טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
כמא אפשר לחכות?


   15-03-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ב-28/3 יתקיים המירוץ השני בליגת האנדורו הישראלית. על החוויה הזאת כדאי לכם לקרוא

המירוץ השני של ליגת האנדורו הישראלית יוזנק בעוד פחות משבועיים, יום שבת, ה-28/3, בתחומי מועצת כפר כמא, אשר גם היא מבינה את הרעב לרכיבה בארץ ורוצה לעזור לרוכבים ליהנות שוב משבת מוטורית בחיק הטבע והמשפחה באווירה ובאירוח צ'רקסי.

גם הפעם יוכשר מתחם אשר ישמש רק את הילדים לצורך מבחני שליטה והפעם יוכלו גם ילדים ללא רישיון ספורטיבי לנסות ולרכוב על אופנועים שימתינו להם במקום ובליווי מדירכים מוסמכים ותחת מעטה הביטוח של הספורט המוטורי, כשהכל, ללא עלות מצד ההורים אך מותנה ברישום מראש ולפי כמות מוגבלת.

המטרה של מארגני המירוץ הפעם היא להגדיל את כמות הרוכבים מהמירוץ הראשון, שעמדה על 67 ספורטאים, כשמתוכם 10 ילדים, כשהפעם יש צפי לכמות גדולה אף יותר. כמו כן, כל ילד שיגיע להתחרות בפעם הראשונה, יירשם וישתתף ללא עלות. רוכב בוגר שזו הפעם הראשונה שלו, ייהנה ממחיר מיוחד.

יחד עם ההנאה המוטורית, תוכלו לשלב גם טיול קטן ואיכותי עם המשפחה בכפר כמא, שם תוכלו להיחשף לתרבות הצ'רקסית, ממקומות בילוי ועד למסעדות שבכפר.

ההתאחדות מתכננת מסלול עם שילוב אלמנטים מסוג "היירסקרמבל" זורם. גם הצופים יוכלו להתפנק ויוכלו לראות שטח נרחב מאוד מהמסלול לכל אורכו. את ההפקה של האירוע תבצע חברת "קרוס קאנטרי". מההתאחדות מבטיחים כי לקחי המירוץ הקודם הופקו והפעם מדובר בעוד שידרוג לחוויה. אנחנו נחכה ונראה.

בקיצור, תניעו ותגיעו, כי החוויה הולכת להיות אדירה ושווה לכל חובב אופנועים באשר הוא. אז תסגרו את התאריך ביומן ותגיעו. רוצים להירשם? היכנסו מכאןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:40-24.