טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מייק בראון מונה לקפטן ארצות הברית ל-ISDE


   03-05-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב האמריקאי ינסה להצעיד את אחת הקבוצות המבטיחות לעבר זכיה באנדורו ששת הימים שייערך בסלובקיה

מייק בראון מונה להיות קפטן נבחרת ארצות הברית במירוץ ששת הימים שיתרחש השנה בסלובקיה. ההתאחדות האמריקאית הודיעה על המינוי שייצא לפועל לקראת המירוץ, שיתקיים בפעם ה-90 בתאריכים ה-7-12/9.

יחד עם בראון יהיו גם טד דובאלי, טיילור רוברט וקליוב ראסון. אליהם יצטרפו גם ריאן סיפס וגארי סוטרלין. הקבוצה הצעירה של האמריקאים תורכב מגרנט ביילור, סטיוארט ביילור, ג'סטין ג'ונס וליין מיכאל.

"זהו אחד המירוצים ההיסטוריים והמיוחדים ביותר שיש בעולם", אמר הקפטן החדש, "אנחנו משוכנעים שארצות הברית שולחת את האנשים הנכונים לעשות את העבודה ב-2015, מהנהגים דרך מנהלי הקבוצות ועד לצוות התומך", אמר יו"ר ההתאחדות האמריקאית, שמינה את אנטי קאלונן למנהל המירוץ.

"הניסיון של מייק, ביחד עם הרצון של כולם להצליח והכישרון שיש לנו בנבחרת, יכול להוביל אותנו רחוק מאוד", אמר קאלונן והמשיך: "הציפיות שלנו הן גבוהות, אנחנו יודעים שאנחנו יכולים ללכת לניצחון".

האמריקאים שואבים את העידוד שלהם בעיקר מתוך הבנה כי חלק מהרוכבים כבר צברו ניסיון שיספיק להם להתמודד גם עם שטח שנחשב אירופי ויכול לתת לחלק מהמתמודדים יתרון כיוון שהם מכירים אותו.

למי שלא מכיר, המירוץ נערך בסגנון קטעי מדידה מיוחדים המקשרים בין קטע מדידה אחד לאחר שמתפרסים על כ-1,300 קילומטרים לערך. חמשת ימי המרוץ הראשונים נערכים כמרוץ אנדורו לכל דבר, בעוד היום השישי הוא שילוב של אנדורו קצר ביחד עם מרוץ מוטוקרוס במקצים של 20 דקות עם רוכבים מאותה הקטגוריה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 20:54-24.