טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ישיבת עמותת המוטוקרוס: מסמך דרישות ארוך מההתאחדות


   11-09-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

תנאי מסלול, שינוי תוואי ובעיקר - שינוי תפיסה. אלו הדרישות של הרוכבים

הרבה נושאים היו על הפרק באסיפה הכללית של חברי עמותת המוטוקרוס הישראלית, אליה הגיעו 33 חברים, שדנו במשך שעות על עתיד העמותה והענף.

המשתתפים ניסחו מסמך החלטות, אליו הם שואפים להגיע בתקופה הקרובה. כבר בשבוע הבא יתקיים מפגש בווינגייט, שם ידונו בו מול היו"ר הזמני, כרמון.

עוד הוחלט כי יתקיימו בחירות אחרי החגים לנציגות העמותה, ביניהם: רונן כהן, עוזי דוב, דר כהן, רוני רגף, נתיב סרוסי, דורון מור, אלירן מנשה, יעקב מנשה ואיציק יצחקי. עוד נכתב כי תתקיים הקפאה של כל התהליכים והנציגות של העמותה בהתאחדות עד ביצוע בחירות לעמותה.

להלן סעיפי המסמך שהועבר לחתימה בין החברים ושכל הנוכחים חתמו עליו.

ללא חתימת יו"ר ההתאחדות לא יהיה כל שיתוף פעולה מצד הרוכבים באירועי ההתאחדות ולא יגיעו להתחרות ולהתאמן במכון וינגייט.

הרוכבים דורשים כי ההתאחדות תתחייב לפרסם לוח מרוצים כחודשיים לפני תחילת עונת העונה. ההתאחדות תתחייב לקיים ליגה סדירה ורציפה בת 8 מרוצים (16 מקצים). המרוצים יתקיימו אחת לחודש בין החודשים ספטמבר-דצמבר, מרץ-יוני. פגרת חורף הינה ביון החודשים ינואר-פברואר ופגרת קיץ בין החודשים יולי-אוגוסט.

ההתאחדות תתחייב לקיים את המרוצים במועדים שנקבעו ללא דחיות וביטולים ובכל תנאי מזג האוויר אלא אם כן הוחלט אחרת כ48 שעות לפניע"י של שליש מכמות הרוכבים הרשומים למרוץ. עוד נכתב כי במקרה של ביטול אימון ההתאחדות תפצה כל רוכב שהגיע למסלול בסכום של 100 ש"ח.

במקרה של ביטול מרוץ תזכה ההתאחדות את דמי ההרשמה למרוץ הבא. במקרה של ביטול מרוץ, מעבר לזיכוי דמי ההרשמה תפצה ההתאחדות את הרוכבים שהשתתפו בכל המרוצים שנערכו עד לביטול בסכום של 1500 ש"ח ורוכבים שהחסירו מרוץ/מרוצים בסכום של 500 ש"ח.

עוד נכתב כי ההתאחדות תתחייב להעניק לכל רוכב עמותת המוטוקרוס ביטוח תאונות אישיות בכל ימות השנה. פוליסת הביטוח שייכת לרוכבים ולא להתאחדות ומשולמת מכספי ציבור כפי שמחויב בחוק. ההתאחדות גם תתחייב למתקן קבע הפתוח לאימונים לפחות 3 פעמים בשבוע.

מספר סעיפים כוללים גם את עלות אימון לחבר עמותת המוטוקרוס, בדרישה שלא תעלה על 80 ש"ח, שעלות מרוץ לחבר עמותת המוטוקרוס לא תעלה על 250 ש"ח, עלות אימון לרוכב לא תעלה על 100 ש"ח, עלות מרוץ לרוכב לא תעלה על 300 ש"ח. מובהר כי יום אימון יערך לכל הפחות כ-6 שעות.

הרוכבים מבקשים כי ההתאחדות תתחייב לשינוי תוואי המסלול לפחות 4 פעמים בשנה. לתחזק את המסלול ברמה המקצועית ביותר והבטוחה ביותר הכוללת כניסת שופל בכל שני ימי אימונים, ולפני כל מרוץ.

על מנת למנוע ניגודי עניינים בנושאים מסחריים וספורטיביים בין בעלי תפקידים ורוכבים פעילים.

עמותת מועדון המוטוקרוס הישראלי הינה העמותה הפעילה ביותר ובעלת מספר המשתתפים הרב ביותר מאז החלת חוק הנהיגה הספורטיבית.

חברי עמותת המוטוקרוס דורשים נוכחות של שני חברי וועד בהתאחדות לספורט מוטוריתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:20-24.