טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דאנג'י חולל סערה: "מירוצי ה-MXGP נראים פשוט נורא"


   30-08-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב נשאל האם יעשה כמו ויליפוטו, הגיב בקשיחות ולאחר מכן ניסה למזער נזקים

במהלך כל העונה, יודעים הרוכבים והנהגים איך להתנהג כשיש מיקרופונים באיזור. אבל הפעם, מי שנפל, הוא דווקא מישהו ותיק, ריאן דאנג'י, שבמהלך מסיבת העיתונאים לאחר איש הברזל, נכנס לקן צרעות של עיתונאים ונעקץ.

הרוכב, שזכה בקלילות באליפות המוטוקרוס האמריקאית, נשאל על ידי עיתונאי האם יהיה לו עניין לעשות את מה שעשה ריאן וויליפוטו ולעבור ולהתחרות גם מחוץ ליבשת והתשובה שלו הפתיעה אפילו את השואל.

"חשבתי על זה עד שראיתי את ווילו", אמר הרוכב, "צריך לזכור שמבחינתו הכל הסתדר באותה התקופה. אני לא מזלזל לרגע באנשי ה-MXGP, אבל המירוצים שם נראים פשוט נוראיים. היו הרבה מאוד מרוצים שנראו טוב, אבל יחד עם זאת, היו הרבה מאוד מירוצים שלא ראויים אפילו להיקרא כך. זאת נראית כמו דרך קשה מאוד. זה לא נראה כמו מסלול מירוצים בעיניי.

"אני חושב שכאן, בארצות הברית, התחרות היא ברמה גבוהה מאוד, לכן אני ככל הנראה שלא אעשה זאת בתקופת חיי הנוכחית", סיכם דאנג'י בנחרצות.

דאנג'י. הסתבך ויצא מזה

האמירה הזאת היכתה גלים בכל מי שקשור בענף, וגררה גם ביקורות לא פשוטות, כאלו שגרמו לו לכתוב על כך בעיתון הנחשב US TODAY. דאנג'י כתב טור בו ניסה להסביר למה התכוון ובכך להנמיך מעט את הלהבות.

"אני מבהיר שוב, לא התכוונתי לפגוע באף אחד מרוכבי ה-GP או לזלזל בכבודם", כתב אלוף המוטוקרוס האמריקאי, "התכוונתי רק שהתחרות כאן, בארצות הברית, עבורי, ממשיכה להיות ברמה גבוהה וקשה. זה הרבה יותר קשה כיום מאשר ב-2010 ולתגובה שלי ממש לא היה קשר לרמת התחרות ב-GP. רק התכוונתי שיש לי מספיק אתגרים כאן, וזה מה שמחזיק אותי בפוקוס".

במילים אחרות, דאנג'י מאותת שהוא ממש לא צריך אתגר חדש ושהוא מרגיש מסודר ומלא. צריך לזכות שהוא גם הוריד מעצמו מעט מעמסה, כולל מנבחרת ארצות הברית. לראייה ביטול השתתפותו במוטוקרוס האומות. האמת? ההחלטה הזאת מובנת. גם רוקזן, קנארד, טומאק וריד הודיעו על פרישה, כשרק בארשיה יתחרה מהסבב, אבל זאת בגלל שהחמיץ שלושה חודשים מהעונה בגלל פציעה וגם לא התחרה בשנה שעברה.

לסיכום, אולי כדאי לכל המארגנים להתחיל ולהבין מה שקורה בכל ענפי הספורט בעולם. גם נהגים ורוכבים הם בני אדם שצריכים את שניית המנוחה שלהם.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:58-24.