טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
הכדור עובר לקופר


   05-02-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ השישי של סבב הסופרקרוס יפגיש את קופר ווב עם האויב הכי גדול שלו - הוא עצמו. על הדרך ינסו להפריע עוד מספר רוכבים. טל דשא עם סיקור לקראת התחרות בפארק פטקו סן-דייגו, קליפורניה

450

הסבב החמישי של העונה, שהיה גם השלישי ואחרון לעונה זו באנהיים ונערך באיצטדיון אנג'ל, היווה עבור דאנג'י מקפצה אמיתית לביסוס ההובלה שלו באליפות.

לראשונה העונה ראינו את דאנג'י כעצמו. מהיר, נטול טעויות והכי חשוב בשביל רייסר אמיתי, מפוצץ בביטחון עצמי. בשביל המתחרים שלו לעומת זאת, ורוקזן בראשם, הסבב החמישי של העונה לא היה מוצלח במיוחד שכן למרות שרוקזן היה מהיר בטירוף, היה חסר לו עוד קצת אקסטרה ותחושת הבטן אומרת לי שבסוף השבוע הקרוב הוא יגיע רעב מאוד לנצחון והוא ההימור שלי על הנצחון בסבב הקרוב.

מי שמאוד הרשים היה קול סילי. סילי הוא רוכב מעולה ובעונת 2014 כמעט וזכה באליפות במערב אל מול ג'ייסון אנדרסון. פודיום ראשון, מקום שני, מרשים ביותר ובואו נקווה שיהיה עקבי מספיק במהלך העונה בכדי שיוכל להגיע בעונה הבאה כמתמודד על תואר האליפות.

איליי טומאק סיים את הסבב האחרון במקום השלישי כאשר הוא פתח את המרוץ על הפנים במקום ה-11, אך הצליח לטרוף את הרוכבים לפניו. טומאק אוהב להיות בעמדת נחיתות כנראה, שכן כאשר הוא פותח את המירוץ לא טוב אנו יודעים שהוא בדרך הנכונה לפודיום ואכן זה מה שקרה והמקום השלישי שלו כמעט היה למקום שני אם היתה עוד הקפה שכן המהירות של טומאק מטורפת.

גם טרי כנארד היה במרדף של הפודיום עד שהתרסק ובעצם הוציא את עצמו מהמשוואה אך להתרסקויות וטעויות של כנארד אנו רגילים מה שאנחנו לא רגילים אליו הוא לבלייק באגת', שהצליח סוף סוף להראות שיש לו את המהירות בכדי להיות בין חמשת הרוכבים הטובים בסבב ולמרות שבסופו של דבר לא סיים על הפודיום הוא זכה להוביל מרוץ, בואו נקווה שהעקביות תגיע אחרי המהירות ונגלה עוד רוכב שיתן עניין בעונה שהיא גם ככה מעניינת עד אין סוף.

250
הסבב החמישי של העונה היה מבולגן כשהשער של זאק בל כשל ולאחר כחצי מרוץ עצרו אותו, והזניקו את המרוץ מחדש לחלוטין עם מניין הקפות מלא לאחר שהתקלה תוקנה.

גם בטייק הראשון של המרוץ וגם בשני היה זה קופר ווב שהוביל, לא לפני שערך קרב עיקש עם ג'סי נלסון. המהירות והביטחון של ווב בשמיים העונה וטוב לראות את הרוכב המוכשר הזה יוצא מהצל של בן קבוצתו ג'רמי מרטין ונותן תוצאות ושליטה דומיננטית באליפות.

נכון לעכשיו, אין אף אחד באליפות הזו שיכול לקחת מווב את תואר האליפות חוץ מהוא עצמו. שאר הרוכבים במרוץ היו כתפאורה בעיני מכיוון שהם לא באותה הרמה של ווב. אני לא יודע אם זה האופנוע או ווב עצמו אך המהירות האבסולוטית שלו כל כך גבוהה שגם ג'סי נלסון, טיילר באורס, זאק בל ומלקולם סטיוארט (שהתרסק בפתיחת הטייק השני של המרוץ) לא יכולים לו.

מי שכן הרשים מאוד היה ארון פלסינג'ר שסיים במקום השלישי, מאט ביסקגליה שבטייק הראשון היה קרוב לקחת פודיום ובטייק השני סיים במקום ה-5 כמו גם ג'וש הנסון שסיים 7 מאחורי שיין מקלרף ואני כבר חושב על העונה הבאה ואיך היא תהיה צמודה צמודה עם כל הכשרונות האלו שיגיעו מוכנים , אך העונה לצערי זה כבר לא יקרה ואני לא רואה מי כן יוכל לתת לווב קרב על הנצחון בשבת הקרובה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:29-24.