טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יוצאים לדרך: החלו ההכנות של הישראלים למירוץ רומניאקס


   25-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

10 אופנועים נארזו לשלושה שבועות בארגזים מיוחדים בדרך להרי הקרפטים שברומניה

אחד המירוצים הקשים ביותר שיש עומד לצאת לדרך, ולישראל עומדת להיות בה נציגות יוצאת מן הכלל במרוץ הראלי הארד-אנדורו, שייערך , בין ה-14 ל-18 ביולי.

קבוצת UPS ישראל לרומניאקס, סיימה את שלב ההמכלה (העלאת אופנועים למכולה) של עשרת האופנועים שיעשו את דרכם במשך כ-3 שבועות עד ליעדם הסופי בהרי הקרפטים ברומניה.

האופנועים החלו את דרכם בבית UPS, נארזו בארגזים מיוחדים ונשלחו בשילוח ימי ויבשתי. לאחר ההמכלה יצאו האופנועים בשינוע ימי מנמל אשדוד לנמל קונסטנסה ברומניה, משם ישונעו יבשתית לסיביו שבהרי הקרפטים, העיר שמארחת את המירוץ ומהווה נקודת הזנקה. בנוסף לאופנועים, נארזו ונשלחו גם חלקי חילוף, צמיגים וציוד רכיבה.

מרוץ רדבול רומניאקס מתקיים השנה בפעם ה-12. לאורך 5 ימים מפרכים בעיר סיביו שברומניה ובסביבתה. ישתתפו 365 מטובי הרוכבים בעולם ממעל 37 מדינות. למתמודדים צפויה התמודדות עם איתני הטבע, מצבים טכניים של האופנועים וכמובן- אתגרים פיזיים ומנטליים. מרוץ מסוג זה נחשב למרוץ הקשה והמאתגר בעולם, מחייב מהירות, סיבולת לאורך זמן, נחישות, מיקוד ורכיבה תחת לחץ.

רונן כהן, סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל, סיפר: "במקום לשכור אופנועים ברומניה, פעולה שהייתה דורשת הגעה מוקדמת בנוסף לחוסר התאמה של הרוכב לאופנוע ותחזוקה נמוכה של כלי שכור לעומת כלי פרטי, ניתן כעת בקלות ובמהירות לשנע את האופנועים האישיים ולהגיע להישגים גבוהים בתחרות".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:58-24.