טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
טרקטורונים זוגות – הסבב השלישי


   01-06-2008, ערן שלמה   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

המירוץ האחרון בליגת החורף לזוגות טרקטורונים נפתח בקול תרועה גדול, היה סוחף ומותח לכל אורך הדרך והסתיים בצורה מבישה. הגמר שלא נגמר.

כ- 10 דקות אחרי שנגמר זמן המירוץ, בצד אחד של הפיץ חגיגות גדולות, מצידו השני אווירה קודרת משהו, כל העיניים נשואות למזכירות, שם עומדים אוראל בוסקילה, מנהל ושופט המירוץ, דני אוחנה, יו"ר העמותה, וחיים אוחנה, שהתחמק מאישפוז בבית החולים בזמן הנכון, בפני סוגייה קשה שטרם עמדה במבחן במסגרת הליגה. ההחלטה שתתקבל היא זו שתקבע את גורל המירוץ והליגה בקטגוריה הבכירה. יאמר לזכות אנשי המזכירות שהם קיבלו על עצמם את ההחלטה האלגנטית ביותר, ולדעתנו הנכונה ביותר, האומרת כי "הוחלט שלא להחליט, כרגע." הדברים צריכים להבחן לעומק והכרוז קרא לצופים לטקס הענקת הגביעים לקטגוריית המתחילים וקטגורייה B. נחזור לסוגייה בהמשך.

כמה דקות של ההצגה המוכרת; מנצחי המתחילים עולים לפודיום, מקבלים גביעים, מחיאות כפיים, חיוכים למצלמה ושלום על ישראל. לא כך הדבר כאשר קוראים לטל חביב ורועי דרעי לעלות למדרגה השנייה בפודיום. הזוג, שקיבל הודעה מראש כי הופחתו לו 30 שניות בשל נסיעה מהירה בפיץ ובעקבות כך ירד למקום השני, בחרו להלין על ההחלטה שלא בדרך המקובלת ופתחו בצעקות. בתוך שניות ספורות האווירה הפסטורלית התהפכה על פיה וחזינו במחזה מביש שאין לו מקום בספורט שלנו. צעקות, דחיפות ואיומים גדשו את הרחבה, הגביעים נשברו, מדרגות הפודיום נבעטו, והטקס פוצץ בלשון המעטה.

ובמעבר חד ברשותם, נחזור כמה שעות אחורה בכדי לשתף אתכם בחוייה האיכותית יותר מאותו היום, אחרי הכל היה לנו גם מירוץ משובח וחגיגה צבעונית כמיטב המסורת של הליגה. הסבב השלישי נשא עימו אווירה של משחק גמר גורלי, מתן ניר וגל בן עמי ניצחו בסבב הראשון, אליקו אוחנה וטל בורוכוב ניצחו בסבב השני, מי יהיה האלוף? מי שינצח במירוץ הזה.
עקב עומס החום הצפוי נדחה המירוץ בשעתיים, כ- 15 זוגות רוכבים, המספר הנמוך עד כה בליגה הנוכחית, התייצבו על קו הזינוק הנכנס למשפך חד ואימתני.

"תנחשו מה קורה כשמדובר בשבעה שמנסים להשחיל את עצמם בו זמנית? נכון, כאוס שלם. טרקטורונים הפוכים ורוכבים תלויים בין שמים וארץ"

קטגוריה A
אליקו אוחנה מגיע חם מאוד ומטרה אחת בעיניו, הוא רוצה את תואר האליפות! וכאחד שכזה הוא פותח מבערים וניתז ראשון מהקפיצה הניצבת לפניו. אחריו מתן ניר, כשהוא רוכב על גבי האוטלו היחידי בקטגוריה, יניב אבשלום ואדם לסרי סוגרים את הרשימה, השלושה אגב רוכבים על גבי DS450. כעבור שתי הקפות, אוחנה פותח פער כשהמתניר נכנס להחלפה עם גל בן עמי, הפער הזה גדל מהקפה להקפה בשלוש עד חמש שניות וממשיך להתרחב גם כשטל בורוכב מקבל את הסרט ונכנס לתמונה. אבשלום יחד עם מתן אליהו תוקעים יתד חזק במקום השלישי ולסרי עם דורון אוחיון, הרוכב על YFZ450, הרחק מאחור. הפער בין אוחנה - בורוכוב למתניר – בן עמי נפתח עד כדי שנספר בדקות ולא בשניות. השניים מרגישים בבית ונותנים את הצגת הרכיבה של חייהם. המתניר בשלב מסויים נכנס לפיטס ובחילוף הבא יצא מהפיטס על גבי ה KTM של בן זוגו. בעוד המתניר רוכב חזק ולוחץ את הכלי עד תום, זה החל לעלות ענן עשן, שלא היה מבייש את הטייסת האקרובטית של חיל האויר כשהם פותחים סילון. הספדים על הצמד ניר-בן עמי ועל מנועו של הכלי היוקרתי החלו להשמע בקרב הקהל, אך בטרם תכנסו לפאניקה, העניין הסתכם במכסה מיכל השמן שלא הודק כהלכה לפני המירוץ. המיסוך הלבן אינו אלא חוסר תשומת לב קליל באחזקה, למנוע שלום.

בעוד ההספדים באוויר, המתניר מגיע לאזור הפיטס, כשכולם בטוחים שהוא יכנס לחילוף, הוא לוקח החלטה אמיצה וממשיך לתת בגז. מה שהוא יודע ואחרים לא, זה שטל בורוכוב נתקע במעמקי היער והחל לרוץ על מנת להעביר את הסרט. איזה אקשן! הדרמה בעיצומה, עד אותו הרגע הפער היה כשתי דקות ולמעשה בורוכב – אוחנה ישבו על זבנם של המתניר – בן עמי, כמאיימים לעבור אותם בהקפה שלמה. האם המתניר יצליח לעשות את הבלתי אפשרי? הוא נכנס לפיטס ועלה על האוטלו שלו מחדש. תוך כדי שהוא נותן את המקסימום בכדי לצמצם את הפער. בורוכוב כבר הגיע לנקודת ההחלפה ומסר את הסרט.

תם זמן המירוץ, אוחנה מגיע לקו הסיום כשהוא יודע שהוא מוביל בפער מספיק בטוח על המתניר גם לאחר הדרמה מסמררת השיער, ונותן למנתק ההצתה להגביל את תרועת הניצחון שלו. אם כן, על הנייר היבש, אוחנה – בורוכוב הגיעו לקו הסיום לפני המתניר – בן עמי. אבל יש שופט חדש וקשוח, אוראל בוסקילה שמו, שזה עתה נמצא בעיצומה של כתיבת התקנון המחודש של העמותה. סוגיה ניצבה בפני ההנהלה, כשבורוכב יצא לריצה הוא לא עבר דרך המרשל המנקב. איחוד המוחות קדח וחשב, בדק ובחן ובסופו של דבר החליט כאמור בפתיחת הכתבה, לדחות את ההחלטה מאחר ומדובר בתקדים בספורט המוטורי של ארצינו הקטנטונת.

עומרי שהינו, מנצח ואלוף קטגורית המתחילים

קטגוריה B
ארבע זוגות ניצבו על קו הזינוק, טל חביב פותח ראשון וצמוד אליו זכי טורי, דני עידן שלישי ושי אליהו רביעי. כבר אחרי הקפה אחת חביב מוביל בבטחה כשהוא עוקף כבר את לסרי מקטגוריה A. הקפה אחת אחרי טורי ידבק לחביב. דני עידן שלישי שומר על מיקומו עד להחלפה עם אחיו, דורון. אליהו ואוחיון מהר מאוד מבינים שהם הולכים לקחת את המקום השלישי, כפי שעשו בשני המירוצים הקודמים. במהלך ההקפה השלישית, טל חביב מוצא עצמו עומד והטרקטורון מסרב להגיב, הוא יורד מהכלי ופותח בריצה בכדי להעביר את הסרט ולהכניס את בן זוגו, רועי דרעי. השניים מאבדים זמן יקר בעוד שטורי מצידו מחליף עם בן זוגו שרון בן שיטרית, הזוג אגב, רוכב על גבי שני טרקטורוני הונדה TRX450, ואי אפשר שלא להתפעל מהכלי של בן שיטרית, מדוגם מיני טובין מכף הצמיג ועד לקצה הגריפ שבכידון. המלחמה ניכרת על המסלול. חביב, שסוחב פציעה, מצליח לזכות שוב בהובלה. טורי – בן שיטרית לא מוותרים למרות רצף אירועים שעובר אליהם, הטרקטורונים מדוממים מנוע מספר פעמים, בן שיטרית מבצע עקיפה שלא כדין ונעצר ע"י אוחנה ביציאה מההקפה למשך כ - 15 שניות ובנוסף בתום המירוץ קיבלו השניים קנס של 30 שניות. בשל טעות של אחד מאנשי הצוות של השניים, בני הזוג היו בטוחים שהם מובילים את הקטגוריה בהקפה שלמה כשלמעשה הם נמצאים במקום השני.
המירוץ מסתיים בפער של כעשר שניות לערך. בוסקילה, שפנקסו היה פתוח כל זמן המירוץ, רשם נסיעה מהירה בפיץ של דרעי וקבע קנס של שלושים שניות שגרם לשניים לאבד את המקום הראשון. מה שלא משפיע על העובדה כי האליפות בכיסם.

טל מטר, מנצח ואלוף קטגורית מתחילים

קטגורית מתחילים
מזה מספר חודשים שבן צ'רניחובסקי, המרשל המנקב במירוץ וחבר בועדת כתיבת התקנון, מסקר כאן בנזימה את ליגת ה - GNCC ומביא לנו את ניחוחות המירוצים מחו"ל.
התמונות שאנו מקבלים משם, תמיד מעוררות קנאה והתפעלות מריבוי האקשן שיש שם כבר בזינוק. בהתחשב בכמויות הרוכבים בו זמנית, התהפכויות זה הגיוני ואף צפוי. בקטגוריית המתחילים שלנו עמדו שבעה זוגות על פי משפך הכניסה למסלול, המשפך נבנה בצורה שיכולה להכיל ארבעה עד חמישה רוכבים בהגזמה, ותנחשו מה קורה כשמדובר בשבעה שמנסים להשחיל את עצמם בו זמנית? נכון, כאוס שלם. טרקטורונים הפוכים ורוכבים תלויים בין שמים וארץ. בתור צלם אני יודע שאין כמו תמונות אקשן, אבל בתור בר דעת זה רק ספורט ובנס לא נרשמו פגיעות אכזריות. מדומם מנוע (קיל סוויץ') יכל למנוע את התקדמות הכלי שסיכן את הקהל.
דקל בוארון פתח ראשון, טל מטר אחריו וניל פלד שלישי. סער יצחקי פוגע בגלגל של טל מטר ומתהפך לא לפני שהוא יוצר תגובת שרשרת המעכבת רבים בערבוביה ושולחת את כפיר בז'רנו אל הרצפה מחוץ למסלול. עד מהרה כולם מתאפסים על עצמם וחוזרים למסלול. עומרי שהינו וטל מטר כובשים את המקום הראשון ומבטיחים לעצמם את תואר האליפות. במקום השני מגיע סער יצחקי ומאור מלול שלמרות הפתיחה הגרועה הצליחו להפגין יכולת רכיבה מרשימה. ניל פלד יחד עם ניסים בוסקילה נתנו הצגה וחתמו את הפודיום.

שרון בן שיטרית, מנצח קטגוריה B

אירועי ליגת החורף היו נחשבים להצלחה גדולה אלמלא הכתם המחפיר שהביא לפטירתו של המפעל. התנהגותם של חביב ודרעי בסיום לא מקובלת ואנו מגנים אותה על הסף. אין נסיבות מקלות לגופו של עניין, ובדיעבד השניים פיצצו לעצמם את האליפות שכבר זכו בה. הדברים כואבים שבעתיים כאשר אנו שמים לנגד עינינו את העבודה כי משפחת אוחנה פתחה את דלת המציאות וביקשה לשתף את כל מי שרק יבחר להצטרף להנהלה ולארגון.
כשהדברים החלו לנוע לכיוון החיובי, בדגש גדול על העונה הבאה, התפוצצה לה פקעת עצבים טעונה שאין מקומה בבית ספרנו.

זכי טורי, מנצח קטגוריה B
תמונות מהגלריה

תגובות לכתבה
1.אריאל בצלאל 01-06-08
השקעה גדולה הייתה שם
מזל טוב לכל המנצחים ערן תודה רבהה
2.הנסיך נתן בראש 01-06-08
לא KTM ולא סיפורים
הנסיך הצהוב הקטן והחמוד נתן בראש כמו שצריך!
3.ספרייט 01-06-08

רגע עוד לא החליטו מי זכה ?
חח אז איך כבר אמרו שאליקו ניצח ?

טל ורועי יצאו ערסים !!
4.בן צ'רניחובסקי 01-06-08
אחלה תמונות
5.דן צ. 01-06-08
כואב שכך זה נגמר
ליבי עם טל חביב ורועי דרעי שנאלצו לרדת לכזה שפל בגלל ההתנהלות הלקויה והמתמשכת בליגה הזו
6.חומר למחשבה 01-06-08
אי אפשר להעניש בזמנים לאחר סיום המירוץ, ניתן לעקב את הרוכב בפיץ למשך חצי דקה ואז הוא יבין שעשה עבירה וגם תינתן לו האפשרות לתקן.
אם טל חביב היה יודע שיש לו עונש של חצי דקה הוא היה פותח פער של 2 דקות בלי להתאמץ הרבה.
7.דן מנו 01-06-08
לדן (5) - עם כל הכבוד לטל ולרועי, אולי תסביר לי אתה על מה בעצם הייתה המהומה?
על מה הם צעקו ועל מה רועי הרים ידיים?
אני מכיר את טל חביב ויודע שהוא לא כזה אבל גם לא מצליח להבין את פיצוץ הזה ועל מהו
8.זוהר ארגוב 01-06-08
מי זה הליצן ששם פה חומר למחשבה?
לך תעשן משהו ואז תבין מה זה חומר...
עם טל היה יכול לעשות פער של 2 דקות אז למי הוא מחכה?

9.ברר 01-06-08
נענע אחלה סיקור ניראה שהיה מאד מעניין בתחרות הזאת..
אבל אלימות לא תתקבל..
10.נזימה??? 01-06-08
נזימה תתביישו לכם!

"התנהגותם של חביב ודרעי בסיום לא מקובלת ואנו מגנים אותה על הסף"

ככה אתם מגבים את הרוכב שלכם? במקום לגנות את מי שאחראי לכל המחדלים שהיו שם אתמול אתם מגנים אותו?
אני לא אומר שההתנהגות שלהם מוצדקת אבל אני מבין גם אותם שהתסכול עלה להם לראש ומה לעשות יש מעידות לפעמים ובמקרה שלהם הם צודקים בטענות שלהם, אולי בזכותם יזוזו קצת עניינים בענף הזה שנפל קורבן בידי אנשים לא מקצועיים.

אז נזימה תסתכלו על התמונה המלאה ותבינו!


11.נדב צגהון (nadavs34) 01-06-08
רז גל יצאו רע מכול התחרות הזאת
עדיף להפסיד בכבוד מאשר לנצח במרמה.
12.לזוהר ארגוב 01-06-08
לך תשיר שירים... מה לך ולמירוצים?!
2 דקות פער משיגים עם הרבה זיעה, אם לא יודעים שצריכים אותם אז לא מתאמצים.
13.אסף ארצי 01-06-08
בשמי ובשם כל אתר נזימה, אנו מגנים כל מעשה תוקפנות של רוכבים שאמורים ומהווים מודל לחיקוי. גינינו את שלום אוחיון שנהג בביריונות ואנו נגנה ונוקיע את הנורמות הפסולות הללו ולא ממש משנה מיהו הרוכב. אין מקום להתנהגות שכזו ובטח לא ממי שנחשב לאחד הרוכבים המבטיחים בשנים הקרובות. אין ספק שמבנה הליגה ומקבלי ההחלטות חייב להשתנות בכדי להמשיך את מסורת המירוצים שהפכה למקצועית ברמה שלא תבייש ליגות בחו"ל. ההתנהלות של הליגה חייבת לעבור לידיים מקצועיות יותר.

טל אחי, למרות הכל, תישאר תמיד מס' 1 בשבילנו ואני בטוח שאתה מצטער על שאירע.

כל הכבוד לשרון וזכי שרכבו בצורה מופתית והיוו איום בכל מהלך המירוץ. כבוד גדול!!!
14.לנדב צגהון 01-06-08
תקשיב לי ילד
אתה לא נכחת במירוץ אז אל תברבר
אם הייתה שם מרמה אז היא היית בצד השני, מי שצריך להתבייש יודע את זה כבר
מה שבטוח זה שזה לא רזגל

ומה שהכי בטוח זה שה DS450 נתן שם את המופע של החיים שלו

הגלריה של ערן שלמה מהממת! תודה לך תותח

ימותו הקנאים, ציפי ליבני לראשות הממשלה...
15.ברק אקריש 01-06-08
פשש שרון זאכי תותחים!! כל הכבוד ..
עומרי שיהנו וטל מטר כל הכבוד
16.יקי אלמקייס 01-06-08
ל-10, אתה לא חושב שאתה מגזים?
מה בדיוק היו הטענות של האנשים כאן?
מערכת נזימה אמרה לפני חודש שהיא נכנסת ולוקחת עניינים לידים וחשבתי שבגלל זה גם מינו את בוסקילה להיות השופט ואת איל המנהל למזניק בפעם הקודמת.
וכן, גם בנזימה לא מוכנים לקבל אלימות כאמצעי תקשורת.

תמונות סוף הדרך!
17.אוהד בכר 01-06-08
לא נכחתי ואני שמח שלא בזבזתי שבת שכזו על באלגן שכזה !
חבל פשוט חבל ! , שוב לא הייתי שם ולמרות כל הפרטים שקיבלתי בשידור חי אני לא רוצה בכלל להגיב ,,, לא משנה מי היה , מה היה אלימות לא תתקבל !! בזיון !

דבר חשוב מאד שאי אפשר להתעלם ממנו הוא ערן שלמה שהציג גלריה של אלוף עולם ! במקום הנכון ועם היד על ההדק שימו לב לבחור שפשוט נדרס בהילוך איטי על ידי הפרדטור הלבן .... ערן אם יש תחרות צילום לתמונות מהסוג הזה את הגביע כבר לקחת !!!

אנו גאים להיות בחברת צלם מוכשר שכזה ! עלה והצלח ..
18.יוסי חגא'ג 01-06-08
גלריה פצצה ערן,תמונות אליפות ממש.
לגבי מה שקרה אין מה לדבר וכבר הכל נאמר ובאמת חבל שזה קרה ככה כי הם אלופים מובכים עכשיו.
19.ויקה 01-06-08
הכל קומבינות טל חביב הוא ההצלחה וזה לא סוד. כולם מקנאים בכוח שלו ובמיומנות שלו. טל חביב אלוף עולם.
20.משה 01-06-08
טל חביב אלוף עולם. מה אתה צריך תחרויות ארציות... תתקדם לחו"ל . בישראל הכל מחור.
21.מושון 01-06-08
טל חביב יצא גבר. מחזיקים ממנו.
22.raz525cc 01-06-08
לא פעם ולא פעמיים נתקלנו בהתנהלות הלקויה של המנהלים המשוחדים ,צריך לשים לזה סוף,ולשריין לליגה הזאת שופט נטרלי,ולא אחד שדואג לכיס שלו.
23.עפר כוכבא 01-06-08
לכל המגיבים שלום. אני הייתי שייך וכבר הרבה זמן שאני לא שייך אבל דבר אחד אני יכול לומר לכם. אתם לא יכולים לומר ליגת טרקטורונים ולא להבין שהיא לא הייתה קיימת ללא דני אוחנה.אז איך משהו יכול לומר משפט "צריך להעביר את הליגה היפה הזו לידיים מקצועיות" אם היא טובה ויפה אז מישהו יצר את זה לא?! אתם יורקים לבאר שאתם שותים ממנה.
24. לכולם 01-06-08
פששש איזה קבוצה יש ל can am
25.odeser 01-06-08
או עוד פעם אתה!!! (RAZ525CC)
אז איך אתה מסביר את זה שמתן ניר ניצח 4 אליפויות ?!?!
אתה אומר אז שהוא קיבל את הניצחון בשוחד!!!. (תדע להפסיד בכבוד)
מזל טוב למנצחים!!!
וגם אם השופטים טעו זה לא אומר שהם מושחתים.!!!
26.מאיר 01-06-08
הגנטים של ב ds x ניראים חזקקקים
27.? 01-06-08
למה יש שם dvx זה כבר כלי חלש לאומת הטרקטורנים שיש היום בקטגוריות
28.טליק 01-06-08
עפר כוכבא? אל תינסה ליהיות תמים!!! ראשית כול הכבוד לאוחנה שהקים את הליגה. מעניין למה? חוץ מיזה הוא יו"ר העמותה, מי בחר בו? למה הבנים שלו מיסמנים את המסלול מיתאמנים בו ולא נותנים לאף מיתחרה להיתאמן ? זו תחרות זו? מיקצועית?? הוא המפיק הבן מינהל מירוץ הבת מרשלית הבן הקטן עוד מרשל והבן האחרון מיתחרה לא ניראה לך מוזר???
אף אחד מהמיתחרים לא יודע ולא קובע כלום רק בן אדם אחד, ניראה לך היגיוני? מזל שהספונסר שלי לא נתן לי להיתחרות ושלא באתי למירוץ בושה לכל מי שהיה שם לא הפסדתי כלום ליהפך הירווחתי כבוד.
29.יפה יפה 01-06-08
ניראה מסלול חזק
30.תגידו מה שתגידו 01-06-08
תגידו מה שתגידו אליקו לקח את מתן ניר אם האווטלו שלו ואם הקי טי אם שלו אמרתם שמתן ניר הוא ה נהג ו אמרתם שהקי טי אם הוא הכלי ראיתם איך אליקו אוחנה אחד ודי אס אחד פרפרו לכולכם ולמתו ניר והקי טי אם שלו בפניםםם

איך על ds450
זה הכלי מתי תבינו לא אווטלו ובטח שלא ktm ב 90אלף
31.אוראל בוסקילה לרז 525 01-06-08
רז אני עושה את זה בהתנדבות מלאה על איזה כסף אתה מדבר? לאיזה כיס אני דואג?

אל תדבר על דברים שאתה לא יודע

חברים אני בתחילת המירוץ מוניתי לשופט המירוץ וכך הייתי, לאחר ההזנקה דני אוחנה נפצע והחליט שאני גם מנהל המירוץ כל החלטה שנילקחה במירוץ הזה נלקחה על ידיי ועל אחריותי המלאה
זה למה לא היה פודיום לקטגוריה A מסיבות ועונשים כאילה ואחרים
וטל חביב איבד את המקום שלו בגלל שממני הוא קיבל עונש

אז לא לצאת בהצהרות לפני שראיתם את התמונה השלמה
32.לטליק בתגובה מס 28 01-06-08
איפה אתה היית חכמולוג כשהתחננו למרשלים וחיפשו עזרה בסימון המסלול?!...אם לא דני, הליגה הזו לא היתה קיימת!!!
פעם הבאה אל תתבכיין ותבוא לשפות ולהיות חלק מהמירוץ ונראה אותך עומד באבק הנוראי עם מחורר ביד שלוש שעות בשמש ואז תגיד "משוחדים"...
ורז 525CC...נשבר הזיין ממך, תעוף כבר מנזימה, אף אחד לא רוצה אותך או דעתך פה!
33.אסף ארצי לRAZ525CC 01-06-08
לו ידעת כמה כסף הוציא דני מכיסו בכדי לכסות את האירועים הללו...

ובלי כל קשר, מאה פעם אמרתי, אליקו לא יקבל את ההערכה המגיעה לכשרונו, אלמלא מעורבות אישית של משפחתו במירוצים...
34.שורה תחתונה 02-06-08

1. אליקו קישרון גדול.
2. ההנהלה חייבת להתחלף.
3. מתן יותר טוב! , מה לעשות , אולי זה בגלל הוותק....
4. הכל עובר ונשכח , יאללה תנו גז ותהנו מהתמונות של ערן התותח
35.זאביק יוגב 02-06-08
על מה כולם מקשקשים כאן? בתור קורא קבוע של האתר
אני מקווה שטל מבין שמה שהוא עשה זה מעשה בריוני שאין עליו סליחות.
אין נסיבות מקלות וזהו.
אני מקווה מאוד שמערכת האתר תמצא לנכון להשאיר את טל כי כולנו נהנים ממנו.
36.די אס 450 02-06-08
אליקו הוא המלך החדש!!!
מתן ניר יתחיל לראות הרבה שילדת זנב של די אס 450...
קולולולולולולו
37.טל בוחניק 02-06-08
מזל טוב לזוכים המאושרים...
ערן אתה התותח האמיתי תודה על התמונות האכותיות האלה(זה לא אמור להיות מובן מאליו).
מי שיודע כמה זוגות היום בכל קטגוריה שירשום בבקשה.
שבוע טוב.
38.טל צודק 02-06-08
שרון וזכי קיבלו עונשים מצטברים של 45 שניות
אם הפער נסגר על 10 שניות כמו שנכתב, אז עדיין טל ורועי היו צריכים לזכות.

39.תומר 02-06-08
אויש מסכן איזה נפילה !
40.אסף 02-06-08
נו מי נצח אבל בתחרות של יום שבת ?!
41.שחק מלכה 02-06-08
אחלה trx של מי הימאהה?
42.לחמניה 02-06-08
חבורה של חובבנים פה כולכם....

פולריס באו עם תירוצים מוכנים מהבית
וכשהם הבינו שלא אוחנה אחראיים על השיפוט הם לא ידעו איך לבלוע את זה
43.טל צודק + 02-06-08
העמותה שכחה להעשניש את שרון וזכי ולכן לא ירד להם חצי דקה
בושה וחרפה אם הם היו קצת יותר מאורגנים כל הארוע המביך הזה לא היה קורה!!!
44.בים בם בום 02-06-08
מי שמעורב בדבר יודע טוב מאוד שאין קשר בין ההיתפרצות לבין מה שקרה

טעויות קורות בכל ספורט אין מה לעשות

45.שרון בן שיטרית 02-06-08
ל 44 (טל צודק +) למה אתה חושב ששכחו להעניש אותנו
דווקא שכחו להזכיר את זה בהתחלה , אבל ערן שם לב לשינה (קבל ח"ח) :)
אוראל הוריד בסוף חצי דקה
ואני עצרתי באמצע התחרות לכ15 שניות כשעברו אותי
מקווה שלא הרסתי לך את !!!!אולי הבעיה בדבר אחר ????
תודיע לי 0526610106
46.מספיק כבר... 02-06-08
אני הייתי במזכירות כשאוראל הודיע לג'ינג'י ששרון קיבל 30 שניות ורק אחרי חצי שעה רועי קיבל גם קנס...אבל הג'ינג'י לא רשם את החצי דקה של שרון.
47.אור דוד 02-06-08
כל הכבוד ל DS 450 נתן בראש למתחרים..
והייתי במרוץ והיה באו פצצות אבל מרוץ טוב היה
48.שרון בן שיטרית 02-06-08
מסתבר בסוף שלא נרשם...... הראויים קיבלו את הכבוד והמעמד הראוי להם
אני וזכי מברכים מי שהזיע יותר קיבל את המגיע לו
ויאללה חלקו לנו את הגביעים
49.צופה מהצד 02-06-08
אנשים מגעילים כפויי טובה הבן אדם נפצע בשבילכם כמעט שנהרג ויש לכם מה להגיד חוליגנים לא מגיע לכם ליגה חוץ מזה שאליקו תותחחחחחח
50.אוראל בוסקילה 02-06-08
שמעו חיכתי וחיכתי לתגובות
וזה מגעיל אותי
אני עם הייתי במקום דני אוחנה הייתי זורק הכל
ואז היה נחמד לראות מי יהיה זה שילך ויעשה את כל העבודה השחורה בשביל שלכם יהיה תחרות מסודרת ומאורגנת בשבת
הבן אדם אבא למשפחה יום שישי בערב עד אחרי כניסת השבת מסמן את המסלול
מגיע שבת על הבוקר בשבת לארגן הכל....מגייס את כל המשפחה שלו בשביל זה
לא לשכוח שזה בן אדם בגיל של האבות שלנו שעבר לא מיזמן ניתוח קשה בגב
עובד פיזית עדיין אחרי הכל
וזה התודה שלכם

גועל נפש סלחו לי אבל ככה אני רואה את זה
לא בגדול על התחרות הזאת אלא גם בכללי על כל הליגה

המשך ערב טוב שיהיה
51.חבר של הצופה מהצד.. 02-06-08
צופה, אני לא מבין מה הבעיה שלך..אין פה(למיטב היכרותי לפחות..)פסיכיאטרים באתר..לך תיבדק!!!

מי דיבר עליו בכלל..כל הביקורת מופנית כלפי ההתנהגות של טל חביב ודרעי וקצת על חוסר הריכוז והתמימות של מנהל המירוץ.

ואכן, אליקו תותח..(מה הקשר?)
52.אוראל בוסקילה המשך 02-06-08
דרך אגב אני שומע הרבה על כאילה שרוצים מהפכה

איפה הייתם כשב2 תחרויות האחרונות אנחנו מבקשים מיתנדבים שיבואו ויעזרו ...אז לא ידעתם לקום ולצעוד קדימה
עכשיו אתם כן יודעים ?

53.חבל.. 02-06-08
די תירגעו כולם מטומטמים, KTM POLARIS CAN AM כולם בסךהכל טרקטרונים טובים עם רוכבים מצוינים .
על מנת שיהיה לכולנו טוב יותר עם הליגה ועם הספורט הזה שכולנו אוהבים , יש צורך בארגון ליגה מקצועי ונייטרלי של ממש .
כבוד כבוד למר אוחנה שהקים ודוחף את הליגה , כבוד למתן שפרץ את הספורט לתמיכה מצד היבואנים , כבוד לקהל ולתומכים .
עכשיו כולם צריכים להתאחד וללמוד מהמקרה ולדרוש מהיבואנים הגדולים שיממנו את המרוצים כולל שופטים בשכר ומרשלים בשכר וליגה מאורגנת עם איגוד ובקרה ותקנון .
אם היבואנים לא יתאגדו וירימו ליגה מקצועית אזי אין זיבה שמחר אני אתחרה בשכני ואכריז על עצמי כאלוף הארץ ..
העסק חייב להיות רציני ומתוקצב .
ולא לשכוח , פשרה היא דרכו של הרמב"ם .
54.עמרם 02-06-08
צודק , הלוואי וייקחו את זה
55.חברים יקרים!!!! 03-06-08
היום הוכרז בעמותת הטרקטורונים שלאחר בדיקה חוזרת רועי דרעי וטל חביב הם המנצחים בקטגוריה B אבל למרות זאת הם מגנים בתוקף את האלימות של הרוכבים..

עכשיו שמישהו יגיד לי איזה אלימות??? טל עמד בצד וצעק לכל עבר ראינו,החברים שלו הרחיקו אותו על מנת שלא יקבל פסילה ראינו, אני לא ראית שמישהו קיבל אגרוף,סטירה,בעיטה, יש לי בבית סירטון של כל המיקרה ולא ראיתי את טל חביב מרביץ למישהו.
ניסיתי להסיג את תגובתו לעניין אבל נאמר לי שתצא הודעה מסודרת.
56.אוראל בוסקילה 03-06-08
שמע סוף סוף אני מסכים עם מישהוא עכשיו תראה מה שדני עשה בזמן האחרון זה בדיוק מה שאתה מדבר דני נתן ל5 אנשים ניטרלים להקים וועדה לכ.וב את התקנון של העמותה וכל מה שמסביב אתה יכול לראות את הוועדה הזאת בסופו של דבר כרשות המחוקקת וועדה שמורכבת מחמישה אנשים שבענף כל אחד ממקום אחר אני אליקו מתניר ערן שלמה שרון בן שטרית ובן צרנחובסקי אנחנו מחליטים את העונשים את החוקים את התקנות התנאים וכל היוצא בזה דני מתפקד כיושב ראש בלבד ולא כנהל מירוצים או שופט כך שבתחרות האחרונה הוא בעצם לא החליט יותר מידי אני הכל על הראש שלי יש אנשים שיבואו ויגידו שאני ל אוביקטיבי ואני מסכים עם זה במקום כל שהוא אבל אני חושב אחרת כי כל בן אדם בענף קשור למישהוא בענף כך שזה מעגל שלא יגמר נקווה שהזמן יעשה את שלו ויתנו לנו להני פירותת מהעבודה הקשה שאנחנו עושים ואז יוכלו להחליט מה הלאה
57.ל 55 03-06-08
אחרי שעשו עוול אחד גדול לשני רוכבים תותחים נזכרו אחרי יומים שכל אתר בארץ צולב אותם בלי הפסקה למרות שגם אני לא ראיתי אלימות פיזית אבל היה קצת אלימות מילולית שנאמרה מתוך סערת רגשות.
כולי תקווה שמקרה כזה לא יחזור על עצמו בעתיד אבל מה שווה הגביע הזה לעזאזל אחרי שהרסו לרוכב את הקרירה בגלל טעות איומה של חברי העמותה.
58.57 אתה מלך מלך מלך 03-06-08
לא רוצים את הגביע שלהם ולא רוצים את האליפות שלהם
טל ורועי אתם תותחים צריך לרשום אותכם בספרי ההיסטוריה על השינוי שעשיתם לכל הרוכבים במדינה (וגם לפחדנים והצבעים שכאילו מגנים אותכם ובכל זאת מחאו כפיים בלי שאף אחד יראה אותם) שחררו אותכם מעבדות לחרות יאללה צאו לחגוג
59.אוראל בוסקילה 03-06-08
אויי וא אוויי לענף שאנחנו מיתעסקים בו שמעו אני קורא פה דברים ואין לכם מוסג מה קורה בכלל אתם מנותקים לגמרי מהמציאות אתם כותבים דברים בלי לדעת מה קורה בכלל זה עצוב מאוד וכולנו נישא בתוצאות על השטוית האיילה מישהוא כתב פה מעבדות לחירות אני רוצה לדעת מי בדיוק שיעיבד את רועי דרעי לקטול את כל קטגוריית מתחילים או את טל חביב שעשה מקטגוריה b בית ספר לבנות על מה אתם מדברים בכלל מישהוא יודע מה קורה פה בכלל מה אתם מזיינים תמוח אתם נילחמים מלחמה שאתם לא קשורים אליה בכלל אז על מה צעקות על מה בכי ומרירות ? על פעם אחת והפעם הראשונה שרוכב קיבל במדינה הזאת עונש בפועל וב המגיבים פה לא מכירים את התמונה המלאה בכלל וזה נורא עצוב אני רק מקווה שכל זה יגמר על הצד הטוב ביותר בסוף
60.אסף ארצי 03-06-08
אוראל אחי, אנחנו תומכים בך ב100% גם אם טעית...

מגבים, תומכים ואוהבים...אתה אדם יקר משכמך ומעלה ואין הרבה אנשים שתורמים מזמנם ומחייהם בכדי שלאחרים יהיה כיף וטוב..אתה אדם מיוחד!

כל החלטה שתתקבל, בטוחני כי נעשתה משיקולים מקצועיים גרידא!

המשך כך יש לך גיבוי מלא!
61.בן צ'רניחובסקי 03-06-08
ל-58 מה אתה מפגר???????????
אז כל אחד שיש בעיות בשיפוט שלו יבוא ויפוצץ ככה פודיום? זה לא לעניין, לא לגיטימי בכלל!!!!!!!!!
62.אמיר 03-06-08
תחרות יפה ! מיסכן זה שנפל מיקטגוריה B =[ . טרקטורונים יפים , רוכבים סוסים !
63.ל צ'רניחובסקי 03-06-08
תגיד הכל בסדר?? על מה אתה מדבר? טל ורועי עשו הסטוריה עוד יעבירו על זה שיעורים בבית הספר!זה סוג של פרשיית שוחד אם הספורט המוטורי היה חוקי דני היה מקבל עבודות שרות או כלא
64.חובב צהובים...(מתוך פול גז) 03-06-08
בואנה אתם וואחד מגזימים הבנאדם כולה צעק וקילל מעצבים ואתם מתייחסים אליו כמו אסיר עולם יאללה תשתחררו הוא לא היכה ולא התכוון להכות אף אחד תורידו לו 5 נקודות בעונת הזוגות הבאה ותשתחררו יא אהבלים ואליקו מס' 1 לא יעזור לאף אחד
65.ל-63 04-06-08
תישן תישן על האף יא מסטול..
אין לך כבוד לאף אחד אז עדיף שלא תדבר בכלל הבנת?
שוחד לא שוחד, אתה ועוד רבים לא מוקירים את דני אוחנה על פעלו למען התחום.. ואם לא הוא, טל חביב היה עוד חוצב קירות בשרשרת עם הפרדטור ..
66.ל65.. 04-06-08
לו הייתי טל חביב, הייתי ממשיך לחצוב קירות בשרשרת בכיף גדול..הרבה יותר בכיף מאשר להשתתף במצעד הגיחוכים של דני אוחנה...טל הוכיח לכולם מה שאנחנו ידענו כל הזמן.."לא פראייר בכלל"..לא השאיר סיכוי לאף אחד בקטגוריה שלו. לא סתם חוששים ממנו כולם ויש ממה לחשוש..אני רק מקווה בשביל כולנו, שיחזור לו החשק כי כרגע זה לא מעניין אותו בכלל.
67.ל66 04-06-08
את.. יודעת בכלל?
מה אתה מבין מהחיים שלך? .. העולם התקדם ברוך ה'.. היום שים לב שהאאוטלאו 525 הוא הכלי היחידי כמעט מסוגו לטיולים ולא למרוצים.. אם תחשוב מזה אומר בתכלס תגיע למסקנה שהיום כולם מתחרים.. יש מבין?
68.ספרייט 04-06-08
נו אוראל יש החלטה ? מי ניצח בקטגוריה A
69.לספרייט 05-06-08
את ההחלטה הם קיבלו עוד באותו היום הם רק מושכים זמן נראה לך שהם יתנו למתן את האליפות?!
70.חבורה של שרמוטות 05-06-08
כולכם פה מהראשון עד האחרון זונות לא מעריכים כלום
תחזרו לכוך שממנו באתם ימיסכנים מה אתם מבינים בכלל
קיבלו פולריס באתם עם תירוצים מהבית ויש לכם זכות לדבר בכלל
כל הפיצוץ הזה תוכנן הרבה לפני שלא יגידו שבגלל זה הם היתפוצצו מתן הדליק את כולם לפני זה על המירוצים ויש הרבה תוכניות מאחורי הקלעים שהם זוממים שם
אז שיהיה להם בהצלחה
אני יודע לפרגן פרט לכמה "ספורטאים בארץ"

יאללה לילה טוב שיהיה
71.ל 70 05-06-08
תגיד מה זה נראה לך פה פאנצ'ר או פול גז?? דבר יפה מה אתה מקלל פה??

ואני לא אתפלא אם אתה אחד ממשפחת אוחנה או חבר קרוב כי זה הסיגנון דיבור שלכם.
72.ל70.. 05-06-08
למה אתה חושב שאתה יותר טוב מהחבר'ה בפאנצ'ר?
לך תחפש לך חיים י'ילד אבוד...
73.נסחפתם.. 05-06-08
טעם טוב לא נשאר מהמירוץ הזה , לא משנה מה יוחלט .


רק מירוץ חוזר לקטגוריה A עם שופטים חדשים
74.צלעות כבש 05-06-08
כולכם לא מבינים כלום אתם סתם מברברים כמו תרנגולות!! בלי דני אוחנה לא היה לכם תחרויות פה אז סתמו תפה הבנאדם נותן את כל כולו לענף בשביל שאתם תוכלו להנות ממנו! ובואו אני יגיד לכם משהו ורמז קטן: "רקדן שלא יודע לרקוד אומר הריצפה עקומה.." אליקו מספר אחת !!
גם בלי אבא שלו הוא ייתן להם בראש! אתם מביישים את הענף הזה עם האלימות הזאת!! תגידו תודה גדולה עצומה ורבה לבנאדם לדני אוחנה שנותן לכם להנות בתחרויות ומשקיע בשבילכם את הנשמה !! ולמיספר אחד בארץ אליקו אוחנה אתה תותח על !!!
אליקו קח רמז שתדע מי זה: " יא ראש מחשב HMF " חחח חולה עלייך אחי
סתם עגלות פה כולם
75.ל צלעות כבש 05-06-08
מיספר אחד אבל כבר 4 שנים הוא מפסיד את האליפויות למתן ניר
=
76.ל 76 06-06-08
נו אתה רואה כבר 4 שנים מפסידים את האליפות למתן ועדיין פולריס כמו חבורה של ילדות בוכים על זה שיש שחיתויות

אז מה אתם אומרים על זה ?
77.צלעות כבש 06-06-08
76 אני לא צריך לענות על זה שוב כי אני רואה ש77 ענה כבר
אז מה אתה אומר על מה שאמר 77?אז מה יש להם לבכות אם הם כבר 4 שנים לוקחים את האליפויות? שחיתויות?? אם זה היה נכון מתן לא היה רואה אליפות וגביע בחיים שלו. ולא רק זה אתה יודע מה?! אם כבר אתם בוכים שיש שחיתויות אז למה לא לפתור את זה בצורה מסודרת ולארגן ישיבה ולא כמו חולרות להפוף את כל הדברים בסוף! אפשר היה להגיע להבנה בישיבה! ולא להרוס את כל הענף הזה! לפי דעתי ואם אני הייתי מחליט הייתי מוציא אותם לגמריי מתחרויות זה לא יפה זה מבזה את הענף היפה הזה!
78.צלעות ומגיבים ... 06-06-08
אולי ולמרות השחיתויות מתן ניר כבר אלוף 4 שנים ...
ואף אחד לא מאשים בשחיתות , אלא באי עמידה בתקנון פשוט מאוד.
79.80 =] 06-06-08
מלא זמן כבר לא הלכתי לתחרויות אני אלך קצת יראה מה קורה טרקטורונים חדשים
80.הנסיך הצהוב 09-06-08
אין על חברת
CAN-AM ובמיוחד על ה DS-450 הוא פשוט אלוף
81.81 =] 11-06-08
למה כולם רק עם הקאן-אם והאווטלאו מה עם הdvx וה dsx
82.ממי......ד.צ 11-06-08
אליקו אתה מס' 1 וחבל לכולם על הזמן , עשית להם בתחרות חומוס עם פול , לא נעים לי ממתן ניר וגל בן עמי אבל באמת לא נעים אליקו עשה לכם בית ספר .... ואין מה לעשות - דרך אגב שמעתי שהלך לKTM המנוע וברז גל מיהרו להגיד שאף מיכסה של השמן ... נו באמת עם אליקו אוחנה בכל התחרויות שלו לא היה קורה משהוא לטרקטורון שלו הוא כל הזמן היה מוביל ואין מה לעשות ... תבינו טוב אליקו מספר אחד ולא יעזור לאף אחד , דבר אחד אני יכול לומר לכם. אתם לא יכולים לומר דבר אחד על דני אוחנה ולא להבין שבלי דני אוחנה לא הייתה קיימת ליגה טרקטורונים ( אין עליו ) ---ל-69 צרנחובסקי לך שחק גולף בקסריה יאוכללל יבולעעעעע חתיכת מושחת אתה יודע למי תגיד יזבל בנאדם אחרי ניתוח בגב עובד קשה ובסוף אתה בא ואומר שהוא מושחת יזבלהה אליקו כל המרוץ הוביל ואתה בטח ישבתה בבית או בקסריה , לך תנגן על הצ'לוווו
83.ממי......ד.צ 11-06-08
אליקו אתה מס' 1 וחבל לכולם על הזמן , עשית להם בתחרות חומוס עם פול , לא נעים לי ממתן ניר וגל בן עמי אבל באמת לא נעים אליקו עשה לכם בית ספר .... ואין מה לעשות - דרך אגב שמעתי שהלך לKTM המנוע וברז גל מיהרו להגיד שאף מיכסה של השמן ... נו באמת עם אליקו אוחנה בכל התחרויות שלו לא היה קורה משהוא לטרקטורון שלו הוא כל הזמן היה מוביל ואין מה לעשות ... תבינו טוב אליקו מספר אחד ולא יעזור לאף אחד , דבר אחד אני יכול לומר לכם. אתם לא יכולים לומר דבר אחד על דני אוחנה ולא להבין שבלי דני אוחנה לא הייתה קיימת ליגה טרקטורונים ( אין עליו ) ---ל-69 צרנחובסקי לך שחק גולף בקסריה יאוכללל יבולעעעעע חתיכת מושחת אתה יודע למי תגיד יזבל בנאדם אחרי ניתוח בגב עובד קשה ובסוף אתה בא ואומר שהוא מושחת יזבלהה אליקו כל המרוץ הוביל ואתה בטח ישבתה בבית או בקסריה , לך תנגן על הצ'לוווו
84.ל ד.צ 12-06-08
אני אוהב אותך אחי


אבל חמוצים אתה יודע לעשות ?
85.ל .ד.צ 12-06-08
איזה חמוד אתה שאתה כועס בא לי לנשק אותך

יאללה .ד. תפסיק לשחק בקקה מתי הולכים לטייל קצת ?
86.דודי צמח ל- 74 16-06-08
כל הכבוד לך אני איתך בכל מה שאתה אומר אין על דני אוחנה ואליקו אתה תותח כי ככה אני חושב .
87.סוכנות אוחנה שלום .... 16-06-08
כרגע אנחנו עובדיםולא יכולים לענות .... לשלוחה 1 לבקש את דני... לשלוחה 2 אתי לשלוחה 3 חיים לשלוחה 4 לא יכול לענות כרגע אני באימונים עם דודי צמח ..... אני לא מאמין כמה שנאה יש פה ... אני איתכם בכל שניה ובכל דקה אתם משפחה אחי חמה שיש ושכולם יקפצו ... לשמיים . אליקו וחיים אתם שנייכם חומוס עם גרגירים ....
88.מורן ל 70 16-06-08
אני לא יודעת אם שמת לב אבל משפ' אוחנה היחידים שלא יורדים לרמה ומגיבים בפורומים... לכו לחפש חיים
89.קובי שלוש 16-06-08
איזה תמונות יפות....
תזהרו מתאונות..
90.מוטי וענונו 24-06-08
אתם לא מבינים דבר אחד שאם CAN - AM לא מגיעים אז לא יגיעו איתם עוד הרבה ומה שישאר זה רק ד.ל.ב מוטוספורט שתיתחרה עם הרוכבים שלה נגד עצמה!! אתם תיראו שהרעיון הזה של ירון להקים תחרויות משל עצמו יתפוצץ לו בפרצוף ! וזה יקרה עוד בתחרות הראשונה והקרובה!
ותבינו דבר אחד שאליקו לא צריך את אבא שלו או משפחה שלו כדי לתת למתן בראש!! אתם תראו שגם בלעדיהם הוא ייתן לו בראש אבל מתן תמיד יבכה שהלך לו איזה משהו בטרקטורון או איזשהי תקלה כמו תמיד! ותמיד יגידו שאליקו זכה ביגלל אבא שלו!
אנשים לא ספורטאים הם גם לא יודעים להפסיד והם רק בוכים!
91.פנק אותה .... 01-07-08
המירוץ האחרון בליגת החורף לזוגות טרקטורונים , הגמר שלא נגמר , מה קורה עם העונשים ומה עם התוצאות הסופיות .
92.92 =] 05-07-08
וואי מה קרה לזה שנפל בהתחלה =[
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:10-24.