טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
יש עתיד


   16-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-15 של אליפות הסופרקרוס האמריקאית יעמוד בסימן הניסיון של הרוכבים להרשים לקראת העונה הבאה וחידושי החוזה. טל דשא מתכונן

בסוף השבוע הקרוב מגיעה אליפות הסופרקרוס לסבב ה-15 של עונת 2015 בסן פרנסיסקו.

שתי אליפויות כבר נסגרו, אך האקשן לא נגמר ועכשיו מגיע שלב החוזים, כאשר כל הרוכבים רוצים להרשים על מנת לחדש או למצוא קבוצות להתחרות בהן בעונת 2016. לכן צפו לאקשן ברמה אחרת, אקשן שרק מרוצי מוטוקרוס/סופרקרוס יכולים לספק.


450
בסוף השבוע האחרון ראינו את דאנג'י סוגר את אליפות הסופרקרוס השניה שלו כמעט חמש שנים אחרי הראשונה ואיזו אליפות זו היתה. לאורך 4 השנים האחרונות תמיד כולם דיברו על כך שאם וילופוטו לא יתחרה, דאנג'י יהיה זה שיקח את האליפות ואכן זה מה שקרה.

סוף השבוע האחרון מגיע בסימן שינוי כיון הרוח. מי שניצח את הסבב הקודם היה לא אחר מקול סילי. סילי הוא רוכב מחונן, אך כזה שלמרות כל האהבה והסימפטיה אליו, לא היה נראה כמתמודד אמיתי על ניצחונות ובטח שלא על כתר האליפות.

אז אחרי הנצחון האחרון שלו, יש סיכוי טוב שבעונה הבאה סילי יהיה אחד מהמתמודדים העיקריים על האליפות מול דאנג'י, טומאק, רוקזן וכנארד ואולי אף יפתיע וינצח עוד איזה מרוץ העונה מתוך השלושה שנשארו לנו.

250 מערב

למרות האליפות השניה של דאנג'י, בסוף השבוע האחרון קיבלנו עוד אלוף חדש. קופר ווב זהו שמו ולמרות שמדובר ברוכב המוביל של ימאהה באליפות הלייטס מערב, עדיין אף אחד לא חשב בתחילת העונה שווב יהיה זה שיקח את האליפות.

אני שמח שטעינו מכיוון שמדובר ברוכב קשוח ביותר עם נחישות וכישרון מהטובים שנראו בשנים האחרונות. האם הוא טוב מספיק בכדי לתת בראש ב-450? את זה אנחנו עדיין לא יודעים, אך אליפות אחת כבר יש לו, מעכשיו נשאר לו לנצח את בן קבוצתו באליפות המוטוקרוס של הקיץ ואם אכן יעשה זאת ויצליח גם להביס את מרווין מוסקין וג'סטין בוגל, אז נדע שמדובר ברוכב מהסוג הנדיר.

כעת רק נשאר לראות אם אדם סיניסירולו יחזור להתחרות גם הוא ואז נקבל את ווב, מרטין, בוגל, מוסקין ואדם סיניסירולו ראש בראש. מי מהם שינצח, יסומן ככוכב העתיד ועד לקיץ נשאר לנו לראות מה יקרה באליפות המזרח בעוד כמה שבועות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:56-24.