טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוכנים? המונסטר אנרג'י-קאפ יוצא לדרך


   02-10-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

השילוב המטורף בין המוטוקרוס לסופרקרוס האמריקאי יקרה ב-18 באוקטובר

בשנה הרביעית ברציפות, חברת המשקאות מונסטר אנרג'י, שהיא גם נותנת החסות הרשמית של אליפות הסופרקרוס האמריקאית , תקיים את ארוע MONSTER ENERGY CUP.

המרוץ יערך בלאס ווגאס בתאריך ה-18 באוקטובר 2014 כשאת תוואי המסלול תכנן הרוכב הטוב שהיה בהיסטוריה של הספורט הזה, ריקי קרמייקל. הארוע נערך בזמן הפגרה שבין אליפות המוטוקרוס לבין אליפות הסופרקרוס האמריקאית.

התחרות כוללת שלושה מרוצים, עם עשר הקפות בכל מרוץ בהם הרוכבים מתחרים, כאשר רוכב אשר מנצח את כל שלושת המרוצים זוכה בפרס של מיליון דולר.

הרוכבים פותחים את המרוץ השנה בשני מסלולים נפרדים, אשר מצטלבים למסלול מוטוקרוס אחד בסוף ההקפה הראשונה.
ישנו נתיב שנקרא נתיב הג'וקר, אשר מאט את הרוכבים בחמש שניות לעומת הקפה רגילה וכל הרוכבים חייבים לעבור בו לפחות פעם אחת במהלך המרוץ כך שהתזמון כניסה אל נתיב הג'וקר חייב להיות מושלם, אחרת זה יכול לעלות בנצחון של המרוץ. מי ששוכח (ויש מי ששוכח כמו ריאן דאנג'י שנה שעברה) אוטומטית מפסיד את הניצחון גם אם סיים את מקצה המרוץ במקום הראשון.

בשנה שעברה ניצח ג'יימס סטיוארט, כאשר השנה הוא גם אמור להתחרות למרות ההשעיה ממרוצים שקיבל על תוצאות חיוביות בבדיקת סמים (ארוע המונסטר קאפ הוא לא תחרות רשמית של אף ארגון מרוצים כזה או אחר), ומעניין לראות אם הוא יגיע רעב לנצחון ולמליון דולר או שיגיע טרוד ולא מרוכז.

הרוכבים שהולכים להתחרות, כל אחד בקטגוריית הנפח שלו הם:

ג'סטין בארשה, ריאן דאנג'י, ג'יימס סטיוארט , קן רוקזן, צ'אד ריד, דייבי מילספס, איליי טומאק, טריי כנארד, דין ווילסון , אנדרו שורט, ג'סטין ברייטון, ברוק טיקל, בלייק באגת, מרטין דבאלוס, ג'ייק וויימר , מייק אלסי , וויל האן, מרווין מוסקין, ג'רמי מרטין, ג'וש גרנט, ג'סטין היל, זאק בל, ג'ייסון אנדרסון, קול סילי , טיילר בוארס, קייל קונינגהם, קול טומפסון, קייל פיטרס, ג'ואי סבטג'י, ריאן סייפס, ג'סי נלסון , קריסטיאן קרייג וניק וואי.

הולך להיות הרבה אקשן, כמו בכל שנה, וכמובן שייתן מבט לגבי מי מהרוכבים נראה הכי חזק לקראת עונת הסופרקרוס הקרבה ובאה עלינו לטובה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:43-24.