טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כוח דיזל: המספרים מאחורי ריאן דאנג'י


   25-08-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

נוהג בקצב שלו, רשם שיא בהפרש מהמקום השני ומוזכר באותה נשימה עם הגדולים. דברים שלא ידעתם על אלוף ה-450 במוטוקרוס האמריקאי

עם עונה ששמורה באמת לרוכבים הגדולים מכולם, ריאן דאנג'י סגר את אליפות ה-450 של המוטוקרוס האמריקאי, בהתפוצצות אחת גדולה.

דאנג'י הספיק לזכות באליפות סיבוב אחד לפני הסוף, ביוטה, והפך להיות הרוכב עם הניקוד הגבוה ביותר בתולדות האליפות על יריבו במקום השני, במקרה הזה, ג'סטין בארשה, ב-79 נקודות.

דאנג'י קיבל את הכינוי דיזל בשנת 2015, ולא ממש בגלל רעשים חזקים בזמנים לא מתאימים. דאנג'י פשוט לא נותן לשום דבר להזיז אותו מהדרך וממשיך כמו רובוט. גם אם הוא לא הרוכב המהיר ביותר שיש, הערמומיות והתחכום שלו נותנים לו את הדרך קדימה.

דאנג'י זכה בתואר, כשהוא רושם 16 פודיומים ברציפות, סטטיסטיקה נדירה מאוד, כששאר הרוכבים אפילו לא נכנסו לעשירייה! הראשונה 16 פעמים ברציפות.

התוצאות של דאנג'י מראות את העקביות שלו במסגרת הסופרקרוס. בכלל נדמה ששנת 2015 חייכה לבחור. הפעמיים היחידות בהן לא סיים במקום הראשון או השני, היתה בסיבוב הראשון, במירוץ גלן הלן, שם סבל מבעיות מכאניות ובמירוץ השני בבאד'ס קריק, כאשר הבוץ הפריע לו בסיבוב הראשון. דאנג'י עומד בשורה עם ריק קרמיקייל וג'יימס סטיוארט, באחת העונות המרשימות שנראו.

הזון של דאנג'י הוא אחד ממוקדי הווינריות שלו. תמיד נדמה שהוא רוכב בקצב שלו, כשהוא לא ידחוף בכוח לעבר קפיצה או מהמורה שהוא לא בטוח שיעבור בשלום.

הרוכבים שעימו והצוות שלו מעידים שמדובר באדם שלפעמים נראה אדיש על המסלול לכל דבר שיקרה, אבל הדרך רכיבה שלו מאפשרת לו להיות רגוע. דאנג'י טען כי הוא לא רוכב בשיא הכוח כיוון שההתרסקויות במוטוקרוס הן בעלות סיכון גבוה, ונהיגה נכונה עוזרת לו יותר מסתם להשתולל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:41-24.