טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
מוטוקרוס אמריקאי - פרומו למרוץ מספר 7


   10-07-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

הסבב השביעי של אליפות המוטוקרוס האמריקאית מגיע למסלול באדס-קריק

במרוץ שנערך בשבת ניצח בקטגורית ה-450 את שני המרוצים, הרוכב הגרמני של קבוצת ק.ט.מ. קן רוקזן. לרוקזן זו עונת המוטוקרוס הראשונה באליפות ה-450 ולמרות היותו רוקי, והיות בן קבוצתו ריאן דאנג'י, הטוען העיקרי לכתר האליפות טרם פתיחת העונה. רוקזן, כנגד כל הסיכויים מוביל את טבלת האליפות לאחר 6 סבבים ו-12 מקצים (ישנם עוד 6 סבבים ו-12 מקצי מרוץ נוספים לעונת 2014).

כבר מעונת הסופרקרוס שהיתה בחורף, לא היה ברור מה קורה עם ריאן דאנג'י, שעושה רושם שכבר אין לו את רוח הלחימה שהיתה לו בעבר. אולי זה קשור לעובדה שבן קבוצתו מעפיל עליו כמעט בכל הזדמנות, או שאולי נחתה על דאנג'י ההבנה שהוא כבר לא היחיד שמסוגל לתת פייט טוב לוילופוטו. תהיה הסיבה אשר תהיה, אתפלא אם נראה את דאנג'י מנצח בסוף השבוע הקרוב, מכיוון שלא מספיק שרוקזן במיטבו מאז תחילת העונה, גם איליי טומאק וטריי כנארד נראים בשני המרוצים האחרונים במיטבם, כשכנארד במיוחד מרשים העונה בעקביות שלו.

רוכב נוסף שלא ברור מה יהיה איתו הוא ג'יימס סטיוארט שאינו מצליח להתאושש מההאשמות שעומדות נגדו על לקיחת סמים אסורים, למרות שכולם יודעים שאין מדובר בסמים קשים אלא בתרופה לטיפול במחלה. למרות כל האמור לעיל, סטיוארט מאז ומעולם היה רוכב שביצועיו מושפעים מרמת הבטחון שלו, ואם יצליח להתעלות על עצמו ולחזור ולבטוח ביכולתיו, הוא עשוי לפחות בסופש הקרוב לתת פייט טוב לדאנג'י ובעיקר לרוקזן.

250

אליפות 250 העונה מאוד תחרותית, עד כה ניצחו את רוב המרוצים שני רוכבי ימאהה ג'רמי מרטין וקופר ווב. מרטין ו-ווב פתחו את העונה כמו סערה, כשמרטין מנצח בשני הסבבים הראשונים של העונה ו-ווב מסיים שני בשני סבבים אלו. בלייק באגת הוא הרוכב שקילקל למרטין ו-ווב את החגיגה כשניצח העונה שלושה מרוצים בעצמו, ולמרות שלא נראה לי שהוא יספק את הסחורה לאורך כל העונה, לפחות הוא מכניס הרבה מאוד אקשן למרוצים עצמם. למרות שאי אפשר לדעת אצל באגת מה יקרה, הוא עוד מסוגל להתעלות על כולם, ולהילחם עד למרוץ האחרון של העונה. קופר ווב, שניצח את המקצה השני גם בסוף שבוע האחרון וגם שבוע לפני כן, הוא המועמד שלי לתת פייט למרטין עד לסוף העונה, ולמרות שלא נראה שיש לו את היכולת כרגע לקחת מבן קבוצתו את ההובלה באליפות, לפחות הוא יתן פייט ויראה שבעונת הסופרקרוס של 2015 הוא הולך להיות אחד מהטוענים לכתר, כך לפחות אני מקווה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 19:46-24.