתאימה לרצונות של כולם וכשקשה לקבל הגינות לצערי פונים לדרכים אחרות. אני מקווה שבכך אפשר לסיים את ההתכתבויות בנושא ולהמשיך הלאה.
  18.דודי צמח 02-09-08
  או קיי גיא הבנתי אותך ובאמת חבל על כל ההתכתבויות בנושא , חבל מאוד כך זה נגמר כי אני מדבר מהצד של אליקו ( מעריץ שלו וזאת זכותי) אבל בכל מקרה שיהיה בהצלחה לכולם ואני חוזר ואומר חבל מאוד . בלי אליקו אוחנה ושלום אוחיון זה לא תחרות ובלי לפגוע ברוכבים האחרים ... דרך אגב למה אתם לא מפרסמים את התקנון ?
  19.תמר נתנוב 03-09-08
  לדודי צמח ולשאר חברי העמותה- התקנון מפורסם באתר העמותה -http://www.motocross.co.il/
  הוסף תגובה

  *שם:

  אימייל:

  *רשום את הספרה שלוש:

  *תוכן התגובה:


  כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:05-24.