טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הסופר קרוס עובר לדטרויט: מי יצליח לעצור את דאנג'י ומוסקין?


   18-03-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המרוץ ה-12 של סבב הסופרקרוס האמריקאי מגיע לפורד פילד בעיר המכוניות, כשצמד רוכבי KTM שולטים בו ביד רמה

450

השליטה של ריאן דאנג'י בסבב העונה היא כו גדולה, שקשה לראות מי יצליח להדיח אותו מהמדרגה הגבוהה של הפודיום. אני בטוח שגם דאנג'י לא חשב לעצמו שהוא ישלוט בכזו רמה באליפות.

העובדות בשטח הן שנשארו עוד 6 מרוצים עד לסוף העונה, כולל המרוץ של השבוע בדטרויט, ודאנג'י לא חייב אפילו להתייצב למרוץ הקרוב והוא עדיין יוביל בפער עצום של עשרים נקודות אם טרי כנארד אכן ינצח את המרוץ הקרוב.

הדבר היחיד שמעיב על כל העניין הזה הוא עצם העובדה שכולנו יודעים שאלמלא המעבר של וילופוטו לאליפות העולם במוטוקרוס, כנראה שלא דאנג'י היה זה שמוביל את האליפות.

עם זאת, להערכתי תור הזהב של דאנג'י הגיע ואלא אם כן טומאק, רוקזן, וסילי (תנו לו צ'אנס, הוא מוכיח את עצמו העונה) יצליחו למצוא את הכוחות הנפשיים, דאנג'י ישלוט עד לסוף העונה גם אם לא ינצח את כל 6 המרוצים הבאים.הבעיה של רוכב כזה ששולט בכזו אינטנסיביות היא שבאיזשהו שלב שאר הרוכבים כבר מראש מנמיכים צפיות. לגבי רוקזן, נכון לעכשיו הוא רשום ברשימת המשתתפים בסוף השבוע הקרוב, למרות שגם טיקל רשום למרוץ הקרוב. מי מהם ירכב בסופו של דבר? הניחוש שלי הוא כמו הניחוש שלכם עקב העובדה שנכון לעכשיו עדיין לא יצאה הצהרה כזו או
אחרת של סוזוקי לגבי הרוכב המוביל שלהם בסופ"ש הקרוב.

250

מרווין מוסקין. היתה תקופה לפני כשנתיים שהיה נראה שהוא חזק מרוקזן, אחר כך הוא התחיל להיפצע ובסופו של דבר בעונת הסופרקרוס הקודמת הוא לא רכב עקב הפציעה. העונה הוא הגיע נחוש מאין כמוהו לקחת אליפות ורואים שעשה עבודה יוצאת מהכלל במהלך הפגרה והכין את עצמו גם נפשית וגם גופנית ביחד עם המאמן האישי שלו.

מוסקין כמעט בוודאות יקח את אליפות הסופרקרוס. עכשיו נשארת השאלה מי יכול (על הנייר) לקחת מרוקזן את האליפות. ג'סטין בוגל מוביל את רוכבי הונדה העונה ואכן הוא מצליח להיות הכי קרוב למוסקין, אך גם הוא פשוט לא נמצא באותה רמה של מוסקין.

רוכב ימאהה המוביל ג'רמי מרטין, גם לא רוכב באותה רמה של מוסקין, אך אצלו האכזבה היא כפולה מכיוון שהוא הגיע לעונת הסופרקרוס אחרי ששלט ביד רמה באליפות המוטוקרוס שנערכה בקיץ ולא מצליח לתרגם את האליפות הזו להתמודדות אמיתית על כתר אליפות הסופרקרוס מזרח, וחבל.

כעת צריך לחכות ולראות האם מזלו של מוסקין ימשיך לשחק לו, או שהמתחרים הקרובים ביותר שלו יקבלו הזדמנות לצמצם פערים.

הניחוש שלי הוא שגם אם מוסקין לא יסיים את המרוץ הקרוב מאיזו שהיא סיבה, בוגל ומרטין יתאוששו ויתאפסו על עצמם. זו התקווה לפחות ולו רק בכדי שהקרבות המרים על המסלול יחזרו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 06:10-24.