טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי דקאר מציג: השינויים ב-2015


   15-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ימי מנוחה מופרדים בין המכוניות לאופנועים, מסלול נהדר בבואנוס איירס ועוד

עם כל הכבוד לכל האירועים ברחבי העולם (ומי כמוכם יודעים שיש כבוד), המרוץ הקשוח ביותר הוא ללא ספק הראלי דקאר האגדי, שייצא לדרך בחודש ינואר וכבר מתחיל לרקום עור וגידים.

בשנת 2015, רוצה ארגון ה-ASO, שאחראי על יצירת הראלי, לקחת את המרוץ בחזרה למקורות, עם פתיחת שלב מרתון עבור כל הקטגוריות. ההתחלה והסיום של המרוץ יהיו בבואנוס איירס, בירתה של ארגנטינה, אשר אירחה את הראלי ב-2009.

אבל לא הכל יהיה קשור לעבר. ימי המנוחה אומנם יהיו שווים לכולם, אבל הם לא ייערכו באותם הימים. מכוניות ומשאיות ינוחו ב-10 בינואר, בעוד שהאופנועים והטרקטורונים יעשו זאת ב-12 לחודש, מה שמבטיח לנו יותר אקשן. עוד שינוי (מבורך יש לציין) הוא בכך שהאופנועים והרכבים לא ייסעו באותו המסלול. יותר נסיעה עבור כולנו...

דקאר 2015 יקפוץ לביקור גם בבוליביה ובצ'ילה במהלך מסלול מעגלי של 9000 ק"מ שיעבור דרך טרמאס דה ריו ויחזור לבירת ארגנטינה. בניגוד לשנים עברו, גרסת המרתון תכלול את כל המשתתפים, וכמו כן, לא יוכלו הצוותים להיעזר בחבריהם למסע במשך יומיים במהלך הטריפ המטורף הזה וכל הטיפול ברכב ייפול על המתחרים.

רוצים להיזכר? ככה זה נראה בשנה שעברה

רשימת הזוכים בשנה שעברה כללה את נאני רומא (ספרד) בקטגוריית המכוניות, אנדרי קאגינוב (רוסיה) בכלי רכב הכבדים, באופנועים היה זה מארק קומה (ספרד) שחגג את הניצחון ובטרקטרונים היה זה איגנסיו קאסאלה (צ'ילה) שהיה מעל כולם. אנחנו כבר לא יכולים לחכות.

המסלול של הראלי. קל זה לא יהיהתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 02:16-24.