טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
נקמה על המסלול


   21-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צפו: טרי כנארד התנגש, ריד התרגז והחזיר על המסלול. טל דשא בדעה שאת המירוץ הבא הוא צריך לראות מהבית

במירוץ שהתרחש בשבת האחרונה, כנארד וריד התנגשו ובעקבות זאת התרסקו שניהם.

כחצי דקה מאוחר יותר ריד החליט להחזיר לכנארד ונכנס בו, מה שגרר עונש של דגל אדום אשר משמעותו היא פסילה.
כבר עברו לא מעט שנים מאז הפעם האחרונה שריד עשה עברה כה חמורה, מעשה שמתאים לרוכב צעיר עם דם חם ולא לרוכב הוותיק בסבב שגם במקרה הוא פעמיים אלוף עולם.

נכון שכנארד טעה והרס לריד את מה שיכול היה להיות המרוץ הטוב שלו העונה, אך אין הצדקה להתנהגות כזו, גם כנארד צריך לחשוב טוב טוב עם עצמו על חוסר האחריות שהביאה להתרסקות של שתי הרוכבים הללו.

הבעיה שלי היא עם צ'אד ריד. מדובר ברוכב מאוד כישרוני עם הרבה מאוד נסיון, שתי אליפויות סופרקרוס בקטגוריה הבכירה, המון נצחונות ופודיומים , אשר הגיעו בזכות ולא בחסד ובנוסף לכל זאת הקבוצה בה הוא רוכב שייכת לו, מה שהופך את כל העניין לחמור ביותר.

בשנותיו הראשונות של ריד באליפות הסופרקרוס והמוטוקרוס האמריקאיות הרוכב האוסטרלי לא היה אהוב במיוחד ובעברו שלל הערות על התנהגות לא ספורטיבית, אך בשנים האחרונות ראינו אותו רוכב בצורה שונה, אגרסיבי אך לא יותר מדי.

אפשר להבין את התיסכול של ריד לאחר שבעונה הקודמת הוא נפצע ופרש גם מסבב הסופרקרוס וגם מסבב המוטוקרוס. גם העונה הזו התחילה בצורה לא טובה מבחינתו של ריד אז אפשר להבין את התסכול כאשר רוכב נכנס בך בצורה כל כך חסרת אחריות, מה שעולה לך במרוץ הטוב ביותר שלך בעונה.

אפשר היה להבין גם אם היה הולך ומתעמת עם כנארד אחרי המרוץ, מה שכנראה היה קורה ונגמר בחילופי מילים אך אי אפשר לסלוח ולהבין התנהגות כזו אשר גרמה לכנארד להתרסק והיתה יכולה לגרום לו גם לפציעה ובמזל כנארד היה יכול להמשיך לרכב ולא נפצע.

דעתי הכנה היא שעל דבר כזה ריד צריך היה לקבל הרחקה לפחות למרוץ אחד במינימום, וגם כנס כספי כבד אשר היה מכניס פחד בכל שאר הרוכבים, כל זאת לא קרה וריד קיבל רק דגל שחור.

ספורטאים הם אנשים שונים מהאדם הפשוט, הם מהווים דוגמא לכל מי שמעריץ אותם ולכן החובה האישית שלהם היא להתנהג בצורה ספורטיבית ונאותה. מקווה שהסברתי את עצמי מספיק טוב ואם לא אז צירפנו לכן וידאו של הארוע עצמו.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:43-24.