טכני למען הקהילה מוטוקרוס אופנועים אנדורו אופנועים אנדורו טרקטורונים באחה ישראל
פרומו למרוץ מספר 3 - מוטוקרוס אמריקאי


   05-06-2014, טל דשא   
  שלח כתבה זו בדוא"ל

צילום: allisports.com

ביום שבת, 07.06.2014, יערך מרוץ מספר 3 באליפות המוטוקרוס האמריקאית. המרוץ יערך בעיירה לייק-ווד במסלול ת'ונדר-ואלי ("עמק הרעמים" תרגום חופשי).

עד כה יש לנו שלושה מנצחים משני סופי שבוע וארבעה מקצים; את המקצה הראשון של העונה, ניצח ג'וש גרנט על הימאהה, המקצה השני היה שייך לדאנג'י, כאשר בן קבוצתו, קן רוקזן, ניצח בסוף השבוע האחרון את שני המקצים. נראה שהעונה הזו הולכת להיות שייכת לקבוצת ק.ט.מ, כאשר אין זו הפתעה שדאנג'י מציג יכולת גבוהה במוטוקרוס, זוהי האליפות החביבה עליו שבה הוא המלך (כל עוד וילופוטו לא בעניינים), אבל רוקזן הוא ההפתעה.

רוקזן לא סיים את עונת הסופרקרוס כמו שרצה, ולמעשה מהחצי השני של העונה הוא הלך ונחלש, אמנם הוא רוקי אבל לא התייחסו אליו כאל כזה, ואולי פשוט נבנו אצלו כל כך הרבה צפיות שהוא פשוט קרס, אבל עושה רושם שעונת המוטוקרוס הולכת להיות עונת הבנייה שלו. מתוך ארבעה מקצים עד כה, לרוקזן יש פעמיים מקום שני ושני נצחונות, כאשר דאנג'י צמוד אליו עם מקום שלישי אחד, נצחון אחד ושני מקום שני, כעת נותר רק לחכות ולראות מתי בארשה וסטיוארט יתעוררו ויתחילו לפרק את החבילה הזו של רוכבי ק.ט.מ.

250

עד כה היו אלו רוכבי ימאהה אשר נתנו בראש לכולם בשני הסבבים האחרונים. רוכב ימאהה הצעיר, ג'רמי מרטין, ניצח את כל ארבעת המקצים שנערכו עד עכשיו, ובן קבוצתו המוכשר, קופר ווב, סיים שני בארבעת המקצים שנערכו עד היום. כבר הרבה שנים, אם בכלל, שימאהה לא שלטו ככה באליפות המוטוקרוס לייטס. קשה להאמין שזו אותה קבוצה אשר לא מצליחה להרים את הראש מעל המים, ומתקשה להביא תוצאות טובות כבר כמה שנים טובות. העליה של ימאהה מסמנת את נפילתה של קבוצת פרו סירקית, אשר לא מצליחה העונה - לא באליפות הסופרקרוס, ולא באליפות המוטוקרוס, להרים את הראש. הם חייבים לנער את רוכביהם שיתחילו להביא תוצאות, למרות שבסופרקרוס הם נצחו הרבה מרוצים, והיה נראה שהם בדרך לאליפות אם אדם סיניסירולו, ואחר כך עם מרטין דבאלוס, בסופו של דבר בא ג'סטין בוגל ולקח להם את האליפות מבין הידיים. חוסר המזל הזה נראה שממשיך גם בעונת המוטוקרוס, כאשר באגת נראה כהרגלו על הפנים, ויתעורר לקראת סוף העונה, ויביא תוצאות שיעזרו לו לשמור על המקום שלו בקבוצה. היל עדיין לא נראה בשל, על דין וילסון אין בכלל מה לדבר, הרוכב הזה פשוט לא מצליח למצוא את המוג'ו שלו כבר שלוש עונות, והגיע הזמן לתת למישהו אחר את המקום שלו בקבוצה.

המרוץ יערך בשבת בלילה (זמן שלנו), וכהרגלנו בתחילת השבוע תקבלו סיקור מפורט של המרוצים, שיהיה סוף שבוע נעים וקל לכולנו.

קן רוקזןתגובות לכתבה
הוסף תגובה

*שם:

אימייל:

*רשום את הספרה שלוש:

*תוכן התגובה:


כל הזמנים הם GMT +3. השעה כרגע היא 05:29-24.