טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
תומר שמש זכה בקטגוריית הברונז ברומניאקס 2015


   19-07-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הישג יוצא מן הכלל לרוכב הישראלי, זיו כרמי סיים שלישי. ווקר הזוכה הגדול

מה, זה כבר נגמר?

המירוץ המטורף ביותר של השנה, אשר הצליח להתעלות על רמות הקושי שהיו רגילים אליהם עד עכשיו הרוכבים, הגיע לנקודת הסיום, עם דרמה לא קטנה וגאווה ישראלית גדולה.

תומר שמש זכה בקטגוריית הברונז, לאחר שסיים בזמן של 3:25:46 שעות את המקצה היום עם זמן כללי של 14:53:50 שעות והבטיח את הניצחון. זיו כרמי סיים שלישי בזמן של 15:09:27 שעות וחגג את המקום השלישי בתחרות. סוון היידמן הגרמני סיים במקום השני הכללי, לאחר שסיים את היום ראשון. ערן וולנברג סיים במקום 19, רונן כהן – מקום 41,
איציק קלנר – מקום 92, גיא רדר – מקום 163, גב סלע הצעיר סיים במקום ה-66. " target=_blank>לתוצאות המלאות

גיל קינן, המתמודד הישראלי היחיד שנמצא בקטגוריית הסילבר, חצה את קו הסיום במקום 20 מתוך 109.

בקטג' האיירון, בה מתחרים 70 רוכבים, קליגר סיים במקום 19 את היום ובמקום 10 בכללי. דניאל לייזרוביץ' סיים במקום ה-41 אוהד רבידבמקום 59.

אנדראס לייטנביצ'לר גנב את ההצגה ביום השלישי עם ניצחון מרשים מאוד בקטגוריית הזהב, כשגבר על כריס בירץ' ונישל את ג'וני ווקר מהבכורה לאחר פתיחה מצויינת. ג'רביס סיים שלישי והוא ממוקם שני בכללי.

"לטי" התחיל את היום כשהוא מדורג במקום ה-12 וממש לא חשב על הפודיום, אבל בסופו של דבר, לאחר יום גרוע אתמול, הוא המשיך קדימה: "הייתי ראוי לקבל בראש על הרכיבה שלי אתמול, אבל היום הצלחתי להתאפס ולנפק את אחת הנסיעות הכי טובות בחיי".

ווקר עצמו אמר: "התחלתי את הבוקר בצורה טובה מאוד, החזקתי את היתרון שלי עד הצ'ק פוינט והייתי להוט להמשיך לשלב השני של היום, אבל מסיבה כלשהי, איבדתי את הדרייב שלי ולכן אני קצת מאוכזב".

אבל ווקר ידע בדיוק מה הוא עושה וביום שלמחרת, יום הסיום, סיים חלק בדרך לזכייה בקטגוריית הזהב. ווקר נלחם לאורך כל היום עם גרהאם ג'רביס, שאף הצליח בחלק האחרון לגבור עליו ולסיים את המירוץ ראשון. בזמן שהוא עוצר את נשימתו בתקווה שווקר לא יצליח, הרוכב הוותיק גבר על המשוכות האחרונות בדרך לזכייה כללית בתואר.

צילום: עומרי גוטמןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:00-24.