טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
רוחות מערב


   09-04-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב ה-14 יכתיר ככל הנראה את דאנג'י, אבל יחזיר לנו את המפלצות ב-250 שבאות מהמערב. טל דשא מכין אותנו

אליפות הסופרקרוס חוזרת לפעילות לאחר חופשת חג הפסחא הנוצרי והמירוץ הקרוב ייערך ביוסטון, טקסס ועיקר החדשות הן חזרתה של אליפות ה-250 מערב לפעילות.

450

חיות ה-450 חוזרים להתחרות ואפילו יכול להיות שריאן דאנג'י יסגור את סיפור האליפות כבר במירוץ הקרוב. בתחילת העונה היה נראה שקן רוקזן, ריאן דאנג'י, טרי כנארד ואילי טומאק יתחרו על כתר האליפות, אך הגורל שלח את רוקזן להתדרדרות שנגמרה בפציעה שהוציאה אותו ממשחק האליפות, כאשר גם טרי כנארד נפצע וסבל מחוסר עקביות.

אילי טומאק, שכמעט בכל סבב נותן את זמני ההקפות המהירים ביותר, סובל גם הוא מחוסר יציבות, מה שמביא אותנו ליתרון הגדול ביותר של ריאן דאנג'י. דאנג'י הוא רוכב מהיר ביותר אך בעיקר עקבי. נדיר לראות את דאנג'י עושה טעות ועוד יותר נדיר שהוא לא מסיים מרוץ באחד משלושת המקומות הראשונים.

בעונה זו דאנג'י שולט ללא עוררין באליפות, שליטה שהגיע בעיקר בעקבות עזיבתו של מלך אדומי השיער- ריאן וילופוטו אשר בארבעת העונות האחרונות שלט ביד רמה ודאג להוריד את קרנו של ריאן דאנג'י. עכשיו וילופוטו כבר לא כאן ודאנג'י עושה את מה שהוא יודע הכי טוב - לנצח ולהישאר עם הראש על הקרקע. גם כשלא מצליח לנצח הוא נשאר שקול ומסיים על הפודיום, עקביות זה הכל בחיים וזו המומחיות של דאנג'י.

250 מערב

הרוכבים הצעירים והנחושים חוזרים להתחרות באליפות המערב.

אליפות המערב היא האליפות שפותחת באופן מסורתי את עונת הסופרקרוס ולאחר שיצאה להפסקה לטובת אליפות המזרח מגיע רוכב ימאהה, קופר ווב, לתת בראש ולסגור את אליפות הסופרקרוס הראשונה שלו.

ווב שלט עד כה בקטגוריה, כאשר על הדרך הוא רומס את כל מי שמתמודד מולו - אגרסיבי, חד ועצבני כמו שרק הוא יודע להיות.

ווב הוא רוכב מדהים אשר בעונת 2014 הגיע לאליפות וכעת עם ניסיון של עונה אחת ולאחר שבעונת המוטוקרוס של הקיץ היה תחת צילו של בן קבוצה ג'רמי מרטין. ווב פרץ לתודעה ומקבע את מעמדו כאחד מרוכבי הסופרקרוס לייטס הטובים בעולם.

המתחרים של ווב בדמותם של ג'ק אוזבורן, ג'סי נלסון , ג'סטין היל ומאט ביסקגליה (כמו גם עוד כמה רוכבים) לא הצליחו העונה לדגדג לווב. בשבת הקרובה נראה מי הכין את עצמו הכי טוב במהלך החופשה ומי לא, ואולי הדברים ישתנו ויהיה מי שיצליח לשבור את הדומיננטיות של ווב אך לא הייתי בונה על זה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:26-24.