טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אדום עולה - יוסאנג TE450


   28-08-2008, אייל קלימי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

יוסאנג - TE450

היואסנג הקוריאנית נכנסת לתחום הטרקטורונים וקופצת לביצה הגועשת בתחום הספורטיבי, תג מחיר מול ביצועי קצה. לקחנו את העולה המזרח אסייתי לבדיקה מעמיקה

קטגוריית ה- 450 היא הקטגוריה החמה והלוהטת בענף טרקטורוני הספורט קצה. מבט קדימה, יבואנית אופנועי יוסאנג לישראל, פוזלת לתחום הטרקטורונים ונכנסת היישר לקטגוריה הבכירה עם היואסנג TE450. הטרקטורון הקוראיני לא מתהדר בתכנון קפדני של חיסכון במשקל, היגוי משובח או יחידת כוח מרשימה, אך מצד שני מתיימר לכפר על כך באמצעות תג מחיר נמוך יחסית לכלים המקבילים בשוק הישראלי. עם נתון פתיחה של 212 ק"ג קשה להשוות אותו ראש בראש לשכניו המצומקים עד 50 ק"ג פחות.
אפשר להתווכח אודות ההגדרה של טרקטורוני הספורט ולפצל אותם לתתי קטגוריות של סופר ספורט ומוטוקרוס, ה TE איננו מתיימר להתברג בחבורה התובענית הזאת של דגמי ה450 עתירי הטכנולוגיה, ומשתייך לנישה מצומצמת של טרקטורוני ספורט בינוניים עם יעוד שונה במקצת משל אלה הקיצוניים. במבט קדימה, מייעדים את הכלי היישר אל קטגוריית ה - 450 הספורטיבית , אנחנו לא התווכחנו וביקשנו שיארזו לנו אחד לסוף שבוע ארוך כדי לבדוק למה הוא בכל זאת מסוגל.

יוסאנג - TE450

במבט ראשון נראה ה TE450 די מזמין, מימדיו קטנים כמקובל בקטגוריית ה 450, החזית שלו קצת מזכירה את ה LTZ400 של סוזוקי. בולמי הגז הקדמיים בעלי כוונוני שיכוך כיווץ והחזרה, יושבים על מתלים בעלי מהלך קצר שאת מידותיו המדוייקות לא מצאנו במפרט הטכני של היצרן. בולם בעל אותם כוונונים מותקן על הזרוע האחורית. ידית נפרדת לבלם החניה בחלקו השמאלי של הכידון (הוסרה מהכלי שקיבלנו לטובת חיסכון במשקל). לוח מחוונים דיגיטלי שופע בנורות חיווי וכולל גם נורית דלק, אור גבוה, רוורס, שמן וזוג נוריות חיווי של המאותתים שגם הם הוסרו מהכלי (באירופה הכלי מיועד לנסיעה על כביש). מד מהירות שאת דיוקו נבדוק בהמשך, שעון זמן וכו'. כפתור המדומם (Kill Switch) נעדר משום מה בדגם זה. ידית רוורס יושבת על הכנף הימנית ודורשת הורדה של היד מהכידון. בלם דיסק ובוכנה אחת אמונים על בלימת כל גלגל קדמי, על הציר האחורי שוכן בלם דיסק, קרוב מדי לקרקע עקב קוטרו הגדול. מסנן שמן חיצוני גדול משודך למנוע מצידו הימני ואמור לספק סינון מוגבר מהמקובל של שמן המנוע. אגזוז הנירוסטה נראה מעוצב ומרשים, ע"י פירוק הפיה בקצהו האחורי מתקבל אגזוז פתוח (Free Flow) לכל דבר עקב מבנהו החלול.

יוסאנג - TE450

יורדים לשטח
אחר צהריים עם עננות לא אופיינית ומזג אויר נעים, יצאתי עם הכלי לרכיבה בשבילים ובשדות הנגב הפתוחים להתרשמות ראשונית וכהקדמה לטבילת האש מהארסנל של טל חביב שיגיע בהמשך היום. כאחד המשתייך לנישה של כלים ספורטיביים בינוניים, היוסאנג מתנהג טוב, תנוחת הרכיבה מפתיעה לטובה, הברכיים חובקות את איזור מיכל הדלק בצורה נוחה מאוד, המושב נוח מאוד אם כי קצת רך מדי, הכידון משרה שלווה ואינו מעייף את הידיים אך יחד עם זאת ההיגוי מעורפל משהו ואינו משדר את המתרחש אי שם למטה. לוח מחוונים אלקטרוני מציג את המהירות הנוכחית, אני משייט בשטח בסביבות ה +120 קמ"ש ומהר מאוד מבין שזהו כנראה סוג הרכיבה שבו היוסאנג נהנה להפגין את כישוריו. רצף מהמורות שנקלע בדרכי מוציא מייד את היוסאנג משלוותו, הבולמים ומהלך המתלים הקצר דורשים מאמץ מה מהרוכב בכדי לשמור על יציבות בקטעים משובשים. בפניות מורגשת לחיוב השפעת הספייסרים המותקנים מאחור והכלי חולף יפה על פניות אך מחליק מדי עקב צמיגים לא איכותיים במיוחד המותקנים על כלי המבחן.
ביישורות היוסאנג פשוט עף, מהירויות של 130+ מושגות אצלו ביתר קלות. בחלקו השני של המבחן, נורא דגדג לנו לבדוק את דיוקו של מד המהירות הזה, ה GPS שהוצמד לכידון אימת את נתון מהירות הסגירה המכובד החוצה בקלות את גבול ה 130 קמ"ש.

יוסאנג - TE450

שרשרת
הבית של ה"שבט" הוא כרגיל המקום בו אנו מרגישים הכי טבעי להתנסות עם כלי חדש, או במילים אחרות, מרגישים בבית. כמעט כל כלי שמגיע אלינו למבחן, חייב לעבור את מבחן שרשרת, מבחן בו אנו מנסים את הכלי ברכיבת שעשועים של שישי אחה"צ, קצת קירות על הדרך, רכיבה בתוך הואדי והיער הסמוכים וכמובן ווילי שמילי, "צלחות" ו"זריקות" כלשון העם.
היוסאנג לא הפתיע אותנו במבחן שרשרת, 212 הקילוגרם מקשים על הרוכב המשועמם אך למרות זאת, מבנהו הקומפקטי איכשהו נותן ערך מוסף במגרש השעשועים. בתוך היער, בשבילים צרים, ובפניות חדות הכלי נותן תחושה מאוד כיפית וקלילה, זוית ההיגוי חדה ומאפשרת ניווט יחסית קל בין העצים ביער ובואדיות. הוספת שן אחת בגלגל השיניים האחורי תקנה מעט יותר גמישות למנוע ועשויה לתרום לא מעט לתחושה קלילה יותר.

יוסאנג - TE450

מוטוקרוס
כנראה שהשילוב של נפח 450 עם גיר רגיל מעלה מיד ניחוח של רכיבת מסלול מוטוקרוס עם פניות מהירות וזמן אויר מטורף, אבל, הנתונים על הנייר לא מנבאים ליוסאנג נפלאות בתוך המסלול, המשקל העודף והמתלים לא ממש מתאימים לקפיצות באויר. למרות הכל, אנחנו כרגיל רוצים לנסות כדי שנוכל, כמו שהבטחנו, לבדוק מה בכל זאת מסוגל הקוריאני הקטן לעשות.
אז היוסאנג אכן מצא עצמו באויר לא פעם ולא פעמיים וללא מאמץ מיוחד, אך התחושה באויר היא של כלי כבד ובנחיתה הבולמים משדרים לך שהרגע נחתת מבאקפליפ בגובה חמישה עשר מטר. הכלי הזה אינו מתאים לרכיבת מסלול, אם תתעקשו (כמונו) תוכלו לחלץ ממנו זמן אויר ממושך ואפילו קצת פריסטייל אך אין ספק שלא לזה הוא נועד .

יוסאנג - TE450

לסיכום
היוסאנג TE450 שונה בהתנהגותו מאשר חבריו לקטגוריה, הוא לא בדיוק הטרקטורון שתבחרו להעמיס על עגלה בכדי לפרוק בסמוך למסלול מוטוקרוס או אינדורו טכני צפוף כזה או אחר. את יתרונותיו הבולטים של הכלי תרגישו בכניסה לשבילים מהירים, שם הוא מרגיש חופשי ומאושר, תנוחת הרכיבה על ממדיו הקטנים מאפשרת נוחות מפתיעה ברכיבה שכזו, קצב התנועה במגרש הפתוח ישאיר את חבריכם המצוידים פעורי פה.
ביצועי הקצה עומדים מנגד לתג מחיר נמוך משמעותית מהמקבילים בשוק, בסופו של דבר, בשיקול המכריע בבחירת הכלי הזה, משחק תפקיד מרכזי סגנון הרכיבה האישי שלכם.

מפרט טכני - TE450
מנוע 4 פעימות
DOHC
קירור מים
נפח 449 סמ"ק
התנעה חשמלית
תיבת הילוכים 5 מהירויות והילוך אחורי
בלם קדמי דיסק הידראולי כפול
בלם אחורי דיסק הידראולי
אורך 1835 מ"מ
רוחב 1170 מ"מ
גובה 1155 מ"מ
בסיס גלגלים 1250 מ"מ
משקל 212 ק"ג
מיכל דלק 11 ליטר
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.נדב צגהון 28-08-08
ערן,כול תמונה ותמונה פה יצאה פצצה..
יצא האוסף תמונות של מבחן הכי טוב לדעתי :)
במיוחד 11
2.המשך 28-08-08
ולא הבנתי אייל..
למרות שאתם אומרים לא לנסוע בשדות
חקלאיים,טל עדיין יכול להביא זריקה
בתוך שדה חיטה?
3.ערן שלמה - עורך האתר 28-08-08
הצילום בשדה החיטה, הוא בשדה עקר ובעל השטח מקורב למערכת.
השבוע השטח עבר טיחוח. אנו עדיין באותה התפיסה כנגד השחטת תוצרת חקלאית.
4.לא מבין 28-08-08
למה אתם מסכנים את הרוכב שלכם בעליות/קירות האלה

חוץ מזה, מבחן מעניין ותמונות לפנים
5.וואלה לא מבין כלום... 28-08-08
מבחן פולגז קטל את הטרקטורון ואילו בנזימה אפילו מצאו כמה נקודות חיוביות.
אין לי מילים אלא לחשוד שפולגז עשו עוול לטרקטורון או שמא תחום הטרקטורונים זר להם לגמרי..

תמונות מדהימות ומבחן ממצה.

סוףסוף רואים קצת מבחן של קלימי.
6.ערן חיון 28-08-08
סיקור יפה מאוד , והכי חשוב אמרו וכתבו רק אמת
להבדיל מאתר פול-גז
כל הכבוד צוות נזימה המשיכו כך.
7.שמוליק 28-08-08
מה מחירו של הכלי
8.אורן 28-08-08
כמו רוצים על החמוד הזה חח?
9.רועי 28-08-08
התקשרתי לחברה והמחירון של הכלי זה 48,900 אבל הם אומרים שיש מחיר מיוחד לזמן מוגבל והוא 45,000
10.אלירן 28-08-08
חבר שלי קנה כלי כזה וקיבל אותו לפני שבועיים.. כלי פצצה אני אהבתי אותו מאודהוא חזק בטירוף , למרות שאני נוסע על dvx
11.אסף ארצי 28-08-08
כמי שבוחן כלים מפעם לפעם, אני חייב להבהיר מס' דברים... לבוחן יש מס' יעדים במבחן ותיאום הציפיות נעשה בהתאם להצהרות היצרן. לא פעם עשויות להיות חילוקי דעות בין בוחן לבוחן וזה טבעי לחלוטין. בוחני נזימה הינם מקצועיים לחלוטין, הידע הניסיון והמקצועיות הינם כלים המשמשים אותנו לחרוץ דין.

הסיקור הינו מקצועי, ממצה ואיכותי..כל הכבוד!!
12.פרדטור 28-08-08
עשיתי עליו נסיעת מבחן בצפון. כלי פצצתי! לדעתי שווה כל שקל..
13.אלירן 28-08-08
בהתחשב בעובדה שהוא נמכר ב 11,000 פחות dvx בהחלט נראה עסקה שווה
14.אריאל בצלאל 28-08-08
לבוחנים בנזימה אני חושב שיש לכם טעות ואני מדגיש שאני חושב כי לפי מה שקראתי במבחן מוטו המנוע שלו הוא בנפח 500 סמ"ק והחברה הצהירה שהוא 450 כדי שיוכל להיכנס לקטגוריה של ה450 כדאי מאוד לבדוקק
15.=] 28-08-08
הכלי ניראה טוב ניראה חזק יפה !!!
16.יוסי חג'אג 28-08-08
יש לי רק כמה מילים:
תמונות לפנים,סיקור לא הכי ממצא לטעמי,רכיבה של טל לפנים והכלי ממש על הפנים.
17.תגובה ל14 29-08-08
איפה אתה חי?
18.תגובה ל16 29-08-08
יוסי אתה תמיד מגיב כאילו יש לך מושג. אז לך תלמד לרכב ואח"כ אולי תוכל להגיב. אני ראיתי אותך רוכב ובוא נעצור פה כי אני ממש לא רוצה להעליב אותך
19.תגובה ל-20 29-08-08
לקרוא למה שיוסי עושה "לרכב" זו מחמאה...
20.אביב כהן 29-08-08
חמוד לאלה!
מה לגבי שיפורים לכלי הזה
יש להשיג בארץ? או בחו"ל?

ל 14 (אריאל בצלאל) אתה וואחד קשקשן
21.תגובה ל 19 29-08-08
הרגת אותי מצחוק :] כמה שזה נכון!!! בכל כתבה שעולה יוסי חייב להגיב בזילזול, וזה ככה בכל האתרים.
22.חמי 29-08-08
סיקור מעניין וממצא,התמונות של הנענע כהרגלו..פשוט פצצה!

ובקשר לכלי, נראה תמורה טובה וסבירה ביחס למחיר.

בהצלחה במכירות.
23.יוסי חג'אג 29-08-08
ל 18 ו 19 ו 21 כמה חבל שאתם מסתתרים מאחורי המספרים,מעניין אותי אם אתה יודעים לרכב ועל מה?
24.רועי 29-08-08
המבחן טוב, כתוב בצורה יפה וטל חביב ידע להוציא תמונות יפות וביצועים גם מאופנוע DT. לא כ"כ אהבתי את הטרקטורון הוא נראה די מצועצע ולא אחד שנועד לרכיבה אגרסיבית לא הייתי בוחר בו למטרת רכיבה ספורטיבית. גם תג המחיר לא כ"כ מפתה אפילו שהוא נמוך ב-10-15 אלף מדגמים אחרים.
25.יוסי חג'אג 29-08-08
אני מצוטט מתוך הסיקור לכל אלה שכן מבינים ורוכבים טוב.
"הטרקטורון הקוראיני לא מתהדר בתכנון קפדני של חיסכון במשקל, היגוי משובח או יחידת כוח מרשימה"

הכידון משרה שלווה ואינו מעייף את הידיים אך יחד עם זאת ההיגוי מעורפל משהו ואינו משדר את המתרחש אי שם למטה. לוח מחוונים אלקטרוני מציג את המהירות הנוכחית, אני משייט בשטח בסביבות ה +120 קמ"ש ומהר מאוד מבין שזהו כנראה סוג הרכיבה שבו היוסאנג נהנה להפגין את כישוריו. רצף מהמורות שנקלע בדרכי מוציא מייד את היוסאנג משלוותו, הבולמים ומהלך המתלים הקצר דורשים מאמץ מה מהרוכב בכדי לשמור על יציבות בקטעים משובשים.

, היוסאנג לא הפתיע אותנו במבחן שרשרת, 212 הקילוגרם מקשים על הרוכב המשועמם
כנראה שהשילוב של נפח 450 עם גיר רגיל מעלה מיד ניחוח של רכיבת מסלול מוטוקרוס עם פניות מהירות וזמן אויר מטורף, אבל, הנתונים על הנייר לא מנבאים ליוסאנג נפלאות בתוך המסלול, המשקל העודף והמתלים לא ממש מתאימים לקפיצות באויר. למרות הכל, אנחנו כרגיל רוצים לנסות כדי שנוכל, כמו שהבטחנו, לבדוק מה בכל זאת מסוגל הקוריאני הקטן לעשות.
אז היוסאנג אכן מצא עצמו באויר לא פעם ולא פעמיים וללא מאמץ מיוחד, אך התחושה באויר היא של כלי כבד ובנחיתה הבולמים משדרים לך שהרגע נחתת מבאקפליפ בגובה חמישה עשר מטר. הכלי הזה אינו מתאים לרכיבת מסלול, אם תתעקשו (כמונו) תוכלו לחלץ ממנו זמן אויר ממושך ואפילו קצת פריסטייל אך אין ספק שלא לזה הוא נועד .


היוסאנג TE450 שונה בהתנהגותו מאשר חבריו לקטגוריה, הוא לא בדיוק הטרקטורון שתבחרו להעמיס על עגלה בכדי לפרוק בסמוך למסלול מוטוקרוס או אינדורו טכני צפוף כזה או אחר. את יתרונותיו הבולטים של הכלי תרגישו בכניסה לשבילים מהירים

סליחה ערן שתימצתתי את הכתבה לאלו שהבינו מהמילים שלי והסיקו שאני לא יודע לרכב,אז מה דעתכם על זה?

26.ליוסי חג'ג' 29-08-08
יוסי על אותו משקל של ציטוטים, קבל גרסא קצת שונה, קבל:

מסנן שמן חיצוני גדול משודך למנוע מצידו הימני ואמור לספק סינון מוגבר מהמקובל של שמן המנוע

אגזוז הנירוסטה נראה מעוצב ומרשים, ע"י פירוק הפיה בקצהו האחורי מתקבל אגזוז פתוח (Free Flow) לכל דבר עקב מבנהו החלול

היוסאנג מתנהג טוב, תנוחת הרכיבה מפתיעה לטובה, הברכיים חובקות את איזור מיכל הדלק בצורה נוחה מאוד, המושב נוח מאוד

אני משייט בשטח בסביבות ה +120 קמ"ש


ביישורות היוסאנג פשוט עף, מהירויות של 130+ מושגות אצלו ביתר קלות

ה GPS שהוצמד לכידון אימת את נתון מהירות הסגירה המכובד החוצה בקלות את גבול ה 130 קמ"ש


בתוך היער, בשבילים צרים, ובפניות חדות הכלי נותן תחושה מאוד כיפית וקלילה, זוית ההיגוי חדה ומאפשרת ניווט יחסית קל בין העצים ביער ובואדיות


תנוחת הרכיבה על ממדיו הקטנים מאפשרת נוחות מפתיעה ברכיבה שכזו, קצב התנועה במגרש הפתוח ישאיר את חבריכם המצוידים פעורי פה.


_____________________________

בכל מקרה בואו לא נשכח כולנו את השורה התחתונה:

ביצועי הקצה עומדים מנגד לתג מחיר נמוך משמעותית מהמקבילים בשוק, בסופו של דבר, בשיקול המכריע בבחירת הכלי הזה, משחק תפקיד מרכזי סגנון הרכיבה האישי שלכם.
27.MaTaN_DvX 29-08-08
בואנה מזהה הוא שוקל יותר מהדינלי , ונסעתי על דינלי והוא כבד
28.1234 29-08-08
תמונות לפנים !!
אהבתי יופי של עיצוב!
29.רועי לב 30-08-08
למגיב מספר 26.... זה שאתה עובד של יוסאנג או בעל קשר כלשהו לחברה לא אומר שאין פה זכות לחוות דעה שלילית על הטרקטורון. זה שאתה בוחר להגיב בעילום שם במקום לכתוב מי אתה ומה אתה זה מאוד חבל
ולמגיבים מספר 18 ו-19.... לא יודע מה איתכם ועל מה אתם רוכבים אם בכלל אבל לפחות יוסי מעלה לנו פה תמונות שלו ברכיבות וטיולים ויודעים משהו?... לרכב הוא יודע.....
30.=] 30-08-08
טרקטורון טוב לא ניראה אבל כל כך משהו .. אבל מיתפרע בשטח זה הכי חשוב =]
31.ל29 30-08-08
רועי סתום תפ'ה.. יא מושפע
32.יוסאנג 31-08-08
עד היום לא ראיתי תמונה אחת מעניינת של יוסי אז שחרר לחץ
33.פנאי פלוס 31-08-08
מדהים איך מבחן על טרקטורון מצליח לגרור אחריו כל כך הרבה תגובות על בחור אנונמי שרוכב להנאתו בטיולים ואף פעם לא ניסה להתיימר להעמיד את עצמו מול רוכבים מקצועיים כאלו ואחרים. הבחור בסך הכל נתן את תגובות, אני חושב שהמבחן עושה עבודה מספיק מציאותית לכלי ...
34.555 31-08-08
אבל המחיר לא כזה נמוך!! DVX חדש מהחברה יוצא היום במחירים כאלו והוא טוב יותר
35.יוספה חג'אג' 31-08-08
יוסי, ילד שלי מוצלח- אה, כפרה? למה בעצבים, למה?
לא כולם יודעים לרכב. אולי תנסה קודם על טרקטורון אוטומטי? זה יקל עליך...
36.ל34 31-08-08
אותי לימדו בכיתה הטיפולית שההפרש בין 57,000 ל 45,000 הוא 12,000 שקל.. וטקן אוטי אם אני תואה
37.יוסי חג'אג 31-08-08
ל 3 יוסאנג. ו 35- אתה כנראה מכיר אותי טוב אם אתה מרשה לעצמך לקרוא לי ככה ,צא מהקופסא .
יוסאנג אני כרגע לא רוכב אז אל תצפה לתמונות וחוץ מזה אני לא חייב להוכיח כלום לאף אחד.
38.אריאל בצלאל 31-08-08
לכל החכמולוגים הגיע הזמן שתעשו שיעורי בית לפני שאתם סתם סותרים דברים של בנאדם

ציטוט מעיתון מוטו: "ה - TE מצוייד במנוע ארבע פעימות בנפח 499 סמ"ק מקורר מים ". אז חברה לא לדבר סתם אם אתם לא מבינים
39.עבור אריאל בצלאל החמוד 01-09-08
למה אתה מתעקש?
מי אמר שמה שכתוב במוטו זה נכון?! ואם כן, מי אמר שזה אותו כלי?!
כתבו פה 450 ואם היו טועים אז היו מתקנים, אז תפסיק לז...
40.לא לוקח סיכון 02-09-08
למה לקחת סיכון חברה חדשה לכו תדעו יש בעיות אין בעיות
41.לאריאל בצלאל 03-09-08
לפני שאתה מדבר על לעשות שיעורים, נראה לי שבחור כמוך קודם כל צריך להגיע אליהם...כי עם "תחקיר" כמו שהצגת....אתה רק יכול ללכת לישון על האף.
ליוסאנג יש אך ורק TE450 ולא 499...כנס לאתר שלהם ותעשה שיעורים ילד.
42.אנשים תנו תגובה 05-09-08
אנשים כדי לקנות את היוסאנג או ארטיקט 400 תנו נימוק יעזור....
43.ל -42 05-09-08
חוות דעת מקיפה יש לך כבר על היוסאנג,
עד שבנזימה יעשו מבחן לDVX תחפש תשובות בפורום
44.ל-42 12-09-08
תלוי לאיזה מטרה, טיולים יוסנג (אבל עדיף עבודה על היוסאנג)
קפיצות פוזה וכו' DVX
45.בר 18-11-08
ל34
ממתי דיויאיקס יוצא מהחברה ב45 אלף!?
46.המשקל 26-11-08
חברים וחברות אחרי שיחה של דקה עם הנהג של יוסאנג עמית בתייה
וגם אחרי אהה ודה איתו אתה מבין שהטרקטורון שוקל בדיוק 171 ייבש 212 קילו הושוקל
עם קשת ועם כל האיבזור
47.מוטי dvx 09-12-08
אני הייתי נוכח בבדיקה של היוסאנג וזה כלי
נחמד למתחילים עם דבר כזה לא עומדים במוטוקרוס
והמישקל הכללי שלו 212 קילו וזה לא נאמר לטובתו בכלום
זה כבד עד מאוד
48.מוטיDVX 09-12-08
ודרך אגב אין על הנהג טל חביב
הוא אלוף ביותר!!!!
תבואו לבקר ביער שרשרת ביום שישי
49.דן 17-12-08
וואלה הטרקטורון חייה גם לי יש אבל אני מנסה למצוא לו בולם גז קידמי ואני לא מוצא כל פעם החברה דוחה אותי
50.אורון 24-12-08
אחלה של טרקטורון
51.עלי 23-02-09
מקצוען
52.איציק כרייף 03-06-09
איזה יפה הוא נראה אכזרי
53.נמרוד אלמקייס 10-06-09
אחלה כלי - אהבתי מאוד את המבחן
הביצועים בתמונות מראות שזה כלי ספורטיבי לכל דבר
54.איציק כרייף 17-06-09
הטקטורון הזה נראה להיט היסטרי
55.ניר ארובס 11-08-09
יש לי כלי כזה בבית אחלה של כלי טרקטורון אמין מאוד והחברה מחליפה כל חלק שהולך בלי שום בעיה ולי החליפה שלדה שאף חברה לא הייתה עושה את זה בקיצור טרקטורון חזק ואמין
56.איציק כרייף 24-10-09
כלי בן זונה מעיף פה את כול הכלים במושב
57.יוחאי ביטון 11-04-10
יש לי כלי כזה כלי בן זונה לא ראוה DVX ממטר אהבתי את הכלי רצח רק נקווה שהחלקים שלו זולים והטיפולים
58.עידן אסייג 17-07-10
נראה כלי סבבה אבל עם קונים משו כזה עדיף את הדינלי 450 אחלה כלי יש לי אותו כבר 3 שנים ולא היה בעיה אחד וגם הוא שוקל 205 והיוסנג 212
59.רועי 18-07-10
היוסנג כלי טוב מאוד וחזק ואני גם רכבתי על הדינלי אבל בלי קשת וכול האיבזור הדינלי שוקל 170 קילו והיוסנג גם לא מגיע 180 שניהם מהירים מאוד עם הדינלי הגעתי אישית ל130 ק"מ בלי שיפורים
60.הדינלי 18-07-10
הדינלי כלי מאוד אמין יש אותו לחבר שלי ואין לו בעיות ולי יש DS 450 ושאנחנו נוסעים בשטח קיצוני הדינלי עובר יותר יפה
61.ל59 10-11-10
אין מצב שהדינלי שוקל 170 קילו הוא שוקל 200 קילו וזה בדוק .. אבל הוא מיפלצת יש לו מנוע פוג'י חזק ועם 2 יציאות של שעפות מהצילינדר וזה נותן לו הרבה כוח הוא מעיף DVX ואת היוסנג .עם היה לא שילדה אלומיניום הוא היה עומד עם כול כלי וגם עם הDS
62.אופיר 29-09-13
שלום אני בן 16 ורוצה לקנות כלי עכשיו בטווח מחירים של עד 15k או 20k ראיתי את היוסאנג ביד 2 במחירים האלה פחות או יותר שנת 2009 ו2010 יש ממליצים עליו? או עדיף כלי אחר? 2 דברים 1. אף פעם לא היה לי טרקטורון ואני רוצה כלי ללמידה ו2. רצוי שיהיה בוא מקום לעוד בן אדם אם מישהו פה ממליץ על כלי מסיום אשמח לשמוע תודה
63.לאופיר 30-09-13
אל תתקרב לכלי הזה, יש לו בעיות ואין להשיג לו חלקים בשום מקום
64.אופיר 30-09-13
אוקי תודה :) יש לך אולי המלצה על כלי טוב להתחלה ומשהו שלא יקר כל כך
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:38-24.