טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי יוון offroud 2015: הצלחות לצוותים הישראלים


   07-06-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

עשרות ישראלים גדשו את יוון על מנת לנסוע בשבילים, איך זה נגמר? כמו שהתרגלנו, עם תואר

מה עושים 30 איש חולי הגה ביוון במהלך השבוע האחרון? התשובה לכך היא השתתפות במירוץ ראלי יוון off road 2015, שיצאה מישראל לראלי באי השכן.

הצוותים שיצאו לטריפ הם שי שמעוני וגדעון בן שמואל צוות גתוס כל גדר במיצובישי קורבט T1, רועי שפירא ועידו שקל צוות חולון מוטורס במיצובישי פג'רו T2. דדי שפרונץ וגיא גוטליב צוות E.D.T RALLY TEAM במיצובישי פג'רו הקשישה גל שחם ונמרוד אופיר (קיד) מצוות DIADORA RALLY ART TEAM שהשאירו הפעם את הזיבר T1 בבית והשכירו רכב מרוצים מדהים מסדנת ראלי ארט איטליה בניצוחו של רנאטו ריקלר שגם נתן שירותי סרוויס לחלק מהצוותים הישראלים.

ברייזרים היו דני פרל ואיתי מולדבסקי המנוסה שרכבו ע"ג רייזר 900 בחסות: ד.ל.ב מוטוספורט, מובילי רותם ופולריס ניצני עוז, ואורי אייזנשטיין וגידי קורנין שזהו להם מרוץ ראשון גם על גבי רייזר 900 בחסות: פולריס ניצני עוז, דרבי-בר דגים וקבוצת ראם סמואל. נפקדו מהמשלחת תום בריל שהיה אמור לצאת ברכב החדש שנבנה אבל לא היה מוכן.

על כל המקהלה העליזה הזו ניצחו במקצועיות ובסובלנות עודד גרוס הבעלים של סדנת גתוס 4X4 וMR דודי לזר הבעלים של ד.נ כל גדר שבאמת עושים הכל מאהבה אמיתית לספורט המוטורי ללא שום אינטרס עסקי או כלכלי. עוד הצטרפו למשלחת כל מיני חברים מכרים מכונאים וחובבי ספורט מוטורי כאלה ואחרים סה"כ מנתה המשלחת יותר מ 30 איש אבל מי סופר...

בסיכומו של יום אפשר להכריז שהראלי שידרג את עצמו, כמו בכל שנה. הרמה של הנהגים והרוכבים היתה מצוינת, כל צוותי העזרה תפקדו נהדר ואנחנו קיבלנו יופי של תוצאות מהמשלחת הישראלית.

ההישג של הישראלים היה מרשים, בייחוד של שי שמעוני וגדעון בן שמואל, צוות "גתוס כל גדר", שסיימו ראשונים בכללי וכמובן גם ב-T-1. במקום השלישי הכללי ומקום שני T-1 זכו גל שחם ונמרוד אופיר צוות "דיאדורה", ובמקום השמיני הכללי ומקום ראשון T-2 הגיעו רועי שפירא ועידו שקל, צוות אראן טלפארמה. דדי שפרונץ וגיא גוטליב מקום 17 כללי ומקום שני T-2 E.D.T RALLY TEAM

ברייזרים אורי איזנשטיין וגידי קורנין סיימ ובמקום העשירי הכללי ושני בקטגוריה ומקום 21 כללי ושלישי בקטגוריה דני פרל ואיתי מולדבסקי.

בהמשך הדרך מחכה RALLY GREECE OFF ROAD 2015. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:50-24.