טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
סופרים לאחור: ראלי דקאר כבר בפתח


   20-11-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

חמישה שבועות לפתיחת החגיגה, הצוותים והנהגים השלימו את הרישום. בתפריט: 414 כלי רכב, יצרניות רעבות לתואר וחגיגה מוטורית

כשנותרו רק עוד שישה שבועות עד לתחילתו של ראלי דקאר, שוחררה סוף סוף רשימת המתחרים אשר יגיעו עם הרכבים המפלצתיים שלהם לדרום אמריקה.

סה"כ יגיעו אל המירוץ 414 כלי רכב, אשר יתחילו את המסע המטורף הזה בבואנוס איירס ארגנטינה בארבעה בינואר ויקוו גם להגיע לקו הסיום, אשר יקרה 14 ימים מאוחר יותר. זוהי הפעם ה-37 שהמירוץ הזה נערך והשביעי בדרום אמריקה.

קטעי המירוץ

המירוץ יחל בבואנוס איירס עד לווילה קרלוס פס, משם לסאן חואן (שם התקיים החודש מירוץ ה-SIXDAYS), דרך צ'ילסיטו, ומשם לקופיאפו. היום השישי יתחיל באנטופגסטה, ויעבור דרך איקיקה.

משם יתפצלו הדרכים לשתיים. המכוניות ימשיכו לאויני, הרכבים הגדולים יעברו דרך של מרתון. האופנועים יקבלו באותו יום הזדמנות למנוחה קלה ותיקונים, וייצאו ביום שלאחר מכן לכיוון איוני, שם מצפה להם נוף עוצר נשימה.

ב-12/1 יחזרו כולם לכיוון איקיקה, משם יעברו לקאלאמה, טרמאס ריו הונדו, רוסאריו ולסיום יקנחו ביום האחרון בנסיעה מרוסאריו לבואנוס איירס.

צילום: enduro21.com

סה"כ מדובר על 9,295 ק"מ עבור האופנועים, 9111 ק"מ עבור עבור המכוניות הרגילות ובעוד שמפלצות ה-TRACK יחצו מרחק של 8159 ק"מ. התחרות תעבור בארגנטינה, צ'ילה ובוליביה. אלוף המירוץ הנוכחי עם KTM הוא מארק קומה. עוד תוכלו למצוא בעשירייה הראשונה את ברדה בורט חואן (ספרד, הונדה), פאין אוליבייר (צרפת, ימאהה), סם סנדרלנד (בריטניה, KTM) ועוד שמות אשר עשו דבר או שניים בחייהם המוטוריים.

במסיבת העיתונאים החגיגית שנערכה אפשר היה לראות את הרוכבים והיצרנים כבר עם "רוח קרב" לקראת המירוץ, כשהם שומרים קרוב לחזה את הקלפים שלהם ואת השיפורים שניסו לעשות במהלך השנה במכוניות ובאופנועים שלהם.

ואי אפשר להאשים אותם. כל כך הרבה יצרניות מכוניות, רוכבים ונהגים רוצים את התואר הנכסף, אבל הם ייאלצו להזיע הרבה מאוד על מנת לקחת אותו ממארק קומה, אלוף השנה שעברה. אפשר להבין שמכל השינויים החדשים שקרו, הדבר שמלחיץ במיוחד את רוב המתחרים היא חזרתה של פג'ו לתחרות בשיא הכוח.


צפו בבנדיקטס ואנגס מרוסיה בוחן את הטויטה היילקס שלו לקראת הראליתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 00:44-24.