טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חולמים על קליפורניה


   22-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ הרביעי של סבב הסופרקרוס צפוי להפריד את התותחים הכבדים מהשאר. הגיע הזמן של חלק מהרוכבים להתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי

בסוף השבוע הקרוב יערך הסבב הרביעי באליפות הסופרקרוס האמריקאית. המירוץ יערך במסלול או-קו קוליסאום אשר נמצא בעיר אוקלנד, קליפורניה.

450
אין ספק שהעונה הזו הולכת ומתמקדת בקן רוקזן, ריאן דאנג'י ואיליי טומאק, אך זה לא כל הסיפור. רק להזכירכם שבשתי העונות הקודמות ריאן וילופוטו פתח את שתי העונות גרוע מאוד כאשר ב-2013 היה זה דייבי מילספס שנתן בראש בתחילת העונה ובעונה הקודמת היה זה קן רוקזן שפתח מעולה, אך בסופו של דבר החל מהמירוץ החמישי והשישי וילופוטו צמצם פער של יותר מעשרים נקודות בשני המקרים ובסופו של דבר לקח את האליפות.

מה מוסר ההשכל? העונה עוד ארוכה וכמו שקן רוקזן ניצח שני מירוצים עד עכשיו, טומאק ניצח מרוץ אחד וריאן דאנג'י עוקב אחריהם מקרוב, כך גם הכל יכול להשתנות מכיוון שרוקזן תמיד פותח חזק, נחלש לקראת אמצע העונה ובסוף העונה מוצא שוב את היכולות שלו.

כך גם ריאן דאנג'י ואיליי טומאק, שלאורך כל הקריירות שלהם פתחו לא טוב באופן יחסי אך ככל שהעונה רצה לה, הם מתחזקים. גם טרי כנארד, ג'סטין בארשה , ודייבי מילספס נמצאים באותה הסירה בה נמצא גם בלייק באגת. אגב בגאת, לי אין ספק שיוכל לגנוב איזה פודיום ואפילו ניצחון אחד העונה אם לא יפצע.

בגדול צפו לראות את דאנג'י נלחם על ניצחון בסוף השבוע הקרוב, שכן ראינו כבר בסבב הקודם באנהיים שדאנג'י היה מהיר מרוקזן לאורך רוב המירוץ.

הבעיה שלו היא לא מהירות או עקביות, אלא שהוא נכנס לגרוב שלו מאוחר מדי אך יש לי תחושה שבסוף השבוע הקרוב נראה את דאנג'י נלחם על הנצחון ואפילו מנצח, אחרת באמת שאפשר להוציא אותו מהמשוואה, מה שלא ישב טוב למנהל הקבוצה שלו רוג'ר דקוסטר שתמיד דואג להרים את דאנג'י ברגעים קשים מצד אחד, ונותן לו בראש מהצד השני.

אסור גם לשכוח שנפילה אחת לא טובה יכולה להביא לפרישה של רוקזן, דאנג'י וטומאק , וזה לא תלוש מהמציאות שכך יקרה, נקווה שלא אך במרוצים כמו במרוצים הכל יכול לקרות וגם יקרה.

מערב 250
הקטגוריה הזו , כצפוי , מכילה את רוב ההפתעות ואיזה מרוץ היה לנו באנהיים 2.

מה לא היה שם? עקיפות, התרסקויות, הובלות של כמה רוכבים כאשר מבחינתי הרוכב הטוב באליפות המערב היום הוא קופר ווב.

ווב הוא חיה אמיתית ומזכיר קצת את טומאק ובאגת כאשר הוא פותח גרוע, עוקף וטורף ובסופו של דבר לוקח את הניצחון.

לווב יש כמה בעיות העונה , הבעיה העיקרית שלו היא ג'סי נלסון שלמרות שהתרסק כאשר הוביל את המירוץ, עדיין הוא לא פחות מהיר מווב. גם טיילר באורס מפתיעה לטובה העונה אך מי שמבחינתי הולך ומוצא את עצמו יותר ויותר הוא דווקא זאק אוזבורן.

אוזבורן רוכב על אופנוע חדש לגמרי ובאמת שהעונה הוא נראה לי הרבה יותר בשל וחשוב מכך, הוא רוכב חכם. את חוכמת הרכיבה של אוזבורן אנו רואים מפתיחת העונה וביחד עם נלסון ובאורס כמו גם היל שצריך למצוא את עצמו

שוב, ארבעת הרוכבים הללו יעשו לווב את המוות, ואין ספק שהולך להיות מעניין במירוץ הקרוב ומי יודע אולי אפילו סטיוארט ימצא את עצמו ויתחיל להיות עקבי שכן אין אף רוכב בקטגוריה הזו שטס על הבאמפים כמוהו. אבל כאשר אחיך הגדול הוא ג'יימס סטיוארט, זה לא מפתיע.

כמו תמיד את המרוצים אפשר לראות באתר ובתחילת שבוע הבא מערכת נזימה תביא לכם סיקור מפורט של המרוצים.

לקטגוריית הסופרקרוס


ראיון אחרי הנצחון של וובתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 08:54-24.