טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
לא ייאמן: צרפת זכתה ב-ISDE


   13-09-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ההחלטה של ההתאחדות, המהפך והזכייה בתואר. איך הטריקולור שמרו (שוב) על התואר. צפו בסיכום

החדשות הגדולות של מירוץ ששת הימים דווקא לא ממש הגיעו מהמסלול עצמם, אלא ישירות ממשרדי ההתאחדות בשווייץ. החלטה אחת שהרימה את התחרות לגבהים חדשים ואפילו הביאה לנו מנצחים חדשים.

לאחר שבמשך כל התחרות ראינו רק נבחרת אחת בראש, אוסטרליה, ששהתה בבדידות מזהרת, ללא כל איום ממשי, לפתע הגיחה לה צרפת והסתערה ברגע המכריע, כשהם משאירים את כל עוקבי המירוץ המומים.

להזכירכם, בסיום היום השלישי, צרפת סגרה! את רשימת הנבחרות, לאחר שספגה עונש בעקבות שלל בעיות שנעשו, על פי המארגנים. הטריקולור, הנבחרת שזכתה בתואר שלוש פעמים ברציפות עד עכשיו, כבר היתה על הקרשים, אבל הרוכבים שלה המשיכו לרכוב כמו שהם יודעים, כמו מקצוענים, בתקווה לשינוי שיגיע.

והוא אכן הגיע.צפו בסיכום היום השישי

ההתאחדות הודיעה כי כל המתחרים שנפסלו יוכלו לחזור אל המירוץ וכי הזמן שלהם ייחשב. מאותו הרגע, הם פשוט לא הורידו את הרגל מהגז ופתחו כבר ביום החמישי פער של שתי דקות, ששבר מנטאלית את האוסטרלים.

מארק בורז'ואה, אנתוני בויסייר ולואי לאריו היו בחוד, ואחריהם הגיחו גם ג'רמי ז'ולי, אנטואן באסט, ג'רמי ז'ולי ומתיאס בלינו.

אוסטרליה, אולי הנבחרת הכי מאוכזבת של הטורניר הזה, סיימה במקום השני, ואין ספק שהרוכבים שלה מרגישים פספוס אדיר לאחר תצוגה מרשימה בארבעת הימים הראשונים.

למקום השלישי הגיעה בצורה מפתיעה הנבחרת הספרדית, שהרוכבים שלה חגגו את ההישג כאילו זכו באליפות. איטליה סיימה רביעית ובריטניה השלימה את החמישייה הראשונה.

התוצאות המלאות

שתי הנבחרות המאוכזבות ביותר של הטורניר הן ללא ספק האמריקאים, שאיבדו אל טאליוב ראסל ונאלצו לוותר על המירוצים והבריטים, שציפו לקצת יותר מעצמם עם הכשרונות שלהם.

לפחות בשתי הקטגוריות האחרות, אצל הנשים והנערים, הצליחו האוסטרלים לרשום הישג נהדר ולזכות בשתיהן במקום הראשון.

שבדיה ואיטליה סיימו במקום השני והשלישי בהתאמה אצל הנוער, אצל הנשים היו אלה צרפת ופינלנד, שסיימו על הפודיום מאחורי האוסטרלים.

ג'יימי מקאני סיים במקום הראשון בקטגוריית האנדורו 1, אנתוני בויסייר אחריו, גררדו כריסטובל סיים שלישי. ריאן סיפס סיים במקום הראשון באנדורו 2 והמתיק מעט את הגלולה המרה של האמריקאים, דניאל מילנר סיים שני ולואיק לארו סיים שלישי. דניאל סנדרס סיים ראשון באנדורו 3.

המהדורה ה-90 של המירוץ הנהדר הזה הגיעה לסיומה, כשכעת העיניים נשואות לעבר ספרד, שם תתקיים התחרות בשנה הבאה. עד אז - ויוה לה פראנס!

הדירוג הסופי:

1. צרפת 21:08:30
2. אוסטרליה 21:09:14
3. ספרד 21:18:57
4. איטליה 21:22:05
5. בריטניה 21:31:14
6. פינלנד 21:49:13
7. גרמניה
8. צ'כיה
9. שוודיה
10. סלובקיה
11. פורטוגל
12. פולין
13. אוסטריה
14. שווייץ
15. אסטוניה
16. דרום אפריקה
17. בלגיה
18. יוון
19. סלובניה
20. רומניה
21. נורבגיה
22. ארצות הברית
23. הונגריהנופל וקם: צפו במקאני מתרסק ומתאוששתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:32-24.