טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר 2015: נפרדים מצ'ילה


   14-01-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השלב התשיעי הגביר את המתח בגזרת האופנועים, במכוניות התבסס אל עטייה במקום הראשון

בלי ששמנו לב, אנחנו כבר אוטוטו לקראת סיום הראלי דקאר לעונת 2015, כשהרוכבים והנהגים ממשיכים בדרך שלהם, על מנת להגיע לפחות לקו הסיום.

מה שבטוח, זה יהיה עם הלשון בחוץ.

אופנועים

היום התשיעי יצא מאיקיקה לקאלמה ושוב לא ממש ריחם על הרוכבים. את היום סיים הלדר רודריגז במקום הראשון, בפעם השנייה במהלך הראלי הזה. דבר מרשים מאוד, בייחוד לאור המרתון הקשה שעברו הרוכבים ביומיים האחרונים.

חואן ברדה, אשר איבד למעשה את הסיכוי לזכות בתואר לאחר שהתעכב בגלל בעיה באופנוע שלו, מה שעלה לו בשלוש שעות של זמן, יוכל להתנחם בכך שדווקא חברו לקבוצה, אולי הרוכב היציב ביותר עד עכשיו, פאולו גונשבאלס דוהר קדימה וממשיך לנגוס את הפער ממארק קומה.
קומה (KTM) מוליך כעת עם זמן כללי של 34:05:00 שעות, בעוד שגונשבאלס (הונדה), 05:28 דקות מאחוריו. אחריהם, בפער ניכר נמצאים קווינאנילה, פרייס וסוויטקו (כולם רוכבי KTM).

היכנסו לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית האופנועים

מכוניות

למרות שתכנן להגן על התואר שלו מ-2014, נאני רומא ממש לא הצליח לעמוד ביעדים שלו. אז בינתיים, הוא רושם לפחות נצחון בשלב התשיעי, אחד מהקשוחים ביותר במירוץ, ועושה זאת עם סטייל.

הספרדי התחיל הכי מהר שלו ולאט לאט הגביר. הוא פשוט עשה את הכל נכון וסיים שש דקות מוקדם יותר מהמוליך הבלתי מעורער, נאסרי אל עטייה. הקטארי אגב, המשיך בנסיעה היותר בטוחה שלו, על מנת לא ליפול לטעויות שיסכנו את הזכייה שלו. כעת הוא מוליך ב-24 דקות על דה וויליארס.

נאסר אל עטייה מוליך בזמן של 31:29:38 שעות, שאחריו בסדר הם דה ויליארס ואל ראג'חי (טויוטה), הולווייצ'ק (מיני) וואסילייב (מיני), סוגרים את החמישייה בהפרש מטורף.

לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית המכוניות

צילום: redbull.com

משאיות

אייראט מארדיב מתחיל להרגיש לחץ קל על ההובלה שלו בקטגוריה, אבל כרגע הוא עדיין מצליח לתפקד כמו שצריך. הרוסי (31:52:50 שעות) הצליח להשאיר מאחור את חברו לקבוצת קאמאז, אדוארד ניקולאייב, אשר מדורג שני, בפלוס 14:10+.

לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית המשאיות

בגזרת הטרקטורונים, נתון מדהים מראה כי רק חצי מהם הגיעו עד הלום, כשהשאר פרשו מטעמים שונים. הקרב מתמקד בין קסאלה הצ'יליאני וסוניק הפולני, אשר מתחרים ראש בראש על הנצחון, שיכול ללכת לכל אחד מהם. הצ'יליאני הצליח לנהוג בקור המקפיא ולרשום הישג נוסף, אבל אף אחד לא יכול להמר בוודאות על המנצח בקטגורייה הזאת.

מחר ייפרדו הרוכבים והנהגים מצ'ילה ויחזרו לארגנטינה, כשהנוף שאותו יעברו יכלול את הרי האנדים, בדרך מקלאמה לסלטה. המרתון הזה צפוי להיות החלק המשמעותי ביותר של המירוץ ולאחריו ודאי נדע מי יהיו האלופים של המירוץ הנוכחי.

רוצים עוד פרטים? היכנסו לקטגוריית ראלי דקאר


Stage 9 - Truck/Quad - Stage Summary - (Iquique... by Dakarתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 12:49-24.