טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי בלקן: הישג לישראלים, פציעה לווינטר


   22-09-2014, מערכת naZZima   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביום השני סיימו רז היימן והלל סגל סיימו ראשונים סטייג' של 350 ק"מ, רוכב האופנוע נזקק לטיפול ותפרים

הישג מצוין לנהגים הישראלים רז היימן והלל סגל, אחרי שהצליחו לרשום אמש ניצחון מרשים באחד הסטייג'ים הקשים ביותר בראלי בלקן, שמתקיים השבוע.

הצמד הישראלי הצליח לנתב יום עם מזג אוויר נעים ונוח לנהיגה מצוינת, תוך כדי שהם חולפים על פני נופים מקסימים, הצופנים בחובם את הלא נודע לקראת היום השני. השניים תיסכלו את יריביהם, המשיכו בנהיגה המצוינת, וכבונוס, זכו להגיע מוקדם אל נקודת העצירה.

בשעה 9:00 בבוקר התייצבו השניים בנקודת ההזנקה, וקיבלו לאחר חצי שעה אישור לצאת לדרך. חמש שעות וחצי, השניים כבר דיווחו לחברי המשלחת על סיום החלק, שכללו שני סטייג'ים של 350 ק"מ סה"כ.

הלל סיכם ואמר לחברי המשלחת: "הלך יופיץ זה היה יום קשה במיוחד ומסוכן, גם בניווט וגם בנהיגה. הניווט היה קשה בשל שבילים רבים עם המון פניות והתפצלויות והן מבחינת הנהיגה שהיתה קשה מאוד ומסוכנת בגלל קטעים רבים של מהירויות גבוהות שבחלקן הגיעו קרוב ל- 150 קמ"ש, ובגלל קוליסים עמוקים שהיום פעורים לאורכם של השבילים".

השניים לא בזבזו את הזמן, ולאחר מנוחה קצרה, סיימו את התדרוך היומי וגם את ענייני המנהלה, חלק בלתי נפרד מהתחרות הזאת.

הדאגה העיקרית של המשלחת היתה לרוכב האופנוע, דורון וינטר, אשר נפצע במהלך הנסיעה, לאחר שעלה על סלע מרובה בעשבייה, שגרם לו לשבר בשתיים מאצבעות ידו השמאלית ועוד מספר תפרים המעטרים את מרפקו. כעת הוא צפוי להגיע ולסייע במנהלה. גם לגל וקיד היה יום מוצלח, והם סיימו במקום השני, 5 דקות אחרי רז והלל.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 04:10-24.