טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס אמריקאי : אין חכם כבעל ניסיון


   27-08-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ריקי קרמייקל, קווין וינדהאם ועוד הגיעו על מנת להציג את היכולות שלהם ועשו את זה כמו גדולים. טל דשא מתמוגג

זוכרים את ריקי קרמייקל והדומיננטיות הבלתי מתפשרת שלו? כך ניתן לתאר את מקצה אלופי העבר שנערך בסבב האיירון-מן, שהוא גם האחרון באליפות המוטוקרוס האמריקאית.

כבוד, הרבה מאוד כבוד אנו צריכים לרחוש לריקי קרמייקל, טים פרי ומארגני אליפות המוטוקרוס האמריקאית. אין הרבה מקומות בעולם שבהם יודעים לכבד כמו שצריך את הגיבורים שלהם והמקרה הזה הוא לשמחתנו שונה.

כל העיקרון במרוץ הזה הוא לערוך היכרות לכל הקהל הצעיר ולרוכבים הצעירים שבאים לצפות ולהתחרות במרוצי מוטוקרוס את האנשים שבזכותם האליפות נראית כמו שהיא נראית, עם שמות גדולים כמו טים פרי (אחד מהרוכבים האהובים בכל הזמנים), ריקי קרמייקל שהוא כמובן הרוכב הטוב שהיה בהיסטוריה. רייסר בנשמה ומפוצץ באהבה לתחום ועד היום הוא מקדם את הספורט בכל דרך אפשרית.

שאר הרוכבים שהתחרו במירוץ הם ג'ף סטנטון, ג'ף אמיג, גיא קופר , קווין וינדהאם, רובי ריינרד, טוד דיהופ, ג'ייסון תומאס, תום הופינסטאר, ג'וניור ג'קסון, ג'ון גרו.

כל הרוכבים שהתחרו הם רוכבים שניצחו מרוצים או לקחו אליפויות מוטוקרוס וסופרקרוס וכולם, כולל כולם, הם רוכבי עבר עם שם וייחוס מאוד רציני.

המרוץ עצמו היה אמור להיות מרוץ ראווה, אך ריקי קרמייקל לקח את העניין מאוד ברצינות וישר על ההתחלה מזנק מעולה, לא מבזבז זמן ועולה למקום הראשון.

קרמייקל הוא רייסר אמיתי בנשמה ולמרות כל הקילוגרמים (עשרות הקילוגרמים) שהעלה מאז שפרש ממרוצים, הוא לא רואה ממטר אף אחד והדבר הבאמת מדהים אצל הרוכב הזה הוא שהוא גם נראה מהיר לא רק ביחס למתחרים אלא ביחס לכל הרוכבים המקצועיים.

בואו לא נתבלבל. קרמייקל לא יכול לנצח אף מרוץ מקצועי בארצות הברית היום, במיוחד בעקבות עניין הגיל שלו שלא יתן לו להגיע לרמת הכושר הנדרשת, אך מה לעשות שהוא גורם לארבע ההקפות של המרוץ להראות כדבר שבשגרה וניכר על שפת הגוף שלו שהוא פשוט נהנה ולא מתאמץ למקסימום.

ארבע הקפות וקרמייקל מנצח, מזכיר את ימים עברו בהם הוא התחרה עם וינדהאם שגם פתח מעולה אך התדרדר אחורה עד למקום הרביעי כאשר רובי ריינרד וטים פרי מסיימים לפניו במקומות השני והשלישי בהתאם.

איך נסכם ארוע כזה? נלמד ממנו מה זה אומר לכבד את הגיבורים שלנו על ידי זה שנותנים להם את הבמה שמגיעה להם, ובעיקר נעביר את ההיכרות עם הרוכבים המדהימים האלו גם לילדים שלנו שידעו מאיפה הם באו ולאן הם הולכים.

האמת היא שאין לי מספיק מילים בכדי לתאר עד כמה דבר כזה קטן כמו מרוץ ראווה קטן כזה של 12 רוכבים תותחים מהעבר הוא חשוב. מי שמכיר את ההיסטוריה שלו מבטיח לעצמו עתיד ורוד ואין ספק שהאמריקאים יודעים איך להפיק את המיטב מכל דבר וכאן קיבלנו את המיטב.

אנו מצרפים לכם את המרוץ המלא מההתחלה ועד הסוף ושיהיה לנו סוף שבוע נהדר עם הרבה אקשן מוטורי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 16:03-24.