טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
חוזרים להתחלה


   15-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ השלישי של סבב הסופרקרוס ייצא לדרך, טל דשא ממשיך לעשות לכם סדר ומהמר על המנצח. מה ההימור שלכם?

במוצאי שבת הקרובה יערך הסבב השלישי של אליפות הסופרקרוס האמריקאית לעונת 2015. המירוץ יערך באנהיים בתאריך ה-17.01.2015 בארוע שמכונה אנהיים 2 מכיוון שישנם שלושה מרוצים שנערכים באותו המסלול (אנהיים).

לא ברור האם גם בעונה הבאה יהיו שלושה מרוצים באנהיים אך עצם העובדה שהמסלול הזה תמיד מספק תוצאה שונה ומעניינת נותן למארגנים סיבה להשאיר את מתכונת הסבבים כמו שהיא.

450
את המרוץ הראשון של העונה, ניצח לא אחר מאשר אלוף המוטוקרוס לשנת 2014, קן רוקזן, אך הסיפור האמיתי הוא לא היכולת והכישרון המטורף של רוקזן אל אי העמידה בלחץ של איליי טומאק שהיה הרוכב המהיר ביותר באימונים אך התרסק במרוץ ולא עמד בלחץ.

המרוץ השני של העונה שנערך בפיניקס כבר היה סיפור אחר מבחינתו של איליי טומאק. טומאק בעיניי נראה ככישרון הפראי הכי גדול של האליפות ואני חושב כך כבר שתי עונות, ובמרוץ של פיניקס כבר ראינו טומאק שונה שמזכיר את עצמו מאליפות ה-250.הוא לא פותח טוב אף פעם אך מהר מאוד מוצא את הקצב הנכון וכך היה גם בפיניקס כאשר טומאק מצא את הקצב שלו, הגיע לרוקזן , נלחם איתו , עקף אותו ולא הביט לאחור עד לדגל השחמט כאשר הוא לוקח את הניצחון הראשון שלו בקריירה בקטגוריה זו.

אין ספק שהאליפות העונה תהיה בין רוקזן לבין טומאק, אולי גם דאנג'י ומילספס יצליחו לחדור לשם ולהוות איזה איום כלשהו על האליפות.

אגב דאנג'י, למרות שהוא הרוכב האהוב עלי כאשר מילספס וטומאק ביחד עם טרי כנארד גם שם מבחינתי, אני לא רואה את דאנג'י נלחם על האליפות העונה כל עוד טומאק ורוקזן לא יפצעו. כולי תקווה שאני טועה ודאנג'י כמו גם מילספס יתאפסו על עצמם אך דבר אחד ברור כבר מעכשיו, למרות שוילופוטו עזב ולמרות שסטיוארט לא משתתף העונה בגלל ההחלטה השערוריתית של בית הדין לספורט, העונה הזו הולכת להיות אחת הטובות ומי יודע אולי אפילו נראה שליט חדש שישלוט בקטגוריה.

250

אליפות ה-250 מערב העונה הולכת להיות מטורפת. בסבב הראשון ראינו את ג'סי נלסון חסר האגודל מנצח ואת הפייבוריט לאליפות קופר ווב מפשל ובגדול, אך בסבב השני בפיניקס ראינו את ווב שולט במרוץ ומפצה את הקבוצה על העוול שעשה לה בסבב הראשון.

הניחוש שלי הוא שווב יקח את הנצחון במרוץ הקרוב אך במרוצים כמו במרוצים אי אפשר לדעת, דווקא ג'סטין היל וטיילר באורס נראים לי כמי שיכולים לתת לווב ונלסון פייט טוב על כתר האליפות.

המרוצים יערכו במוצאי שבת וכמו תמיד אנחנו נהיה כאן בשבילכם בתחילת השבוע עם סיקור מרוץ מפורט ומעניין. מי שרוצה לצפות במרוצים יכול להיכנס לאתר ולצפות במרוצים בלייב.

רוצים לדעת עוד? היכנסו לקטגוריית הסופרקרוסתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:29-24.