טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
שמונה בעקבות אחד


   19-02-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ השמיני בסבב הסופרקרוס ימשיך לעמוד בסימן ריאן דאנג'י ו-KTM, שתשמח לעוד ניצחון כפול. טל דשא מחמם מנועים

450
הסבב השביעי באליפות הסופרקרוס בעונת 2015 היה משמים ביותר במונחי מרוצי הסופרקרוס, כאשר ריאן דאנג'י שלט במירוץ מקצה לקצה, ואפילו רוקזן, שהיה מהיר בטירוף והוביל על כנארד במקום השלישי ביותר מ-10 שניות, לא הצליח לתפוס אותו.

המהפך שעבר דאנג'י בשבועות האחרונים הוא מדהים, מרוכב שמביא פודיומים ותמיד באזור בכדי לקחת ניצחון, הפך דאנג'י לרוכב שתמיד יהיה הפייבוריט, ולא רק מכיוון שניצח בסבב השביעי, אלא בעיקר מכיוון שגם כשהוא לא מנצח הוא מסיים על הפודיום ונכון לעכשיו הוא נמצא בעמדת הובלה כלכך מרשימה שלא נראה שלמישהו חוץ מרוקזן יש איזשהו סיכויי כל עוד דאנג'י לא יפצע.

האכזבה הגדולה מבחינתי עד עכשיו הוא איליי טומאק. רוכב הונדה המוכשר הזה פשוט לא מצליח לחבר את המהירות שלו לעקביות, חסר בשלות מסוימת, למרות שמבחינת מהירות אבסולוטית הוא הרוכב המהיר ביותר על המסלול ומעניין יהיה לראות אם יצליח להרים את עצמו או שייפול לתהומות הבינוניות כמו רוכב הונדה שהיה הבטחה גדולה לפניו - ג'סטין בארשה. כולי תקווה שלא, כיוון שטומאק הוא אחד הרוכבים שהכי כיף לצפות בהם, מה שבטוח הוא שעכשיו זה הזמן של טומאק להתאפס על עצמו ולעבור את החומה הזו שנקראת דאנג'י/ רוקזן/ כנארד.

מי שהפתיע לטובה עד מאוד הוא בלייק באגת. מדובר ברוכב מעולה, אך לא יציב ולמען האמת נראה שגם בכושר פחות טוב משאר המובילים של הסבב, אך בשבועיים האחרונים חל אצל באגת - שינויי שהביא אותו בסבב השביעי למקום הרביעי והמעולה כאשר בפתיחה הוא כבר מצליח להתמקם יפה, עכשיו נשאר לו לעבוד על העקביות שלו וכאשר יצליח להיות עקבי, יהיה לנו עוד מתחרה שיוכל להתמודד על פודיומים ואפילו אולי על ניצחון אחד או שניים.

את המקום השלישי לקח טרי כנארד, ולאחר הנצחון בסבב הקודם אנו רואים שכנארד נשאר עקבי ולא נפצע העונה ומי יודע אולי יגנוב גם עוד איזה ניצחון אחד או שניים העונה. מה שלא יהיה, כל הרוכבים כרגע עובדים על תוכניות המגירה שלהם לגבי איך לתפוס את דאנג'י.

250 מזרח:
הסבב הראשון באליפות הלייטס מזרח הראה לנו שתחזיות לחוד ומציאות לחוד.

מי ששלט בשני מקצי המירוץ (דגל אדום בעקבות התרסקות של קייל קונינגהאם) היה לא אחר מרוכב ה-KTM, מרווין מוסקין.

עבור מוסקין זו השנה הרביעית בה הוא מתחרה בארצות הברית והעונה הוא בא מוכן. לגבי המקום השני של ג'סטין בוגל, מדובר בהפתעה מוחלטת עבורי. בוגל היה נראה כמו הצל של עצמו באליפות המוטוקרוס ומסתבר שכל הדיבורים על ההחלמה שלו ושהוא הכין את עצמו בצורה מעולה לקראת אליפות הסופרקרוס היו נכונים.

בוגל הדהים אותי כאשר לקח את המקום השני, אין ספק שאם כך הוא פתח את העונה (העונה הקודמת התחילה לא טוב בשבילו ובסוף הוא לקח את האליפות), אז יש לו סיכוי לזכות באליפות הסופרקרוס לייטס מזרח בשנה השנייה ברציפות.

ג'ואי סאבטג'י הוא עוד רוכב שהדהים כאשר סיים שלישי לפני ג'רמי מרטין. עבור ג'ואי מדובר בפודיום ראשון בקריירת הסופרקרוס ונקווה שימשיך כך.

ג'רמי מרטין זינק למרוץ הראשון לא טוב, ולאחר הדגל האדום שהונף והזינוק המחודש והמדורג למירוץ בפעם השנייה, הוא התאפס על עצמו, אך עדיין לא נראה דומיננטי כמו שציפינו. מעניין איך הוא יהיה בסבב הבא, אך אין ספק שהוא לא מספק את הסחורה בצורה שלה ציפו ולכן הסבב השני של הלייטס מזרח יהיה עבורו הסבב שייתן את הטון לגבי המשך העונה.

מרטין דבאלוס התרסק בזינוק הראשון, ובשני גם לא מצא את עצמו. מדובר ברוכב שיכול לקחת את האליפות העונה אך הוא חייב לנצח אם הוא רוצה להכניס את עצמו לקרב האליפות מכיוון שעונת הלייטס היא קצרה ואינטנסיבית.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 17:06-24.