טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פחות, אבל עוד כואב


   30-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חלקם חלמו על אליפות, השאר רצו לתת פייט, אבל האינטנסיביות הכריעה אותם. טל דשא עם רשימת הפצועים של עונת הסופרקרוס

עונת הסופרקרוס היא עונה קצרה יחסית אך אינטנסיבית ביותר, כאשר רוב הרוכבים מנצלים את הפגרה עד לפתיחת העונה להחלמה מפציעות וחזרה לכושר רכיבה, רק בשביל להיפצע שוב בעונת המירוצים....

שימו לב לדבר אחד דוח פציעות הזה: הרבה רוכבים חוזרים להתחרות גם כאשר הם פצועים מה שמדגיש באיזה רמה מטורפת של כושר גופני הרוכבים נמצאים. נעבור פה רק על הרוכבים הבולטים בסבב שפצועים.

250

אדם סיניסירולו

סיניסירולו פרק את הכתף בצורה קשה במהלך עונת 2014, דווקא כאשר היה המועמד הרציני ביותר לזכות בכתר האליפות, מה שאילץ אותו לפרוש.

חלפו להם כמעט חודשיים מאז שסיניסירולו נפצע במירוץ הסופרקרוס של ז'נבה בשוויץ. תוצאות הפציעה הן שוב פעם פריקה של הכתף וניתוח חוזר. סיניסירולו יחמיץ את כל עונת הסופרקרוס ב-2015, אך צפוי לחזור להתחרות באליפות המוטוקרוס.

מת'יו ביסקגליה

לאחר שהחמיץ את אנהיים 2 בעקבות זעזוע מוח קשה, ביסקגליה קיבל הוראה חד משמעית מרופאיו שלא להתחרות בסבב הרביעי של העונה, אך צפוי לחזור להתחרות בסבב החמישי של העונה.

דריל דורהאם

דורהאם התרסק בסבב הראשון של העונה ועיקם בורג בידו ולכן עבר ניתוח בשבוע שעבר. דורהאם אמור להיות כשיר לרכיבה בעוד כשלושה שבועות.

זאק אוזבורן

אוזבורן סדק את האגודל במהלך הסבב הראשון באנהיים וכמו שאנו יודעים, הוא מתחרה עם הפציעה הלא נעימה הזו.

בסיקגליה. צילום: RACERXONLINE.COM

450
אלסי סובב את הברך במהלך הסבב השלישי של העונה באנהיים 2. עוד לפני המרוץ של שבת, עבר אלסי בדיקות מקיפות והמלצה שלא לרכב יותר העונה, אך בסופו של דבר ההחלטה היא בידיו וכנראה שכן ימשיך להתחרות העונה.

ג'סטין ברייטון

ברייטון התרסק במהלך מקצה הדרוג האחרון של אנהיים 2 וספג שלושה שברים בחוליות 56 ו7 בגב. נכון לעכשיו אין תערכה משוערת על שובו, למרות שהביע את רצונו לחזור כבר ב-2015.

וויל האן

לפני כמה שבועות דיווחנו לכם שוויל האן נפצע במהלך הסבב הראשון של העונה ולא יחזור להתחרות בעונה הנוכחית. הפציעות שהאן ספג הן הרבה עצמות שבורות בידיו, בצלעות ובשתי חוליות בגב. האן עבר ניתוח בידו וחזר לביתו לתקופת ההחלמה וצפוי לחזור להתחרות באליפות המוטוקרוס.

ווסטון פייק. צילום: RACERXONLINE.COM

ווסטון פייק

פייק שבר אצבע ברגלו כאשר נחת לא טוב מטריפל בפיניקס. למרות השבר, הוא הצליח לסיים את המירוץ במקום הרביעי, הסיום הגבוה של פייק בכל הקריירה שלו (האירוניה חוגגת). פייק עבר ניתוח לקיבוע העצם על ידי בורג וניסה לרכב באנהיים 2, אך שבר את האצבע שוב והחמיר את המצב. נכון לעכשיו לא ידועים עוד פרטים.

אנדרו שורט
שורט התרסק קשות במהלך המרוץ של אנהיים 2 ונפצע בירך ובראשו. למרות החבלות שורט כן התחרה בסופ"ש האחרון ואפילו הוביל את המרוץ בתחילתו.

דין ווילסון
וילסון פגע בברכו במהלך אימון לפני כשבוע במסלול הניסויים של KTM. וילסון אמור לעבור השבוע ניתוח וכנראה שגמר את העונה (או את הקריירה במקרה שלו).

הרבה רוכבים פצועים יש העונה וכנראה שיהיו עוד כמה עד שהאליפות תיגמר. מוטוקרוס/סופרקרוס הוא ספורט מסוכן מן הסתם, אך הדבר המדהים הוא שחלק מהרוכבים מצליחים להתחרות ולהתאמן למרות פציעות לא פשוטות.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:52-24.