טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מחפש חוזה


   13-08-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בזמן שריאן דאנג'י משייט לעבר האליפות, ג'סטין בוגל, אחד הרוכבים המעניינים בסבב, מנסה לתפוס קבוצה שתיקח אותו לעונה הבאה. טל דשא עם סיפור מרתק

אליפות המוטוקרוס האמריקאית מגיעה למסלול יוטה אשר ממוקם במדינת...יוטה.

450

אין הרבה מילים בשבחו של ריאן דאנג'י, שעדיין לא נאמרו העונה, אז ברשותכם ארצה לשבח הפעם רוכב אחר שמפתיע אותי לטובה.

ג'סטין בוגל הוא רוכב מוכשר מאוד ובעל אליפות סופרקרוס לייטס מלפני 2 עונות. הוא רוכב שמסתדר יותר טוב עם מסלולי סופרקרוס מאשר מסלולי מוטוקרוס ובסוף השבוע האחרון הוא עשה את המעבר לקטגורית ה-450, מעבר שנעשה כבר בתחילת העונה, אך לצערו הוא נפצע בגבו בסבב הראשון של העונה.

עצם העובדה שבוגל הצליח להילחם על הפודיום במהלך המרוץ הראשון של סוף השבוע הקודם, מראה לנו כמה פוטנציאל יש ברוכב הזה. הסיבה העיקרית בגללה צריך לשים לב לבוגל היא הכישרון האדיר החבוי בו וגם נראה שהוא מסתדר לא רע עם אופנוע ה-450 הרצחני שלו, ובתקווה שנראה אותו מראה עוד ניצוצות של יכולת וכישרון בארבעת המרוצים שנותרו עד לסוף העונה.

לפני שנחזור לנושאים הרגילים, נספר לכם רק שלמרות שבוגל עדיין לא החלים לגמרי מהפציעה, הוא חייב להתחרות מכיוון שקבוצת גייקו הונדה החליטה ל"חסל" את קבוצת ה-450 שלה ולהמשיך להתחרות רק בקטגוריית ה-250 החל מעונת 2016, ולצערו של בוגל, כיוון שהוא החליט שלא להתחרות יותר בקטגוריית ה-250, הוא חייב להרשים בכדי שיוכל לסגור עם קבוצה טובה בעונה הבאה.

המשמעות הנוספת היא שגם אילי טומאק יהיה חייב למצוא קבוצה חדשה לקראת עונת הסופרקרוס, שתחל את פעילותה בחורף, אך לטומאק לא צריכה להיות בעיה לעשות זאת וכנראה שהוא ילך לקבוצת הונדה הרשמית, הרי גם כך הוא חתום על חוזה מיוחד גם מול הונדה וגם מול קבוצת גייקו.

אז מה הולך לקרות בסוף השבוע הקרוב? ריאן דאנג'י הולך לקחת אליפות, בזמן שג'סטין בארשה וקן רוקזן הולכים לעשות הכל בכדי שזה לא יקרה, אך ללא הועיל, מכיוון שאת דאנג'י באמת שאף אחד לא יכול לעצור (חוץ ממנו כמובן).

אם הוא יתרסק ולא יתחרה בשני המקצים אז ישאר איזה שהוא סיכוי קלוש שרוכב אחר יוכל לקחת ממנו את האליפות אך קטר הדיזל הישן והטוב הולך להמשיך להיות עיקבי ויקח את האליפות.

250

מי יהיה זה שיסיים את סוף השבוע הקרוב עם הסיכוי הגדול ביותר לאליפות? מרווין מוסקין או ג'רמי מרטין? קשה לדעת מי משני הרוכבים יהיה זה אשר יוביל את האליפות בכניסה לסבב האחרון של העונה בשבוע הבא.

כבר עכשיו ברור שכל בניית המתח של סוף השבוע הקודם שנערך במסלול יונידילה הולך להתפוצץ על המסלול ביום שבת ואנו הולכים לקבל מרוץ מדהים כאשר תסיפו לקלחת גם את קופר ווב, ג'ואי סאבטג'י ואולי גם את כריסטיאן קרייג, ועוד כמה רוכבים אחרים שיכולים להכניס הרבה מאוד אקשן לתוך המצב הנפיץ בוא נמצאת האליפות גם ככה, יהיה שמח.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:06-24.