טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
ראלי ברסלאו בלקן 2014 - ערב ברסטה גדרה


   02-07-2014, גיא גוטליב   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

ביום ראשון ארחו רסטה גדרה את מפיק ראלי ברסלאו בלקן, משתתפים עתידיים וחובבי הז'אנר לערב הכנה לקראת התחרות הקרבה

ראלי בראסלו בלקן 2014 אוטוטו מתחיל, אומנם מדובר על עוד כ-3 חודשים, אבל הזמן קצר והמלאכה מרובה. לכבוד הארוע, החליט אלכס קובאצ'ק, מארגן הראלי בכבודו ובעצמו, להגיע לישראל לביקור חטוף, בכדי לקדם הרשמה מוקדמת של צוותים ישראלים, שעקב המצב הרעוע בגרף המירוצים בישראל, פוזלים יותר ויותר לכיוון מרוצים בחול ובעיקר באירופה.

לצורך העניין נרתם צדי מלר וסדנת רסטה, לארח את האח"מ ואת כל הצוותים. בשעה 20:30 יום א, דדי ואני מגיעים לסדנת רסטה. הכל מאורגן ומתוקתק: שתייה קרה באדיבות קוקה קולה זירו (גל שחם), קצת נישנושים, ופטפוטי גבורה עם כל החברים, לחיצות ידיים, חיבוקים, ואלכס מייד מתחיל במצגת. הוא מתחיל בהצגה שלמה הוא ומסתבר שהוא נהג שהשתתף במירוצים, ובתור מארגן הוא מבין ויודע בדיוק מה הצורך של המשתתפים, ומה הם רוצים לקבל וזה כנראה מה שנותן לברסלאו בלקן את היחודיות שלו; ראלי מתוקתק ברמה בינלאומית, שהמארגנים דואגים להכל מהכל: מלונות, תקשורת, עיתונות, מסוקים, צוותי חילוץ, ואפילו לפרטים הקטנים שזה אוכל לכל המשתתפים וצוותי הסיוע (כ-600 איש), ארוחות ארוזות לצהרים, ואפילו בקבוקי מים אישיים שכל צוות מקבל על קו הזינוק בכל סטייג'.

ההסברים כללו מצגת נחמדה, שירדה עד לפרטים הכי קטנים (כמו איזה מדבקות של נותני חסויות צריך להדביק בכל מקום ומקום בכלי התחרותי). ההסבר כלל סרטונים מרהיבים ערוכים במיטב פלאי הטכנולוגיה, אלכס איש רהוט בעל חזות מרשימה ואינטליגנט, כנראה זיהה את הפוטנציאל הטמון בנו הישראלים, ולאור כל ההצלחות האחרונות ביוון ובעוד אי אלו מקומות כנראה באמת רוצה שיהיו שם כמה שיותר ישראלים. כמה עולה התענוג אז נזרקו מספרים שבין 40 אלף ל-60 אלף ש"ח לרכב, שכולל את הנהג והנווט, כמובן שיש עוד כל מיני בלת"מים לא צפויים אבל זה סדר הגודל. המרוץ הוא בן 7 ימים והוא נופל השנה בול על ראש השנה, אנו בתקווה להגיע לשם בתנאי שנצליח לגייס איזה ספונסר קטן או שניים שיעזרו לנו. לאחר שהוא סיים עלה נמרוד (קיד) אופיר, שהשתתף בראלי בשנה שעברה, ורק חיזק את דבריו של אלכס. לסיום ניתנו כמה מילים מנציג חברת ICL שאחראית על כל נושא שילוח הרכבים, קצת שאלות אל אלכס והסברים יותר פרטניים ואישיים מחלק מהצוותים. 3 שעות חלפו בצ'יק ואנו חוזרים הביתה.תגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 03:36-24.