טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
במלוא הדרו - LTR450


   23-07-2008, אייל קלימי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

LTR450

הטרקטורון של סוזוקי הוא עוד אחד מה"פנטזיות" עליו חולמים בארץ, אז הבאנו לכם התרשמות מעמיקה מכלי חלומי במיוחד, ה – RR של ליאור בלאט.

"צריך לתת דגש על השיפורים" אומר ליאור בתחילת המבחן, דגש על השיפורים? אני תוהה... זהו מבחן שטח לערימת שיפורים, בתוכה חבוי טרקטורון שאת טעמו ננסה לטעום עד כמה שניתן.
ליאור בלאט, הבעלים של חברת אקסטרים פאוור רייסינג המייבאת ארצה ליין שלם של חלקי אפטר מרקט ואביזרים שונים לטרקטורונים, התחיל לפני כשנה וחצי במהלך ארוך ומתיש של יבוא טרקטורון חלומותיו. כמו כל הדגמים המיוצרים ביפן, גם ל LTR450 לא היה בארץ רישוי מתאים, משמעות הדבר היא, כשהכלי נוחת בארץ הכנענים, אז רק מתחיל הסיוט, קשת ההתהפכות הידועה לשמצה תוצמד אליו כתנאי מקדים להכרתו כטרקטורון, הוא חייב יהיה לעמוד במבחני גרירה הזויים כשטרקטור חקלאי קשור לאחוריו, ועוד כאלה וכאלה תלאות שבעגה המקצועית נקראות "תקינה".
בלאט היה החלוץ שהעביר את ה LTR450 תקינה בארץ, מהלך זה מאפשר לו ולבאים אחריו המעוניינים לרכוש את LTR לקבל רישוי כדת וכדין ולרכב על הכלי שבחרו מבלי לעבור על החוק.

רוב מבחני השטח שלנו נערכים עם כלים בעלי שיפורי מנוע בסיסיים כגון אגזוז ואולי גם פילטר אויר. שיפורים אלו משפיעים באופן נקודתי על יחידת הכוח ואינם משפיעים על שאר האלמנטים בכלי שאיכותם חשובה לאין ערוך מהבדלי כוח סוס כאלה או אחרים.

LTR450

בפגישה בארבע עיניים עם ה LTR-RR לא ניתן להתעלם מה"תכשיטים" בהם מתהדר הכוכב פסוק הרגליים, שמלבד ציר אחורי ומשולשים רחבים המסופקים ע"י היצרן (Race Ready) קשה להבחין במכלולים מקוריים שבעוונותיהם נותרו על הכלי. רשימה ארוכה של חלקי אפטר מרקט, מג'אנטים מחוזקים ועד כידון ובולמים מהפכניים כשעל הדרך לא פסח ליאור אפילו על מחזיק המפתחות. "תיבת האויר מקורית" אני אומר לליאור בנסיון לעוקצו על שמצאתי משהו מקורי בכלי, ליאור אינו מכחיש אבל מצביע לי על צמד רשתות עגולות המותקנות בדפנות התיבה, רשתות אלו מאפשרות יניקת אויר חופשית ע"י המנוע, אז כנראה שגם תיבת האויר הזו כבר לא ממש סטוק.

אז כמו שאמרנו, מדובר פה בכלי שמהיום עונה לשם LTR450-RR שזו חיה אחרת לגמרי מה LTR450 היוצא את שערי המפעל בסוזוקי. כדי להיות בעליהם הגאים של ה RR הנוספים תאלצו לצאת לשופינג אצל ליאור ולהיפרד מלא פחות מ 65,000 מצלצלין. לפני שאתם יוצאים, קחו איתכם את רשימת המצרכים שהכנו עבורכם כדי שלא תשכחו משהו.

רשימת מצרכים:

מנוע
קאמשפטים Hot Cams
מערכת ניהול מנוע של יושימורה EMS PIM על הטרקטורון
מחשב ניהול מנוע חיצוני FIMAK (מתחבר ל EMS PIM)
אגזוז יושימורה קומפלט RS-5
פילטר אוויר N&K + כיסוי לפילטר (תיבת אוויר פתוחה)
קלאץ' מרוצים קומפלט (סלסילה,פלטות,קפיצים, מכסה) של Hinson

היגוי
בולמים קדמיים Fox Float X Evol , בולמי שמן/אוויר בעלי כוונון מלא
בולם אחורי FOX Podium X קונבנציונאלי בעל כוונון מלא
מוט הגה TAG Metals עם תפסנית נגד ויברציות
משכך היגוי Denton
דש-בורד Rox
כידון אנטי-ויברציות Flexx-Fasst
ידיות כידון (גריפים) Spider SLT

מיגונים:
מגן קידמי Bling Star
מגן גחון TAG Metal
מגן שרשרת+דיסק Pro Armor
מדרסים Pro Armor Pro-XC Nerf Bars
ווילי-בר Pro Armor

הנעה:
שרשרת RK מחוזקת X-Ring כחולה
גלגלי שיניים (קידמי+אחורי) TAG Metals
ג'אנטים פייבר קרבון HI-PER
צמיגים קידמיים ITP GNCC 21X710
צמיגים אחוריים ITP GNCC 20X210-9

בלמים:
רפידות Galfer HD (סינטר)
דיסק פרפר Wave מאוורר
צינורות בלימה (קדימה ואחורה) מפלדה שזורה בצבע כחול Galfer

שונות:
קיט גרפיקה Ono/Alba
מגני ידיים PowerMadd Power-X
מושב מירוצים Quad Tech
אפון (במקום פנס קידמי) Quad Tech
מכסה ידית גז+מכסה שמן ברקס Pro Aamor
מסכה (BLOCK OFF) של Pro Armor ליחידת ה"הנד-ברקס" האחורית שפורקה
רגליות ברקס+הילוכים Pro Armor
סט צינורות סיליקון צהובים לרדיאטור CV4


רשימה ארוכה ומכובדת, בואו נראה איך הכל מרגיש...

LTR450

את המבחן בחרנו לפתוח, כמה מפתיע, במסלול מוטוקרוס. שלום ומאיר מסוכנות טריפ טרקטורונים נידבו את המסלול שבבעלות הסוכנות. ליאור ממקם עבורנו את ה RR על אחת הרמפות לטובת כמה תמונות פוזה מעדשת הקסמים של ערן שלמה. הכלי הזה פשוט מרשים, מכל זוית שמסתכלים חושפים עוד ועוד חידושים והתוצר הסופי פשוט תאווה לעיניים.

משחררים קלאץ'
סטרטר קטן ומתחילים, הקיק סטרט שהותקן בכלי הוסר ממנו לאחר תקופת התלהבות קצרה, אחרי הכל, רובנו מעדיפים את כפתור הפלאים החשמלי הקטן למרות עוד מספר קילוגרמים זניחים שמתווספים איתו. טל חוזר עם הכלי מסיבוב היכרות קטן ולא מפסיק להתלהב מרכות בולמי הפוקס הקדמיים, "תלחץ פה" הוא אומר לי כשידו אוחזת במגן הקדמי, "הבולמים כמו מרגרינה!".

נורא התלהבנו מבולמי ה Fox Float X Evol שלמרות שכוילו למצב רך מאוד, בנחיתה מקפיצות לא הגענו אפילו לא פעם אחת לסגירת בולמים ואני לא צריך לספר לכם כמה כבד טל חביב. בשלב מסויים ביקש טל בכל זאת לחזק מעט את הבולמים כדי להגביהה את הכלי, בעליה לרמפות במסלול, מרוב שהכלי היה נמוך, המגן הקדמי לעיתים פגע ברמפה (לפני ההמראה) ויכול היה לגרום לתוצאות לא נעימות. חיזוק/הגבהת בולמי הפוקס מתבצעת באמצעות משאבה המסופקת בערכה של הבולמים, המשאבה לא הייתה בנמצא ביום המבחן וחבל שלא יכולנו להקדיש מעט תשומת לב לנושא כיול הבולמים.


המשכנו עם הבולמים במצב רך, אחרי הכל, כל מה שצריך עם הבולמים הללו זה להגיע לאויר, לגבי הנחיתה הם כבר יסגרו לך את הפינה. כידון הפלקס פאסט, שאמון על הטיפול בויברציות, עושה גם פה עבודה מושלמת ומרכך מאוד את תחושת ההדף בידיים במקרה של מפגש עם הקרקע באיזור שמעבר לרמפת הנחיתה (כן, זה קורה הרבה אצל טל). במסלול מוטוקרוס ה LTR מרגיש ממש בבית, הוא רחב ונמוך מאוד, הכי רחב והכי נמוך בקטגוריה, ועם מרכז כובד נמוך הוא פשוט אוכל את הסיבובים במסלול כשארבעת גלגליו דבוקים לקרקע ולא משנה רמת אי השפיות של הרוכב, הכלי הזה יציב ברמות שלא היכרנו. יחידת הכוח מרשימה מאוד וניכרת עבודת השיפורים שנעשתה במנוע, בעיקר בסל"ד הנמוך.


LTR450

אינדורו ושבילים מהירים

חלקו השני של המבחן נערך במוד רכיבת אנדורו, באיזור חולי עם שבילים מהירים, באמפים, פלוס מקבץ רמפות קטן שהיה במקום ולא הוזנח על ידינו. לא נשכח את רוכב האופניים שרכב באיזור והטיח בנו השמצות וצעקות על שאנו נושמים את האויר השייך לו באופן בלעדי, לא התווכחנו יותר מידי, עם דעת הקהל הרווחת היום על רוכבי הטרקטורונים בארץ, לפעמים מוטב שנהנהן ונשתוק גם במצבים שכאלה.

בשבילים המהירים ה LTR הוא מלך, היחס גובה-רוחב הקיצוני שלו בא לידי ביטוי בצורה הכי בוטה, תן לו בגז לפני הפניה, בתוך ההפניה או אחרי... זה לא מעניין אותו, כל שעליך לעשות זה לנתב אותו לכיוון הנכון וחלילה לא לשחרר את המצערת, הכלי הזה נותן דריפטים מטורפים לרוחב הפניה ואם יש קוליסים בפניה אז שיחפשו פראייר אחר שיספור אותם.
אני חושב שלעולם לא נהניתי לרכוב רכיבת אנדורו כמו שנהניתי עם הכלי הזה, כבר אין לי מושג מי מהשיפורים המותקנים עליו אחראי באופן הכי משמעותי ליציבות ולהתנהגות הפנומנלית הזו, אם זה הבולמים או משכך ההיגוי, אולי מחזיק המפתחות המעוצב... בואו לא נשכח גם שמדובר באחד הכלים המוצלחים בעולם אף ללא כל השיפורים, אך בשורה התחתונה, הנתונים הללו הופכים את החבילה הזו למושלמת!

טוב עם כל ההתלהבות, המאסטרו טל חביב מחכה ואני צריך להעביר לו שוב את הכלי, אני מתקרב לכולם, יורד להילוך ראשון, מביט שמאלה ורואה את האיזור הפתוח לידינו שמזמין אותי לרכיבת כאסח נוספת, טל כבר עם הקסדה על הראש ואני יודע שאני יחטוף על זה, אני לא מתאפק! קשה לרדת מהכלי הזה, ה RR אצלי בין הרגליים, תחי מדינת ישראל, יחיו הקנאים... ויסבלו, אני נותן בגז! סוחט למצערת את המיץ, נכנס לבורות ולא מפסיק להתלהב מצמד בולמי האיקס איבול מלפנים, ולא רק הבולמים, אני אחזור על כך בכל הזדמנות - משכך ההיגוי, הכידון הרך, ושאר השיפורים בכלי הזה פשוט הופכים אותו לכלי תענוגות.

LTR450

סיכום:
לא לחינם הצמדנו את הכינו RR לכלי הלא רגיל הזה שיכול לשמש כאולם תצוגה מכובד עבור כל משווק חלקי אפטר מרקט לטרקטורונים, אולם תצוגה בשווי כולל של 130,000 ש"ח! ה RR הוא מכונה אחרת לגמרי מזו היוצאת את שערי המפעל והעונה לשם LTR450, עם זאת, לא ניתן להתעלם מהטרקטורון אותו בחר ליאור בלאט כבסיס התחלתי לפרוייקט השיפורים ארוך הטווח. את המבחן ל LTR450 סטוק נערוך כאן בנזימה בבוא העת, עד אז נוכל לומר לא מעט בשבחו, על תחושת הקלילות באויר וביבשה, על המנוע המוזרק, המתלים המצויינים, היגוי משובח ויציבות ללא פשרות. אז עם בסיס שכזה ושיפורים כיד המלך נותר רק לקנא במי שידו משגת להעמיד כזה כלי - במלוא הדRRו.


מפרט טכני: LTR450 - 2007

מנוע 450 סמ"ק, 4 פעימות, 4 שסתומים, גל זיזים עילי כפול
מערכת דלק הזרקת דלק
מערכת קירור קירור מים
התנעה חשמלית
תמסורת ידני 5 הילוכים
הנעה 2X4
מתלים קדמיים זרוע A כפולה
מתלים אחוריים Swing-arm
אורך 184.5
רוחב 124.5
גובה 108.5
בסיס גלגלים 128.5
מרווח גחון 24
משקל יבש 167
בלמים קדמיים דיסק הידראולי כפול
בלמים אחוריים דיסק הידראולי יחיד
צמיגים קדמיים AT 20X7X10
צמיגים אחוריים AT 18X10X8
מיכל דלק 10 ליטר
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.תומק וקנין 23-07-08
זה הטרקטורון של ליאור פולר לא?
2.יוני 23-07-08
הכלי לא במצב סטוק אז אין אפשרות לשפוט אותו ולהשוות אל השאר. למרות שגם במבחן הדיאס הוא היה במצב לא סטוק וגם הTRX אבל עדין לדעתי הLTR הוא כלי מדהים...
3.המורים שובתים 23-07-08
אני קורא לכל המורים ללשון והבנת הנקרא לשבות !

הם גם ככה לא קוראים מילה מהטקסט ועוד בוחרים להגיב
או שמא, יש חסך רצחני בהבנת הנקרא בקרב המגיבים שלפני
4.aviadi 23-07-08
כן, תומר זה הטרקטורון של ליאור פולר..
ואוו ליאור עד עכשיו ידעתי שהכלי הזה משופר אבל לא ידעתי שהגעת לרמות האלו..
יישר כוח!
5.תחי מדינת ישראל !!! 23-07-08
אייל הרגת אותי עם המשפט הזה,
אני לא הייתי רוצה להחזיר לטל חביב את הטרקטורון אחרי קטע כזה...
6.yam.s 23-07-08
פשוט כיף לקרוא , כל מילה נוספת מיותרת.
מחכה למבחן נרחב יותר על כלי סטוק.
וליאור בלאט? אני מניח שאנשי המקצוע יקטלגו את זה תחת אי שפיות זמנית.
7.עמי הראל 23-07-08
כלי חלומי!
ליאור עם כל ההשקעה לא יכולת לשים עוד כמה סנטים בשביל הפלטה של המספר מקדימה?

תודה על המבחן, היה כיף לקרוא
8.בן צ'רניחובסקי 23-07-08
למה יושימורה למה? :'(
אחד הכלים היותר מושכים בארץ, באמת ברמה של חו"ל.
ליאור, הייתי רוצה איזה סיבוב על דבר כזה ברשותך ;).
סיקור מצוין.
9.נזימה יש לכם נכס בלעדי 23-07-08
קוראים לו טל חביב
חוויה לצפות בתמונות שערן שלמה מצלם אותו.
10.חמי 23-07-08
סיקור מצויין וכמובן איך אפשר בלי התמונות המדהימות של נענע-תודה רבה!

11.נועם אוחיון 23-07-08
טוב , עליתי על משו .. אין על אייל בסיקורים !! פשוווט אין !
אייל קלימי ? תותח אתה באמא !!

ואין לא לטל חביב , הנהג הכי טוב שיצא אי פעם במדינת ישראל .

ושיבה .. אממ נענע .. אין כמוך בצילום , כל תמונה - דלוקס .
12.אסף ארצי 23-07-08
מצטרף לתשבחות על המכונה המדהימה הזו, תמונות מהממות.
13.יוסי חג'אג 23-07-08
סיקור יפה לאללה אייל.
כלי יפה ומשופר ברמה של חו"ל ויותר מזה ולכך מגיע לאיש היקר (ליאור) שאפו וכל הכבוד ושא ברכה.
טל חביב זה כבר סיפור אחר ולפי התמונות הכלי דאג לאנרנלין בשביל טל וכמובן אני בטוח שהוא יצא מסופק לאללה.
לסיכום:כל הכבוד לכל הנוגעים בכתבה הנ"ל.
14.ליאור אברהמי 23-07-08
כלי מדהים במחיר מדהים ביחוד במצבו הסטוק מומלץ בחום
15.POLAR 23-07-08
אייל, טל, ערן ואוראל
היה תענוג גדול להיות איתכם ביום המבחן ואני שמח שגם אתם לא סבלתם על הכלי שלי....אולי קצת טל (איך שכחתי את המשאבות בבית? טל הוא רוכב XL)
רק הערה קטנה לגבי רשימת השיפורים ,שכחת את הדבר הכי חשוב, הנשם הכחול על פקק הדלק....לתושמת ליבך !
16.POLAR 23-07-08
אייל, טל, ערן וניסים
היה תענוג גדול להיות איתכם ביום המבחן ואני שמח שגם אתם לא סבלתם על הכלי שלי....אולי קצת טל (איך שכחתי את המשאבות בבית? טל הוא רוכב XL)
רק הערה קטנה לגבי רשימת השיפורים ,שכחת את הדבר הכי חשוב, הנשם הכחול על פקק הדלק....לתושמת ליבך !
17.POLAR 23-07-08
אייל, טל, ערן וניסים
היה תענוג גדול להיות איתכם ביום המבחן ואני שמח שגם אתם לא סבלתם על הכלי שלי....אולי קצת טל (איך שכחתי את המשאבות בבית? טל הוא רוכב XL)
רק הערה קטנה לגבי רשימת השיפורים ,שכחת את הדבר הכי חשוב, הנשם הכחול על פקק הדלק....לתושמת ליבך !
18.רמי חנדלי 23-07-08
סיקור יפה בצועים מרשימים.
אך...העם מצפה למבחן השוואתי בין כל הכלים הספורטיבים בארץ.הגיע הזמן שמישהוא ירים את הכפפה יפתיע אותנו ויעניק לנו חווית קריאה מהנה ופחות התלבטות לפני רכישת טרקטורון.
19.POLAR 23-07-08
מר רמי היקר,
לא נמאס לך מהתככים ? גם לכאן אתה מביא את הרעל שלך ?
האם אין פה חווית קריאה מהנה ?
איפה יש פה בכתבה הזו קשר כלשהו להתלבטות לפני רכישת טרקטורון?
הביקורת הסמויה שלך כאן פשוט שקופה מידיי ופוגעת בעבודה הנאמנה והמכובדת שעליה שוקדים מנהלי אתר זה.
את מה שיש לך נגדי נסה לצמצם למקומות המתאימים ולא להפריע לחברי הפורום להנות.
תודה
ליאור
20.בולמי פוקס 23-07-08
הבולמים הקדמיים
ניתן להשיג אותם אצל בעל הכלי?
אני יודע שהם מאוד יקרים בחו"ל

21.מאור בן עזרא 23-07-08
כלי מס' 1 בעולם לבנאדם מס' 1 בעולם!!

22.אליק גרגורר 24-07-08
כלי מדהים אבל לא הייתי מוכן לקנות כלי כזה אחריות אין ואני מסתפק בדיויאיקס ה2008שלי אחלה כלי תאמינו לי
23.נדב צגהון 24-07-08
איזה כלי חלווום.
פשוט ככה-ח=ל=ו=ם
נורא אהבתי,ודווקא הכלי נורא מאובזר,וסחטיין על ליאור על כול השפורים שהוא מביא ועל שייבא את הכלי
ישר כוח
24.sportman 24-07-08
מבחן פצצה נהנתי מאוד לקרוא אבל לדעתי התמונות לא מספיקות ולכל מבחן צריך לעשות סרטון ערוך כמו למשל במבחן על הרינגיד
קחו לתשומת לבכם אייל או ערן או מי שאחראי
25.ראיתי לא נפלתי 24-07-08
טרקטורון מדהים רמת גימור מעולה המון השקעה של כסף בכלי .
לא ניראה מתאים לרוכב גדדול מיימדים כמו טל חביב.
ליאור המשך בזו הדרך תמשיך להשקיע כסף בכלי אולי בסוף תסיים לשים את כל הכסף שיש לך על הטרקטורוןזה הרבה יותר חשוב מלדעת לנהוג נכון ???
26.odeser 24-07-08
טרקטורון מ דהים ואיזה שיפורים מטורפים.
ליאור כלי מדהים
27.דודו 25-07-08
קטלני אש ושאלה אין לליאור אגזוז של יושימורה? מה זה המקורי?
28.אלי פ 25-07-08
הייתי בטוח שמחיר הכלי עומד על 55 ולא 65

בכל אופן, כתבה מעולה!!!
כלי פשוט מפחיד! כל הכבוד לכולם על הסיקור המצויין
29.POLAR 26-07-08
זה אגזוז של יושימורה דגם RS5
למי ששאל לגבי הבולמים ובכלל, ניתן להשיג אצלנו את כל השיפורים שנמצאים על הכלי לכל סוגי הכלים
www.epracing.co.il
30.ל-POLAR 27-07-08
עם מחירי הבולמים שלך, תשאר איתם!
אפשר להשיג אותם בחצי מחיר אצל ספקים אחרים בארץ!
אז לך תחפש...
האאא...והבלעדיות שלך עליהם כבר מזמן לא תופסת, עם מחירים שכאלה, זה ברור שאינך עומד במגבלת הבלעדיות שלך..:)
31.לא מבין את כל הקנאים 27-07-08
ליאור העמיד פה יופי של כלי
ויש לו יופי של סחורה להציע
מי שלא רוצה לא חייב כלום לאף אחד, רק תפסיקו לקנא ולקשקש!
32.=] 28-07-08
טרקטורון חזק !
33.=] 28-07-08
אבל לפי דעתי קצת מכוער חח
34.naZZima 30-07-08
כלי חייתי
35.סתם מאפן 05-08-08
מאפן
36.הליקו 07-08-08
טרקטורון בןןן זונההההה
37.רן סרור 08-08-08
כמה שהמשקל שלו מאכזב אחרת מזמן היה לי אחד כזה במחסן
38.POLAR 20-08-08
משקל מאכזב? אתה בטח צוחק עלי
הוא שוקל במצב סטוק כמו DVX רק שיש לו מנוע 450, משולשים מורחבים וציר מורחב ובולמים מאסיביים לונג-טרבל ושילדת פלדה עבה וחזקה רצח
אם זה מה שמבאס אותך, אז זה ממש שטויות, תזמין לך אחד כזה מייד
המשקל שלו נמוך מאד יחסית למה שיש עליו
39.POLAR 20-08-08
מאפן (35),על מה אתה רוכב?
נראה לי שהכלי שיש לך במחסן הוא "קינאה" !
40.קוקילידה 22-08-08
אני מאוהב


כלי מדהים

יותר מכל הכלים בארץ
41.סתם אחד 22-08-08
בקרוב מאוד מגיע לארץ LTR לבנבן ודווקה לא דרכך..תתכונן.
42.POLAR 24-08-08
להתכונן? מה בדיוק עלי לעשות?
אני מברך על כלי כזה שיכנס לארץ דרכי או לא דרכי
אני מאושר בשבילך, עשית את הבחירה הנכונה
43.roy_balas 31-08-08
כלי מדהים, פשוט חלום...
כתבה מצויינת שגרמה לי לקורא אותה פעמיים מבלי לפספס שום מילה...
44.ראם אדרי 14-09-08
איזה סיקור מדהים והטרקטורון רצחני לאללה איזה טרקטורון ברמה אבל אין על הds450 ...
45.תגתגבצגתצגתג 05-12-08
מה עם טרקטורונים של קאוסאקי
46.טל 23-12-08
סתם אני לא מבין מה ההתלהבות יש לו כוח כמו של אוטלו 525
47.אביב 04-04-09
LTR טרקטורון טוווב אבל אי אפשר לבחון טרקטורון עם כול השיפורים האלה כי שאנחנו קונים את הטרקטורון או לא במצב כזה..
48.רועי 22-04-09
הייתי קונה
אבל זה טרקטורון חלש מדי בשבילי
49.ניר הרצוג המחסל 22-04-09
מה יותר טוב ה LTR או ה KTM?
50.איתי 19-06-09
ברור ש LTR יותר טוב מ KTM
51.ליאור אברהמי 15-09-09
אני מאוד אוהב טרקטורונים טאני רוצה שיעשו לי סיבוב
52.איזהה כליי 12-12-09
אפילו הפקק של הדלק משופר שם
53.ג'דיר עימאד 16-05-10
אין כמווווווו LTR
54.עידן אסייג 31-08-10
פשש איזה כלי
55.יוסי חיון 02-05-11
הLTR שייך כרגע לסיזאר שגום כלי רצחני אמיתי
56. יוני 22-05-11
אל תבלבלווו בשכלל אחלה כלי ואחלה רוכב חלום רק לשבת עלייו יגמורים
תקשיב רגע פולר איך הבלאי של הטרקטורון יש כמה עולה אצלו טיפול ואיך ההחזקה שלו
57.Fadi 06-05-12
אני יש לי dvx 400 אני רוצה החליף על ltr 450 . תחפש אותי בפייסבוק fadi halabi / יש לי תמונה dvx400 .
58.בדוי 16-01-13
אני חושב שהונדה trx זה הטרקטורון הכי טוב שיש בארץ הבנתם תודה בי חי די
59.ליצו'ס 16-03-13
כמה LTR חדש עולה ?! ומי מתעסק עם היבוא של סוזוקי לארץ?
60.ליצו'ס 16-03-13
ומה היחס בין האמינות של ה-LTR לבין הYFZ 450 ?
61.ליאור אדרי אלירן הרוש 21-07-13
מי
62.ליאור אדרי אלירן הרוש 21-07-13
מי
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 07:23-24.