טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אחרי הפציעה: וויל האן לא ייאלץ לעבור ניתוח בגבו


   07-01-2015, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הרוכב, שנפגע בצורה קשה, מתחיל בהליך השיקום. קוואסקי תחפש רוכב נוסף

הרכש החדש של קבוצת מונסטר אנרג'י קאוואסאקי, וויל האן, נפצע במהלך האימונים של הסבב הראשון של אליפות הסופרקרוס ב-3 לינואר.

במהלך האימון השני של יום שבת פספס האן הילוך, מה שגרם לו (לטענתו) להתרסק בצורה קשה ביותר בקטע הבאמפים. האן שבר את ידו הימנית בחלקה העליון, ממש מתחת ללוחית הטיטאניום ששמו לו בשנה שעברה בפציעה זהה. האן גם שבר כמה חוליות בגבו העליון ובאמצא הגב ולמזלו לא איבד תחושה או יכולת תנועה של פלג גופו העליון. בנוסף לכל העניין, הוא גם כנראה שבר את עצם הבריח, שבר כמה צלעות וגם ניקב את הריאות. פציעה קשה מאוד בלי שום ספק... עכשיו השאלה היא האם הוא יוכל לחזור ולרכוב.

לאחר ההתרסקות האלימה והנוראית הזו, הובהל האן מהר לבית החולים הקרוב ואמור לעבור ניתוח בימים הקרובים להחלפה והכנסה מחדש של לוחית מתכת חדשה בידו במקום זו שהתעקמה וכמובן לתקן את השבר החדש שנוצר במקום.

לטענת רופאיו של האן, הוא לא יצטרך לעבור ניתוח בגבו, מה שנשמע קצת תמוה. נכון לעכשיו צפי ההחלמה שלו עומד על שלושה חודשים, מה שיגמור לו את העונה, אך יאפשר לו לחזור לכושר רכיבה מספק לקראת אליפות המוטוקרוס שתחל כשבועיים לאחר תום עונת הסופרקרוס במאי.

לא ברור מה קבוצת קאוואסאקי תעשה עכשיו מכיוון שיש להם התחייבויות לספונסרים אישיים של האן וגם ברור שאם הם רוצים להילחם על אליפות הסופרקרוס. דייבי מילספס חייב בן קבוצה שייתן לו גיבוי ברגעים מכריעים וכמו שכתבנו, עדיין אין הצהרה רשמית לגבי מי שיחליף את האן אך צפו להצהרה כזו בקרוב.

מוסר ד"ש מבית החולים. וויל האן

וידא: תאונת האימוניםתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 11:53-24.