טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סוף סוף קצת אקשן


   29-03-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב מס' 13 שהתקיים בסנט לואיס, הביא לנו תצוגת סופרקרוס כמו שאנחנו אוהבים. טל דשא עם הסיכומים של המנצחים, המאוכזבים וגם ההתרסקויות

הסבב ה-13 של אליפות הסופרקרוס הגיע לסנט לואיס וכמו שהיה צפוי, האקשן היה מרובה בקטגוריה הבכירה שנתנה לנו הצצה לקרבות הגדולים שמצפים לנו בארבעת המרוצים האחרונים של עונת 2015.

250 מזרח:

זינוק מטורף של מרטין שלוקח את ההולשוט לראשונה העונה , מוסקין צמוד אליו ומיד לוקח ממנו את המקום הראשון אך מרטין מזהה חולשה וסוגר על מוסקין, תופר את הבאמפים האכזריים לצידו של מוסקין, נכנס לסיבוב שמאלה בפנימי ותופר את מוסקין כמו שכתוב בספר המהלכים.

מגיעים לנתיב שמתפצל לשני נתיבים, מרטין לוקח את הימני החיצוני ומוסקין את השמאלי הפנימי, הם קופצים זה לצד זה ונוחתים ביחד לתוך פניה ימינה כאשר מוסקין עושה מהלך גאוני ולוקח את הקו החיצוני והארוך יותר בסיבוב אך זה מאפשר לו לצאת עם יותר גז ומהירות ועוקף את מרטין.

מוסקין מתחזר על הגז ותוך ארבע הקפות פותח פער של 2.6 שניות ומראה שהוא עדיין הרוכב המהיר בקטגוריה. מאחורי מרטין יושב לו ג'ואי סאבטג'י במקום ה-3 כאשר במקום ה-4 ממוקם אלכס' שנמצא תחת מתקפה מקייל כונינגהם. רודריגז יושב על כונינגהם ועולה למקום ה-5 תוך כדי שהוא נצמד לאליכס.

בוגל ממוקם 6 כאשר סמית' יושב לו על הזנב ומנסה לעקוף אותו אך בוגל מנוסה ושומר על המקום שלו בזמן שסמית' לוחץ קצת חזק מדי ונוגע לבוגל בגלגל האחורי ונופל באמצע הפניה ימינה. הבעיה היא שעל הדרך הוא מפיל עוד ועוד רוכבים שנכנסים בו ונוצרת מיני ערמת רוכבים/אופנועים, שכר לימוד שעולה גם לרוכבים אחרים.

אליכס נושר אחורה ובוגל, שעוקף גם את רודריגז בהקפה השישית, עולה למקום הרביעי ומתחיל לצמצם על סבאטג'י. ההקפות הולכות ועוברות להן והגענו להקפה האחרונה עם עוד נצחון אחד למוסקין שדופק כהרגלו היל קליקר רק כפול, הפעם כאשר מרטין לוקח את המקום השני, סאבטג'י שלישי, בוגל רביעי ורודריגז חמישי מעולה ומראה שוב פעם שהוא הולך להיות אחד הרוכבים הבולטים בשנת 2016.

250 מזרח תוצאות סופיות:

1. מרווין מוסקין
2. ג'רמי מרטין
3. ג'ואי סאבטג'י
4. ג'סטין בוגל
5. אנטוני רודריגז
6. ג'יימס דקוייטיס
7. לוק רנזלנד
8. קייל כונינגהם
9. ג'ייס אואן
10. קייל פיטרס

250 מזרח אליפות:
1. מרווין מוסקין- (ק.ט.מ.) 169נק'
2. ג'סטין בוגל- (הונדה)149נק'
3. ג'רמי מרטין- (ימאהה) 125נק'
4. ג'ואי סאבטג'י- (קאוואסאקי) 113נק'
5. אר.ג'יי המפשיר –(הונדה) 84נק'

450
זינוק מטורף ואנדרו שורט לוקח (שוב) את ההולשוט אך מתרסק לתוך הקוביות חציר מיד לאחר הפנייה הראשונה. דאנג'י, שפתח מעולה גם הוא, מיד לוקח את ההובלה כאשר פייק צמוד אליו אך לא מצליח למנוע מדאנג'י לקחת את ההובלה.

ג'ייסון אנדרסון עושה עבודה מעולה ומתקדם לעבר המקום השלישי ביחד עם ג'סטין ברייטון שחוזר אלינו ובגדול עם קרב נחמד מול ג'וש גרנט על הקאוואסאקי.

גרנט עוקף את ברייטון שבהקפה השלישית נעקף על ידי אילי טומאק שבעצמו צריך להתחיל להתגונן מפני ברוק טיקל על הסוזוקי וקול סילי שיושב על טיקל. סילי לא מבזבז זמן ותוקף את טיקל בדרכו למקום ה-6 , עכשיו זה קרב בין שני רוכבי הונדה הצעירים.

טומאק מגיע לגרנט ועוקף אותו, נותן בגזיות ומגיע לג'ייסון אנדרסון בהקפה השביעית, עוקף אותו ועולה למקום ה-3 אך אנדרסון לא מוותר, עוקף את טומאק בחזרה ומוצא את העוד חצי שניה להקפה שהיה זקוק לה בכדי לברוח לטומאק ועל הדרך מגיע לפייק ועוקף גם אותו בדרכו למקום ה-2 עם 10 הקפות שנשארו עד לסוף המרוץ, הפתעה מוחלטת מכיוונו של אנדרסון שסוף סוף מראה לאחר יותר מעשרה מרוצים את מה שראינו בפתיחת העונה.

טומאק יושב על פייק ועוקף את רוכב ימאהה שמחזיר מלחמה לשתי שניות אך נאלץ להיכנע לטומאק. טומאק מגיע לאנדרסון ועוקף אותו בלי בעיה תוך כדי שהוא עושה את ההקפות המהירות ביותר אך זה לא עוזר ובסופו של דבר דאנג'י מנצח את המרוץ בלי בעיה ומנצח בפעם ה-6 העונה והעשרים בקריירה שלו בדרך לאליפות שנייה.

טומאק מסיים שני, אנדרסון שלישי, קול סילי רביעי ווסטון פייק חמישי.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 21:22-24.