טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
אורות בחג: מירוץ טרקטורונים בקעת הירדן 2


   21-12-2014, שלמה סטובצקי   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום:yoniphotos, ג'וי רון

מזג אויר שאפשר רק לחלום עליו, ארגון נפלא והפתעות רבות על הפודיום. פספסתם? החוויה מחכה לכם בפנים

עדיין לא נרגענו מהמירוץ הקודם , ראלי הבקעה , מסתבר שיש ראלי הבקעה 2.

את חבורת הטרקטורונים מעמותת רוכבי הטרקטורונים בישראל, לא ניתן לפספס. לא פחות משני "גזיבו" מחוברים יחדיו עם דגלים ו-5 טרקטורונים חונים מסביב. חו"ל זה פה?

מזג האויר היה במיטבו, קריר בנעימות וללא שמש. המסלול, בשונה מפעם קודמת, היה כולו אדמת חמרה, רטובה אך לא בוצית, מהודקת וחלקה אך ללא שמץ של אחיזה.

בואו להיזכר מה היה בסבב הטרקטורונים הראשון

בואו להיזכר מה היה בסבב הטרקטורונים השני

על פניו נראה שזה המקום ל"חזירי גז" אך בחירת המסלול ע"י מיקי יוחאי מחברת קרוס קאונטרי בע"מ . כללה עקלתונים רבים כך שנדרשה נהיגה זהירה ואחראית. אורך המסלול עמד הפעם על 6.3 ק"מ ונדרשו 3 סיבובי מרוץ בכוון אחד ועוד 2 סיבובים כאשר מקיפים את המסלול הפוך. הזינוקים התעכבו , כרגיל בקודש , אך לא משהו שאנחנו לא רגילים.

מפאת כבוד השבת, שעדיין נכנסת מוקדם, הוחלט ע"י העמותה כי המתחרים בטרקטורונים יתחרו רק שלושה סיבובים. וכך היה. אלידור באד, שלא הגיע הפעם , השאיר מקום פנוי בפודיום למתחרה נוסף, אך משום מה, דווקא הפודיומיסטים הקודמים לא ניצלו זאת. בוארון דקל , שהזמן הטוב ביותר שלו היה "רק" 05:22:86 דק' , שמר על קצב קבוע בכל המקצים וכך מצא את עצמו בראש הפודיום, בזמן כולל של 16:12:75 דקות. אגב בוארון, בהקפה הראשונה ,לעומת שאר הקטג', קבע את הזמן החמישי בטיבו, שאפו גדול.

רוצים לדעת מתי התחרות הבאה? היכנסו ללוח התחרויות המלא

דקל בוארון

את המקום השני חיבק בעוז אבן סבן אבירם,שזהו המרוץ הראשון שלו, עם הזמן הטוב ביותר בקטגוריה, 05:19:42 דקות. הזמן הכולל שלו עמד על 16:22:52 דקות.

ביטון ליאור, ששיפר את התוצאה ממקצה למקצה, לא הצליח לחזור על התוצאה מהתחרות הקודמת, בה סיים במקום השני ונאלץ להסתפק הפעם במקום השלישי בזמן של 17:00:35 דק'.
לוי נצח, שניצח את הקטגוריה בתחרות הקודמת, לא הצליח לחזור על המעשה והסתפק במקום הרביעי, כ-20 שניות מאוחר יותר המקום השלישי. לוי סבל מחוסר מזל משווע כש"חטף" גם בהקפה הראשונה וגם בשנייה פאנצ'ר.

את הקטגוריה סגר הפעם המתחרה בשארי דביר, בזמן מכובד של 17 דקות 34.44 שניות.

פינת ה"מתלונן הסידרתי":
הסתיים אירוע נוסף , נסענו עבורו יותר מ - 100 ק"מ לכל צד, לנו מחוץ לבית, השקענו יום שלם ביום התחרות, כדי... להתחרות במצטבר פחות מ-20 דקות. מבאס, לא מספיק.

אבל .... מתי הפעם הבאה?

מדידת הזמנים בוצעה ע"י חברת מרוצים

אבירם אבן סבן

תמונות מהגלריה

תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.יהודי 21-12-14
כל הכבוד שמתחשבים בשבת יישר כח. צריך לשקול העברה של המירוצים לימי חול שיוצאים גם ימי חופש ככה יהיה נוח כיף ומספיק זמן לכולם
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:25-24.