טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
זה הזמן להתעורר


   29-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ החמישי בסבב המוטוקרוס יגיע בפעם השלישית והאחרונה העונה לאנהיים, בתקווה שנקבל מירוצים כמו בפעמים הקודמות. דאנג'י כבר רוצה לפרוץ, רוקזן וכנארד מחכים לו בפינה

הסבב החמישי באליפות הסופרקרוס האמריקאית יערך באנהיים בפעם השלישית והאחרונה לעונה זו ביום שבת הקרוב.

450

את הסבב הרביעי צריך לזכור טוב טוב שכן רוקזן, שנראה כמי שיקח את מקצה המרוץ - טעה והתרסק. על הדרך הוא גם חטף את הכידון בסנטר (סיוט של כל רוכב שטח, שלא לדבר על מוטוקרוס) וגם פיצץ את שורש כף ידו הימנית אך בכל זאת סיים את המירוץ, אמנם לא בנקודות אבל סיים וזה אומר הכל על הרוכב הזה.

אבל מכאן ניתן כבוד לטרי כנארד. מה אפשר לומר על הרוכב המדהים הזה שאחרי כל כך הרבה שברים, ניתוחים ולוחות טיטניום בגופו, ניצח את המירוץ הראשון שלו לעונת 2015.

אצל רוב הרוכבים שלא נוהגים לנצח נוהגים לומר שזה ניצחון אחד והמשך העונה יהיה פחות טוב, אך צריך לזכור כי כנארד ניצח לא מעט מרוצים בעונת המוטוקרוס לפני כמה חודשים והגיע לאליפות הסופרקרוס כשהוא עומד ברמה אחת מבחינתו עם דאנג'י, רוקזן וטומאק, לכן ישנו סיכויי שהעונה הזו תהיה העונה הטובה של כנארד באליפות הסופרקרוס. לא, אני עוד לא מדבר על אליפות (בכל זאת צריך להיות מציאותיים) אך כולי תקווה שנראה את כנארד מפריע למתמודדים על האליפות.

עוד כתבות במגזין AMA Motocross

דאנג'י בפעולה. הגיע הזמן שלו לזרוח

מצד שני, דאנג'י לא נראה טוב ולא ברור איך הרוכב שמשקיע הכי הרבה זמן באימונים וכושר נכנע כך, צריך לזכור שמדובר באלוף סופרקרוס לשעבר בעונת הבכורה שלו, בתור אוהד מושבע שלו אני מאוכזב עד מאוד.

גם אילי טומאק, שכבר ניצח מרוץ אחד העונה צריך להתאפס על עצמו אך במקרה שלו אפשר להבין שכן עונת הבכורה שלו ב-2014 היתה יותר עונת פציעות והכנה לעונה הזו מאשר עונת רוקי נורמטיבית, לפחות במקרה שלו יש כבר ניצחון אחד העונה.

250 מערב

אליפות המערב נראית כמו אליפות של איש אחד, קופר ווב. האגרסיביות והמהירות האבסולוטית של הרוכב הזה הביאה אותו למקום השני בסבב הרביעי של העונה, אך זאת לאחר שפתח גרוע מאוד, טיפס במיקומים ואז חטף פצצה מטיילר באורס, שעלתה לו בהרבה מקומות, רק בשביל לחזור למרוץ, לעקוף ולטרוף את כל מי שעמד מלפניו בהפרש של יותר משניה להקפה מבחינת הזמנים, טרוף מוחלט ומזכיר כמה רוכבי על אחרים.

בסופו של יום, ווב היה נראה בבירור מאוכזב עד מאוד מהמקום השני, אך הוא צריך להחשיב את המקום השני הזה כניצחון. לא חושב שיש עוד רוכב שהיה מסוגל לזה בעולם, חוץ מוילופוטו שכבר לא באליפות הזו.

מי שכן ניצח את המירוץ הראשון בחייו היה אח של ג'יימס סטיוארט, מלקולם סטיוארט. הנצחון של סטיוארט היה מבריק, הוא רכב טוב, חזק ובעיקר עקבי, ניצל את הטעויות של שאר הרוכבים וזכה בניצחון בזכות ולא בחסד, בואו נקווה שמכאן והלאה הביטחון שלו יהיה בשמיים והוא יתמודד על ניצחונות ויבשיל לרוכב – על כמו אחיו (חלומות בהקיציס).

ישנם עוד רוכבים בקטגוריה כמו זאק אוזבורן, אלכס מרטין שזכה בפודיום הראשון בחייו, ג'סטין היל שלא מפסיק לטעות ומי שהיה נראה ככוכב של העונה בתחילתה ועכשיו לא מספק את הסחורה - ג'סי נלסון הבעייתי. אם לא יפרוץ לו אף אחד מהרוכבים הנ"ל אז האליפות העונה היא כולה של קופר ווב.תגובות לכתבה
1.ירון זהבי 29-01-15
כמות השטויות וחוסר ההבנה שלך בקטגורית ה 450, מביכה.
תקרא קצת תבין ואז תחזור לכתוב
2.יובב 30-01-15
טיפה כבוד ודרך ארץ . לא יוריד מערכך להשתמש בשפה מכובדת יותר..
3.יובב 30-01-15
טיפה כבוד ודרך ארץ . לא יוריד מערכך להשתמש בשפה מכובדת יותר..
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:34-24.