טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
האם דייבי מילספס נחתך מקווסאקי עקב שימוש בסמים?


   22-04-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

בארצות הברית שוברים את הראש מדוע סיימה היצרנית את ההתקשרות עם הרוכב, שהגיב בינתיים

חובבי הסופרקרוס הופתעו לגלות במהלך המירוץ האחרון בסופ"ש כי דייבי מילספס לא נמצא בין הנהגים הרשומים למירוץ והסיבה לכך הגיעה והדהימה אף יותר.

קוואסקאי הודיעה כי היא משעה את ההסכם שלה עם הנהג ועוצרת אותו באופן מיידי. מה שאומר כי הקבוצה עצמה לא תתחרה בסיבובים האחרונים של תחרות מונסטר אנרג'י סופרקרוס.

"אנחנו עובדים קשה מאוד על מנת להחזיר את וויל האן מהפציעה הקשה שלו ונמשיך ונעודד את צ'אד ריד, בתקווה שיצליח להתחרות, כמו גם ג'וש גרנט בקטגוריית ה-450SX", נמסר בהודעה של קווסאקי. החברה הודיעה כי תרכז את מאמציה על מנת להגיע מוכנה לתחרות לוקאס אויל פרו מוטוקרוס, שצפויה להיערך ב-16 במאי.

מילספס עצמו ניסה להזים את השמועות כשאמר: "אני לא יכול להגיב על כלום כעת, לא עד שייגמרו השיחות על התרת החוזה ואסיים לדבר עם מי שאני צריך". מילסאפ, אשר החליף את האלוף הניצחי, ריאן וילפוטו ב-2015, היה בעונת הסתגלות, אך לא הצליח השנה לסיים מעל המקום החמישי, מה שדירג אותו בכללי במקום ה-11

"למרות שהתוצאות שלי לא היו מה שקיוויתי עד לנקודה זאת, יש לי רצון להמשיך ולתת את הרכיבה הכי טובה שאני מסוגל וכמו כן, ראוי לציין כי מילאתי את כל ההתחייבויות החוזיות שלי. יש הרבה ספקולציות למה הסתיים החוזה, אך אני לא רשאי לדבר. לא הפרתי שום חוק של AMA או תקנה של ה-FIM".

הרוכב בן ה-27 לא אמר את המשפט האחרון סתם, שכן, מקורות המקורבים לקבוצה טוענים בתוקף כי בארונית של מילספס נמצא סוג של סם, אשר נוגד את חוקי הקבוצה. מה שעוד מחשיד, על פי המקור, הוא שהיה למילספס מרשם, שהצביע באופן ישיר על רכישתו.

אגב, אם העניין יעבור לידי ועדת הסימום, היא עלולה להאשים את מילספס בשימוש ישיר גם בלי בדיקה, אלא בעקבות עדות או ראיה. זאת, כמובן, במידה ויימצא מישהו שיעיד כי ראה בארונית שלו את האישור.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:00-24.