טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אסיפה חשובה לעמותת המוטוקרוס ביום רביעי


   08-09-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

מעמד ענפי השטח, קיום הליגה, דיוני תקציב. מי שחשוב לו, חייב פשוט להגיע

בעקבות ההתפתחויות האחרונות במצב ובעקבות דרישת החברים לביצוע אסיפה כללית, הודיעה עמותת המוטוקרוס על אסיפה שתיערך מחר (רביעי) במועדון לחבר, רחוב הפרחים 32 מושב רשפון, בשעה 20:00 לאסיפה כללית חשובה

הדיונים יתמקדו על מספר נושאים בוערים כגון דרישה להעביר את הביטוח על שם הרוכבים, נושא הפעילות בווינגיט - האם התקבלו כל האישורים למתקן קבע או אשליה רצינית?

עוד רוצים החברים להסדיר את קיום הליגה הסדירה, שתכלול התחייבות וחוזה חתום על ידי יו"ר התאחדות והרשות לקיום ליגה של שמונה סבבים, אחת לחודש, החל מהחודש.

נושאים נוספים שיעלו: איפה עומדים הדברים בנושא קיום מתקן קבע ומדוע לא פורסם מכרז, נושא המיסוי, הצגת דוחות כספיים, הצגת מועמדים ובחירות, הנפקת רישיון מירוצים בין לאומי לחברי העמותה.

שינוי מאזן הכוחות בהתאחדות -הגדלת הנציגות של השטח מוטוקרוס ואנדורו, שהם שני הענפים המובילים של ההתאחדות והיחידים שיכולים לקיים כרגע ליגות מבחינת כמות הרוכבים ומס' המתחרים בשטח.

מהעמותה נמסר כי "האסיפה הקרובה חשובה ביותר ודורשת נוכחות גבוה של החברים על מנת שנוכל לשמוע וקבל את כל המידע והעובדות שקראו בחודשים האחרונים מאז תחילת המאבק שלנו ובכלל בשנים האחרונות ולהגיע להחלטות עקרוניות לגבי הדרך בא אנו החברים/רוכבים רוצים ללכת אשר יביאו לשינוי המצב הלא נורמלי בעליל שבואו אנחנו נמצאים.

"המטרה של כולנו להנגיש את המוטוקרוס לכולם ולכל הרמות. לא רק מירוצים מקצועיים אלא גם אימונים עממיים והדרכות במסלולים שונים. זה הזמן להמשיך להגביר לדחוף כמו שעשינו בחודשים אחרונים והתוצאות מתחילות".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:11-24.