טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
דקאר, היום החמישי: קומה מתקרב לבאררדה


   09-01-2015, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השלב שבו נפרדים מהחלשים בראלי מגיע, כל השאר במלחמת מיקום נהדרת (בשבילנו...)

חמישה ימים לאחר פתיחתו, ראלי דקאר כבר מתחיל לתת את אותותיו. הפחות חזקים מתעייפים ויורדים בדירוג, בעוד שהמנוסים פשוט לא מפסיקים לנסוע ולעורר השתאות.

אופנועים
לאחר שנאבק עם בארדה מתחילת הדרך בבואנוס איירס, מארק קומה סוף סוף טעם את טעם הניצחון בדקאר 2015, כשהוא משאיר מאחוריו את הבאים בתור במרחק של לפחות 02:16 דקות.

בארדה, רחוק מלהיות לחוץ, שחרר את המקום הראשון של היום הרביעי, וידע שיש לו מספיק זמן לסמוך עליו ועדיין להישאר ראשון במיקוד הכללי, גם לאחר הדרך מצ'ילקיטו לקופיאפו.

באררדה, שרוכב על הונדה, נאלץ לוותר כאמור, על הבכורה. היתרון שלו היה שהוא יכל לרכב בצורה טקטית ולדעת שגם כשיש ימים פחות טובים, צריך פשוט לסיים אותם בשלום, וכך עשה. אז נכון, הוא איבד שתי נקודות חשובות מאוד, אבל מצד שני הוא שמר על נהיגה נכונה, חילק כוחות, בדרך לאנטופגסטה.

מאחורי הקרב בין השניים, מתייצב פאבלו קווינטנילה, אשר מנסה גם כן לאיים על התואר בדקאר השלישי שלו. הפעם מקווה הצ'יליאני סוף סוף לגמור את המירוץ, דבר שלא עלה בידו פעמיים בפעמים הקודמות. הוא מיצב את עצמו במקום הרביעי, שמונה דקות אחרי פאולו גונשבאלס. וילאדומס ופאריה איבדו במהלך היום זמן יקר מאוד והם כבר לא בחמישייה.

היכנסו לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית האופנועים

מכוניות: נאסר אל עטייה מוליך, אבל...

מלבד היום הראשון המצוין שלו, רובי גורדון חווה התחלה מסובכת למדי בדקאר. הוא כבר נמצא רחוק מדי מאל עטייה, שעדיין שולט ביד רמה (תוצאה שכנראה לא תשתנה), אבל החבר'ה עדיין מנסים להאמין. תשאלו את ג'יניאל דה וילייה, שמנסה להידבק לאל עטייה, אבל ללא הועיל. סטפן פטרהנסל הצליח להתברג למקום החמישי לאחר שקרלוס סאיינז וסיריל דספרס, לא הצליחו לסיים בזמן טוב יותר.

לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית המכוניות


OFFICIAL 2015 DAKAR TEASER by Dakar

טרקטורונים

רפאל סוניק ממשיך להוכיח שהמירוץ הזה פשוט תפור עליו. הרוכב הפולני עזב את איגנסיו קאסייל לבדו והמשיך בנהיגה המטורפ שלו קדימה, כשהפער ביניהם כבר עומד על יותר מעשר דקות ו-21 לפני וירמיאס גונזאלס ופריולי.

לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית הטרקטורונים

משאיות

שתי דקות ושנייה לפני ההזנקה, הגיע איראד מארדיב לנקודת הפתיחה בקופיאפו. אדוארד ניקולאייב עשה את התנאים ונלחם כל הדרך באנטופגסטה כדי לזכות בניצחון שני ברציפות, כמו גם בהובלה בטבלה הראשית. נהגה של קאמאז הצליח לנצח תוך נהיגה יוצאת מן הכלל ועשר דקות הפרש בדרך למקום הראשון. אנדרי קארינוב נאבק על המקום השלישי ביחד עם אלס לופראיס.

לתוצאות בזמן אמת של קטגוריית המשאיות

רוצים עוד פרטים? היכנסו לקטגוריית ראלי דקארתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 15:24-24.