טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מהפך: עמותת העבירות מצטרפת להתאחדות העל


   26-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר שדחו את ההצעה בישיבה המשותפת, הוחלט ברוב קולות להתאחד תחת גוף אחד

הרבה מאוד דברים התרחשו מאז הישיבה הקודמת של עמותת העבירות, שהתקיימה במושב גבע ועד הישיבה הנוכחית שהתקיימה במשמר דוד. אל האסיפה הכללית הוזמנו חברי עמותת העבירות וגם אורחים מחברת מסלולים וקרוס קאנטרי. כ-45 אנשים הגיעו לאירוע לעומת 15 בגבע בלבד בישיבה הקודמת.

בישיבה הציגה ועדת הביקורת את הדוח שלה ואת מסקנותיה, וכמו כן הביעו חלק מהחברים דאגה לשקיפות בהחלטות ובמנהל התקין כמו כפילות הגופים המייצגים את העמותה. כמו כן הועלו נקודות מישיבת הפקת הלקחים שהייתה במסלולים והחשובה בהן - מינוי גוף מקצועי שידאג לכל החלק שקשור לבניית וניהול המירוץ טכנית.

האווירה הייתה מעט טעונה מאחר והחברים לא היו מעודכנים במתרחש מאחורי הקלעים וניזונו בעיקר מסוביקטיביות של "מספר הסיפור" או משמועות.

במרכז הישיבה עמדה השאלה האם להצטרף להתאחדות העל. יו"ר הוועד עלה ודיבר על הסיבות להתנגדות הוועד להצטרפות. אחריו עלה מיקי יוחאי והסביר את הדקויות והמשמעויות של ההחלטה וההשלכות שלה. לאחר מכן נערכה הצבעה והוחלט להצטרף להתאחדות העל ברוב קולות.

השאלה השנייה שעלתה לדיון ולהצבעה היתה לא פחות מעניינת ובה נשאלו החברים האם הם מעוניינים לבטל את תוצאות המירוצים שנערכו השנה בגלל הכשלים שנתגלו. יריב קלר ניסח הצעה שמהווה פשרה ומפצה את החברים שינזקו מההחלטה לבטל את תוצאות המירוצים, אך היא נפלה בהצבעה. למרבה האירוניה, דווקא הניזוק העיקרי, דודי ברוך, הביע נכונות לוותר על חלק מהפרס למען הספורטיביות והפייר פליי.

בסופו של דבר הוחלט ע"י חברי העמותה לצאת לעידן חדש שבו אמורים כל ההתאחדויות להתאחד לאחת והרגולטור ינהל את כולם כגוף מקצועי. הגוף אמור לטפל בכל הבירוקרטיה ונציגים שהם לא "מתחרים פעילים" יהוו ועד מנהל שידאג לאינטרסים של הספורטאים. מספר חברים הביעו תקווה שבכך "תופרד הפוליטיקה ונתחיל סוף סוף להתעסק עם המירוצים נטו".תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 18:49-24.