טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
בואו לחגוג: מסיבת אליפות למשלחת הישראלית לרומניאקס


   22-07-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר שחזרו עטורים בהישגים והרגשה מצוינת, יש סיבה לתת להם כבוד

מירוץ ההארד-אנדורו "רומניאקס", שהתקיים במהלך השבוע האחרון ברומניה, היה אחד מהקשים ביותר שניתן היה לראות בשנים האחרונות. אבל שום דבר לא יעצור חבורה עם מוטיבציית שיא מישראל, שחתמו תחרות נהדרת.

בעקבות ההישג של המשלחת, הודיעו ד.ל.ב מוטוספורט וסוכנות מוטוריקה, כי הם מרימים מסיבת אליפות גדולה עבור הרוכבים מחר, יום חמישי (23.7.2015), החל מהשעה 19:00 לתוך הלילה.

"אם אהבתם אותם, התרגשתם איתם ושמחתם בהצלחתם כשעוררו בכם גאווה, עכשיו אתם יכולים להגיע ולברך אותם באופן אישי, לשאול איזו שאלה ובעיקר, להגיע לאירוע מוטורי נהדר: מסיבת אליפות הקיץ הגדולה.

ביום חמישי תערך מסיבת האליפות הגדולה עם DJ שירעיד בגז ה-SOUND את ה-VIBE המטורף של אחוות רוכבים ואהבת מרוצי אנדורו. האירוע יתקיים בסוכנות מוטוריקה - רח' המסגר 5 א.ת נווה נאמן הוד השרון. במהלך הערב יוגש אלכוהול וכיבוד חופשי.

המתחרים יחלקו עמכם מחוויותיהם, מור"קים מהשטח וקוריוזים מאחורי הקלעים של המרוץ הססגוני והתובעני בעולם.

בין המשתתפים תוכלו לראות את תומר שמש, זיו כרמי, גיל קינן (בעל ההישג הגבוה ביותר במרוץ הרומניאקס לדורותיו), ערן וולנברג וגב סלע הצעיר. איציק קלנר (אינג'ינר הישראלים ברומניאקס) גם יגיע להרים כוסית, דניאל לייזרוביץ', אוהד רביד, גיא רדר וחגי גולדשטיין.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 09:51-24.