טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מתכוננים להכתרה


   23-07-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

סבב המוטוקרוס האמריקאי כבר עומד לקראת סיום, כשבמירוץ התשיעי נוכל אולי לראות את ההכתרה של הרוכב הגדול ביותר העונה, ריאן דאנג'י.

אליפות המוטוקרוס האמריקאית מגיעה למסלול ואשוגל' שממוקם בפאתי העיירה והציפייה לראות את דאנג'י מוכתר כאלוף בפעם השלישית בקריירה שלו, כבר בשמיים, אה כן. וגם טרי כנארד חוזר להתחרות.

450

אין ספק שעונת 2015 היתה העונה של דאנג'י. לא רק שדאנג'י לקח את אליפות הסופרקרוס הקשוחה, הוא גם לוקח את אליפות המוטוקרוס העונה לאחר ששרד את פרץ הנצחונות של אילי טומאק, הדף את ההתקפה של קן רוקזן יותר מאוחר במהלך העונה, והחזיר את ג'סטין בארשה אל קרקע המציאות.

דאנג'י יכול בסוף השבוע הקרוב לקחת את כתר האליפות כבר השבוע. הסיכוי שנראה את דאנג'י מוכתר כבר השבוע קלוש אך קיים וגם אם לא השבוע, אז בשבוע הבא הוא יקח את הכתר הנכסף אליו הביתה. מי שחוזר להתחרות בסוף השבוע הקרוב הוא טרי כנארד, אשר נפצע בידו במהלך עונת הסופרקרוס.

למי שלא יודע, טרי כנארד רוכב עבור הונדה ומדובר ברוכב אשר היה נראה שהבשיל למתחרה לגיטימי על כתר האליפות בעונת 2014 כאשר ניצח ארבעה מתוך חמשת המרוצים האחרונים של העונה ובעקבות זאת סיים את העונה במקום השלישי והמכובד ביותר, וגם דאג לנצח באליפות הסופרקרוס לאחר מכן עד שנפצע בידו ולמעשה לא התחרה מאז מרץ 2015.

החזרה של כנארד דווקא עכשיו נועדה לתת לו להשתפשף שוב במסלול מרוצים ליד הרוכבים הטובים שארצות הברית יכולה להציע וכך להגיע לאליפות הסופרקרוס מוכן כמה שיותר ועם בטחון עצמי ככל שניתן. כנראה שכנארד לא ינצח בסוף השבוע הקרוב, אך טוב לראות את הרוכב המוכשר הזה על המסלול, נקווה שהפעם יישאר בריא מספיק בשביל לעשות לדאנג'י רוקזן ובארשה כמה שיותר צרות עד לסוף העונה.

250

בסוף השבוע הקודם, ראינו את בן קבוצתו של ג'רמי מרטין בימאהה, קופר ווב, מנצח לראשונה העונה אחרי שחזר מפציעה רק לפני 3 סבבים קצרים. האמת היא שהמוטו השני של היום גם עזר למרטין להדוף את מרווין מוסקין שהוא המתחרה היחידי שלו על כתר האליפות.

עד סוף השבוע האחרון האליפות התנדנדה כבר תקופה ארוכה בין מוסקין לבין מרטין, אך נראה שהדברים עובדים יותר טוב עבור מרטין נכון לעכשיו ועונה שהתחילה עם תחושה שמוסקין הוא הפייבוריט האמיתי לכתר האליפות, נראית כעונה מאוד מוצלחת עבור מרטין וימאהה, שאולי יזכו זו השנה השניה ברציפות בכתר האליפות.

אין ספק שביחס לעונת 2014, מרטין נראה פחות טוב העונה, אך זה רק בעקבות התחזקות של שאר המתחרים ולא היחלשות שלו אישית. מרווין מוסקין עצמו הוא רוכב מדהים ומעניין איך דווקא עכשיו ואחרי ששלט באליפות הסופרקרוס מזרח ללא עוררין, הוא חווה הרבה קשיים שרובם נובעים מטעויות שלו תוך כדי המרוצים.

אולי הלחץ של אליפות מוטוקרוס אחרי אליפות סופרקרוס, ואולי האופנוע שלו פחות טוב מהימאהה, האמת היא שזה לא משנה, מה שמשנה זה שאנחנו יכולים לקבל בסוף השבוע הקרוב קרב איתנים בין שלושת הרוכבים הטובים באליפות, קופר ווב, ג'רמי מרטין, ומרווין מוסקין, שרוצים שלושתם לסיים את העונה עם כמה שיותר ניצחונות.

ווב לא יוכל לזכות העונה בתואר האליפות, אך הוא כן יכול לחבל במאמצים של מוסקין ומרטין וכמו בסבב הקדום ובזה שלפניו, הוא כאן בשביל לעשות בלאגן.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:57-24.