טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
גרמניה מסתערת על ה-SIXDAYS


   05-10-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

לאחר הכישלון בפעם הקודמת, הגרמנים מביאים את התותחים הכבדים

אין ספק שזאת היתה שנה ספורטיבית מצוינת עבור גרמניה, שכללה זכיה במונדיאל בברזיל. אולי היבשת תאיר פנים שוב למדינה, כשהפעם, בתחרות שתיערך בארגנטינה, גרמניה מתכוונת ללכת עד הסוף.

הצוות הגרמני סגר את רשימת המשתתפים מצידו, בתחרות שתיערך בין ה-1 לנובמבר ל-8 בנובמבר, ומתכוונת לסגור שנה מצוינת עבור המדינה.

כדי להבין עד כמה רציניים הגרמנים, כדאי להעיף מבט בנבחרת שלהם, שכוללת בסך הכל 17 רוכבים בקטגוריות שונות. מאז 1981, עוד בזמן שהתחרות נקראה ISDT, שפירושה International Six Days Trials, לא זכו הגרמנים בתואר וינסו לעשות זאת תחת ISDE, השם החדש יחסית - International Six Days of Enduro.

התחרות, שתתקיים כאמור בארגנטינה, מהווה אתגר רציני עבור הנבחרת, אשר באה עם רוכבים מצוינים וצוות ניהולי מרשים. כדי לעשות את זה סוף סוף, היינר שמידט, מנהל הנבחרת, שלח לקטגוריית ISDE את הרוכבים הטובים ביותר שלו: מרקוס קאהר, אדוארד הובנר, דניס שרטר, דריק גורנר, מרקו נויברט וניק אמריך. אף אחד מהם, אגב, לא היה חלק מהנבחרת ב-2013 בסרדיניה, שם הם סיימו במקום ה-15 והפעם הם מביאים את התותחים הכבדים על מנת להשיג תוצאה טובה יותר ב-14 מקומות.

גם בצוות הצעיר יותר ישנם כמה שמות מעניינים, שכוללים את הצוות הבא: דויד פון זיטזוויץ', ברונו ווטשלר, טילמן קראוס, פסקל ספרינגמן קראוזה ופסקל שפרינגמן. פרט לשבעת הרוכבים הבכירים, יתחרו גם שבעה נוספים בקטגוריה המועדונים הקבוצתית.

עוד כתבות:
תצדיעו לאלופה - הכירו את צרפת
תכירו את נבחרת ארה"ב
הטירוף מתחיל: טורניר SIXDAYS יוצא לדרך

הנבחרת הגרמנית. מגיעים עם מטרה לנצחתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 10:42-24.